Споделете 74

  • 27 803
  • 854
  •   1
Отговори
# 795
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Дзвинете, това са новости за мен Blush

# 796
  • Мнения: 516
Бу, имам въпрос- колко теми в готварския трябва да пусна, за да ми сложите такава зелена точилка под ника?

# 797
  • Мнения: 742
Получавала съм шесткилограмов колет, доставен до вратата ми от добра фея-пощальонка. Споко, има надежда да се научат.

Вълк, скорушата още ли те интересува?

# 798
  • Мнения: 4 586
О, да. Мислите ми са натрапчиви.
Намерих и място. Все пак дърво високо 18м и с овална форма на короната предполага 18м диаметър - респект. Даже две-три места намерих.

# 799
Здравейте ,сладурки  и сладурковци .Днес е голяма Богородица  ходихте ли на цьрква.  Two Hearts

# 800
  • Мнения: 2 212
Ели, аз темата я пуснах, но ако не е изнасилване на творческото ти вдъхновение, много ще ми се иска да те прочета   Blush както и всички останали, които не са се включили още.

Вълк, благодарско, че я изнамери, много странно и приятно ми стана, че е точно от преди година.

# 801
  • Мнения: 4 586
Вълчицата ходи, аз съм безбожник.

# 802
Вълчицата ходи, аз съм безбожник.
Какво от това .Колко такива като теб видях днес в цьрквата. newsm53

# 803
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Сладурче, объркала си темите. Ето я правилната.

# 804
  • Мнения: 172
Аз подозирам ,че тя искаше да сподели , че днес има Имен ден / аз съдя но ника и..може и да бъркам /  bouquet

# 805
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дзак!
И аз съм в кюпа днес.
На църква не съм ходила, мисля да се замъкна натам следобеда. Поне навалицата се надявам да е по-малко в таз ужасна жега.

Аз пак си давам заявката да пусна СПОДЕЛЕТЕ 75! Нали ще ми окажете тази чест - плиииийййзззз!

Споделям, че сутринта бяхме подложени на проверка от типа "ревнивец в действие - излагация пред приятелки" и само бързата реакция на приятелката ми /третото момиче, което беше с нас/, която ми изтръгна телефона от ръцете, спаси един мухъл от жлъчния ми репертоар. Бяхме си седнали тричките на кафенце да се почерпим за РД на едното дете, а той звъни да провери жена си дали наистина е с нас и я накара да предаде телефона си на някоя, за да говори с нея и провери да не би да лъже. Ще му сипя аз да хапне скоро. Още малко ... само още малко.
Пак се ядосах.

Изпратих шефа в отпуска. А какво правят мишките, когато котката я няма  Whistling  Все пак ми оставиха няколко задачки. Надявам се да ги сборя своевременно.


# 806
  • Мнения: 742
Естер, искаш от един повърхностен човек повърхностни мисли? Не знам дали ще се престраша да се изложа чак толкова.

Вълк, баба ми каза, че имало на едно място, ще отиде да провери, зщото от години не е ходила там. А аз все не успявам да се довлека до червения блок, където тити е видяла дървото, но така или иначе, ще го направя, така че ще ти свирна с резултат скоро..

# 807
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Споделям, че сутринта бяхме подложени на проверка от типа "ревнивец в действие - излагация пред приятелки" ...
Ели, това е гадно Confused
Не ги разбирам аз тези отношения. Ако толкова не вярваш на човека до теб, какво правиш с него изобщо?!

# 808
Дане би и ти да си безбожница. newsm62

# 809
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Дане би и ти да си безбожница. newsm62
Нещо неясно ли има? Rolling Eyes Какво ми е вероизповеданието, дали и как практикувам каквото, е моя работа.
Тази тема не е за чат и спам. Проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт