За досадниците

  • 3 250
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 018
Майка-героиня!  Joy Не, благодаря!  Crazy
Просто - майка с възпитание!  Peace

# 46
  • Мнения: 1 303
Толкова сладко детенце имаш, а си изпълнена с толкова негативна енергия...  Confused

Да,срещу всеки,който си позволява да го обижда,нарича,определя неоснователно
Майка-героиня!  Joy Не, благодаря!  Crazy
Просто - майка с възпитание!  Peace



Хах,добре. Sick



Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 15:29 от Ve$$elka

# 47
  • Мнения: 2 471
Еееееее стига, момичета..... темата излезна от добрия тон. Колкото потребители, толкова мнения. Аз не виждам нищо лошо в това, детенце да се радва на гълъбите. И пример с площад в Италия и много гълъби......... Едва ли ще си водя там детето на разходка, вместо на детска площадка. Пък и не вярвам да има дете на 1-2-3г, което да не е подгонвало гълъби.......... И чак такива големи природозащитници сме май само на думи.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Момичета не се карайте.
Бабите със техните забележки настина са много досадни.
Дъщеря ми все още е с биберон и постоянно чувам около мен,
тя вече е голяма,хвърляй този биберон и други от сорта.Честно
казано много се изнервям.Меги също гони гълъбите и не виждам проблем в това.


# 49
  • Мнения: 1 303
Меги също гони гълъбите и не виждам проблем в това.



Не,проблемът бил,че ядели през това време,а те това го правят непрекъснато.
А на големите защитници на ядящите гълъби,ако вашето дете случайно подгони гълъб ,дали ще сте сигурни дали той през това време не е похапвал???

# 50
  • София
  • Мнения: 44 229
Добре бе, да беше казала на бабата да си гледа работата и да не се занимава с твоето дете и това е....за какво я пускаш тая тема....да си изкараш яда , че не ти е стискало да я поставиш на място ли?
И защо мислиш, че целия свят трябва да е съгласен с теб и да се съобразява с твоя мироглед?

# 51
  • Мнения: 1 303
Добре бе, да беше казала на бабата да си гледа работата и да не се занимава с твоето дете и това е....за какво я пускаш тая тема....да си изкараш яда , че не ти е стискало да я поставиш на място ли?
И защо мислиш, че целия свят трябва да е съгласен с теб и да се съобразява с твоя мироглед?

О аз й казах да си гледа работата Wink
Виж ако ти пречи темата ,какво търсиш в нея
Половината теми,които се пускат тук са за щяло и нещало,това е форум,нищо кой знае колко серизоно неможе да излезе от тука Peace
Вече помолих модератор да заключва,щото няма какво да се каже повече-интересно ми беше да разбера,че има хора всякакви и в такава безобидна ситуация може да се стигне до изводи колко лош и невъзпитан родител може да е човек.Приятна вечер  bouquet

# 52
  • Мнения: 7 723
Отдавна ми е мерак да видя гълъб със заседнала в кривото гърло троха...ама нъцки Crossing Arms

Веселке, в твойта ситуация съм сигурна,
че да беше хванала и смляла детето си от бой пред очите на бабата,
защото смущава храносмилането на гълъбите,
тя пак щеше да е недоволна и да прави забележки.
Щеше да е мнение, че това мило и сладко детенце
трябва да го оставиш да си поиграе с гълъбите
(предполагам)
....тогава, обаче тук списващите щяха да са мнение:
Гадна бабичка!
Гадни гълъби!
Да пукнат дано!
Тая па баба, как може точно там да ги храни и да дразни децата?!
...и т.н.... Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт