НОЕМВРИйското човече рита силно мама вече!

  • 14 245
  • 284
  •   2
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 30
Много приятна нова темичка, благодаря  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 329
Е хеееееееееее-изписали сте света за два дни Joy
Аз се отдадох на активна почивка тази сабота и неделя- със съботно пазарче и неделно спане и досега ви четох Joy
Барбаронче- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ  bouquet
ladybabi-много яка е новата темичка!!!!
Гледам започнали сте да обсъждате помоща на мъжете- моят като ме види да вилнея веднага скача да помага, дори и за това, което не разбира Joy, така че не мога да се оплача от него в това отношение за сега Joy
Единственото за което не можем да се разберем още са цигарите-ограничи се до пушене само в хола, но вече и това ми пречи Crossing Arms, ама ще се разберем някак, надявам се Rolling Eyes
Лека вечер от мен и до утре!

# 18
  • София
  • Мнения: 167
Лейди, темата е страхотна. Дано все така по вода да ни върви до ноември Hug

# 19
  • Мнения: 297
само минавам,ще пиша по-натам и ще кача снимки от сватбата.Поздрави за новата тема Hug










п

# 20
  • София
  • Мнения: 2 006
Добро утро!
Вчера на три пъти почвах да пиша за покупките ми и все ми забиваше компа. Направо полудях hit
Купих повече неща отколкото си бях набелязала, обаче явно изпадам в умопомрачение като вляза в детски магазин. Взех стерилизатор, помпа, шишета, един чувал с дрешки. Сигурна съм,че бързо ще ги израсте, ама ми беше готино на душата да ги купя. Взех и спално бельо - чаршафи, олекотени, чувалче и обиколник (него не знам дали ще ползвам изобщо, но беше комплект с олекотеното). За финал даже купих и един космонавт. Него го взех само защото имаше картинка на куче, което прилича на нашето. Почна да ми става гузно що пари опуках, защото съм сигурна, че като изляза в болнични няма да спра с покупките. Като почне да ме човърка съвестта я приспивам с това, че вече съм в седмия месец и не трябва да оставям всичко за последния момент. Joy
Мишле, стерилизатора за 244 лв бил комплект с дойка и домашна помощница Wink

# 21
  • Мнения: 33
Добро утро, мамчета. Нещо пепена я няма да спретне закусчицата  Hug
Да почна по ред  Mr. Green че ме нямаше два дни и вие сте изписали света:
Да поздравя с добрите резултати от прегледите на Мадам, evlogieva и pepena.
evlogieva потърси си от твоята док да ти пусне изследвания, чак в края да ти пуска нови е доста късно и непрепоръчително.
pepena Вие с момата наддавате като манекенки smile3501 и от 28г.с. ли се почва да се ходи през две седмици при док  newsm78
Мишле smile3501 за резултатите.
galisis как беше на кръщенето, нагушкахте ли се?
Tinkatink и ние много активно подриткваме, но 33uu дали хълца.
Диди, честито ти младоженство, да сте все така влюбени и щастливи още 100 г. Само радости да Ви съпътстват.  bouquetЩе чакаме снимки Wink
И не на последно място по важност TatkoBarba, честит рожден де на патерица  Hug Жив и здрав и много горд и щастлив татко на едно ноемврииско барбаронче Hug
ladybabi- темата е страхотна, отново де   bouquet
Е дано не съм пропуснала никой  Heart Eyes Приятен понеделник  Mr. Green (хич не ги обичам понеделниците Crazy)
P.S. iveto_11, какво ти умопомрачение то само кеф е било, ама и ти един стерилизатор си харесала hahaha
 newsm44 вече съм в седмото квадратче  newsm44 newsm44 пък и с милУто имаме гогишнина. newsm47 днес преди 6 г. се залюбихме, в една гора, ехе спомени и романтика  Embarassed

# 22
  • Мнения: 329
Брей една сутрин да преварим Пепенчето-НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ Joy!!!Но личи си че липсва-няма кой д направи кафенце и закуска Hug
Айде добро утро и от мен!!!
Е пак ли почнахме с покупките?Аз все още не бързам Rolling EyesЗа сега доста от по-големите неща подариха на таткото, а и мисля да изчакам още мъничко newsm78

# 23
  • Мнения: 8 530
Добро утро! Виждам говорите си за покупки.Да ви се похваля и аз с моите от неделя: купих обзавеждане за детската цвят бук и сиьо, едно ъглово легло, и бюро, паркет и боя за стените цвят пармезан, като свърша с ремонта ще ви пусна снимчици. Баткото ни вече е толкова ентусиазиран за бебето, че редовно пита "Как е сестра ми?" Joy

# 24
  • Мнения: 3
Добро утро момичета.Лека и успешна седмица ви желая.
 temi4ka честита ви годишнина .
Ама къде наистина е Пепена.

# 25
  • Мнения: 33
 hahaha pepena нещо се покрива и май тайно прави упражнения, за да не качва много кила  Joy  Не казва тайната Thinking Държи ни в пълна мистерия и мъгла как нагъва палачинки качва 1 кило за месец  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 24
Добро утро мами!
Починахте ли си Hug
Щото ние с татито се счупихме от чистене и подреждане на детската стая - докат още мога да помагам Joy
то наща стая си е готова де - боядисана е в синьо - мебелите са в жълто и синьо, щорите са червени и матраците на леглага също - две ъглови легла с гардероб ракла и секция, накачихме и весели пъзели по стените, но голямото бачкане беше по терасата към детската - беше пълна с разни глупости - та ги разкарахме, др. събота ще боядисаме и ще турим две меки чучки с масичка  - е това е за по нататък де  Laughing - на първо време бебо ще спи при нас с бебешкото креватче, пък после ще видим Laughing
Хайде лек ви ден и не се преработвайте

# 27
  • Мнения: 329
 smile3516 оф, а моя татко се мотка още с ремонта, разправя че имало време smile3506, има, има, ама после кой ще чисти след него, не се замисля, ама няма да съм аз с големия корем.... Crossing Arms

http://worldsatelliters.com/images/coffee-art.jpg/
Айде аз да отменя Пепена, че ще заспиме иначе понеделнишки  Joy

# 28
  • Мнения: 916
Привет, привет  Mr. Green

Хич не обичам понеделниците, но какво да се прави - трябва да се изкарат някак си.

Аз пък ходих да си търся някакъв тоалет да облека на прословутото подписване и язък само дето обикалях - освен че се съсипах от умора, нищо не намерих. Ех да си бях в Бг сега - а то в наше село няма киорав магазин.... Накрая ще се женя по дънки, усещам аз...

Лейдибейби, страхотно оформление  Hug

Диди честито ти младоженство - живи, здрави, и 100 години все така да се обичате   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
Привет и от мен! Flutter
Вчера моята бебочка беше много активна и сигурно се е поизморила, защото днес явно ще почива повечко, от сутринта ме побутна оттук-оттам за малко и това беше Heart Eyes
Хубав ден на всички ви от мен и спокойна, лека и успешна седмица! Hug

Общи условия

Активация на акаунт