Споделете 74

  • 27 779
  • 854
  •   1
Отговори
# 810
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
Аз вече не мрънкам. Изнудих Милото да ме води по разходки и запивки в Морската три вечери (ще пропуснем техно-партито, ама то така или иначе ще се чува). Вече ги слушам как забиват разни кавърчета и си пробват техниката и ми става едно такова хубаво. Малкия ще го водим на село по късна доба, за да могат родителите му да се кефят на спокойствие.
Говорих с нашите групари от Extremum. Ако имат възможност ще ни вкарат в неделя.

Темата за близнаците ме жегна. Искам да разбера дали сестра ми, която се е родила една година преди мен е наистина мъртва. Имаме Удостоверение за раждане, а нямаме смътен акт. Казали са на майка ми, че детето е с малформации. Страхувам се да не се окаже, че е жива и захвърлена в някой дом. Закарали са я от болницата в София за операция и там след една седмица е починала. Нашите не са видяли тялото. Как да търся. В полицията ли да отида?

# 811
  • Мнения: 6 999
Уф, сега ще умрете от смях.
Сънувах, че съм родила близнаци, момченца. Борис и Вагнер!!! Вагнер, моля ви се. Явно не съм била с всичкия си, като са ме питали как да го запишат. Ta по-нататък следва по-странната част. Дала съм ги на наша Джули да ги гледа за една вечер и тя не искаше да ми ги върне  Joy И аз само ревях.

# 812
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Дала съм ги на наша Джули да ги гледа за една вечер и тя не искаше да ми ги върне  Joy И аз само ревях.
Питах Джули що така, мълчи като пукел. Сигурно е отишла да ги храни.

Ужасно ме боли гърло, нетърпимо. Вече три дни, качва ми се и към ушите. Един от малкото пъти, когато колдрекса не ми пресича настинката от самото начало. Майка ми ме ръчка да се обадя на хомеопатката си, аз се скатавам.

# 813
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Бу, на този екземпляр съм му набрала много, но от мен го е страх и не смее да се заяжда открито. Явно съкращението адв. пред името ми му действа зле на самочувствието и го респектира доста. А тъпите му коментари ще му ги изкарам през някоя дупка на тялото скоро. Става въпрос за мъжа на момичето, за което ви споделих скоро. Дива ревност, подчинение, мачкане на личността й във всяко отношението. Не ни е за първи път да ставаме свидетели на такива уж случайни проверки /днес минал три пъти с камиона покрай кафето, на което първоначално се бяхме разбрали да се видим  Shocked / дали наистина е с нас - на кафе, на разходка ... където и да било.


...vesi_vas

# 814
  • Мнения: 4 586
Елист, гледай дали са узрели. Дори от загнили плодчета не е пречка.
Не се чувствай длъжна да ходиш заради мен надалеко и в гората.
Ако срещнеш Оня вълк внимавай.

# 815
Дане би и ти да си безбожница. newsm62
Нещо неясно ли има? Rolling Eyes Какво ми е вероизповеданието, дали и как практикувам каквото, е моя работа.
Тази тема не е за чат и спам. Проблеми?
Хайде успокой топката ти пьк го взе много на вьтре. smile3503

# 816
  • Мнения: 516
Подозирам, че скоро ще се въведе бан за природна тъпота.  Mr. Green

# 817
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Банът е късно. Входно ниво трябва да има.

# 818
Подозирам, че скоро ще се въведе бан за природна тъпота.  Mr. Green
Това ти ли си там в края на изречението .,когато се разгневиш а. Joy

# 819
  • Мнения: 118
След малко тръгвам с тихи стъпки към изхода.
Таквоз дърво ,мисля че имаше и около 'краставицата' и в края на морската към хотел 'Парк'.
Инфото ми е старо обаче.
Още не ме пуска сутрешното лошо настроение. Гадория.
Много ви здраве обаче , доскоро.
Споделих.

# 820
  • Мнения: 516
Миме, бих простила липсата на елементарна култура и дори липсата на мозък в определени индивиди. Но когато предходните две са съчетани с натрапчиво нахалство, граничещо с безумие, не мога да се боря с природата си. Айде сега информирай модератор за обиждащ пост и се надявай, че повече няма да попадаш в полезрението ми. Любимата ми Мишон има чуден израз за такива като теб. Този път с радост я цитирам: паткеса!

# 821
  • Мнения: 984
Вълчицата ходи, аз съм безбожник.
Какво от това .Колко такива като теб видях днес в цьрквата. newsm53

Мимоза38, мила, ти коя/кой си всъщност. Имаш и предишен рег, нали?

Аууу, Флоро, плюли сме си в устите, ма.

# 822
  • Мнения: 172
И пак аз - да споделя - ходих до църквата - исках да запаля свещичка, оказа се за коя ли поредна година ,че те свещичките не стават за палене. Докото си ги носих в ръката и те се огънаха. Залепих ги по двойки, не горяха и по 1 мин. минаха и ги изхвърлиха. Стана ми някак криво.  Sad . И да питам и при вас ли са такива свещите или само в тази църква дето ходя аз? А, и миризмата им е една много особена, но не като на тези от преди време  Rolling Eyes

# 823
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Спокойно, то мимето почива.

# 824
  • Мнения: 984
Мухаха, Татман форевър! Joy  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт