НОЕМВРИйското човече рита силно мама вече!

  • 14 268
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 329
Gerrgana  явно всеки си преценява сам за себе си, аз също като DeeDee76  съм в средата на 6тия, но не мисля още да излизам болничен, даже май парашута ще ми се отвори както си е по-закон чак 45дни преди термина,стига и аз и бебо да се чувстваме добре Praynig, няма как да се измъкна за сега по-рано.. Rolling Eyes . иначе моя съвет е-ако имаш възможност излизай в болничен час по-скоро и си почивай Wink.
mirabela аз съм с намерение да отида на отворените врати в МД на 14.08, но все още чакам тежката дума на таткото, тъй като сме на преглед тогава и той все още обмисля дали след това ще имаме време за МД. Ако реша нещо със сигурност ще ти пиша на лични Peace

# 91
  • Мнения: 916
Последни новини от нас с беб - още топли, топли  Mr. Green Погнаха ме някакви много неприятни болки като предменструални и в кръста и аз беж при док. Там ме тръшнаха за 25 минути за записване на тонове, и накрая ми казаха, че и аз и беб сме добре, контракции няма, ийкта и водите с ок, взеха ми и микробиология, че това течение е голяма отврат. Бебът е вече 1 кг и 200 гр, все още си е с главата надолу и е много активен - нонстоп рита. Та така - следващ преглед на 9 септември  Mr. Green Доки ми каза, че н Mr. Greenяма да ме тормози да бачкам до 45 дена преди термин, та предполгам че на 9-ти ще ме спре.

Купих си и рокля най-сетне  Hug и покрай нея и панталон и 2 туники  hahaha  Joy И както винаги и нещица за бебо - ръкавички и терлички  Hug

Мерси на всички за пожеланията - утре ще пиша вечерта - вече като госпожа  Mr. Green

Диди браво за хубавите резултати  Hug

# 92
  • Мнения: 827
Ама че съм ooooh! Пак не разбрала- Шамс браво на вас- утре ще ви честитя както си трябва Hug
Браво на всички за хубавите новини и срещи с бебчо. Аз да ви кажа така искам пак да си видим госпоИцата на 3Д, че се записах пак към 30 г.с. на едно 3Д при Марков Blush Само живи и здрави и на 17 септември ще се видим(виртуално) с госпожичката ми Heart Eyes

# 93
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Минавам само да ви изчета, да честитя на Евлогиева с най-прекрасните пожелания от мен за нейният щастлив ден и да пожелая на Шамс всичко най-хубаво в руслото на семейният живот!

# 94
  • Попово
  • Мнения: 687
от мен и бебка лека нощ, от бате Генчо и Тошко също  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3
Добро утро мамчета.
Хайде кафето от мен  food010  food002
Лек ,успешен и не толкова горещ ден ви желая.

# 96
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
Добро утро мамчета
Благодаря на всички за хубавите пожелания.
Кошниците за кола за новородено имат ли степени за гръбчето и евентуално да посочите някоя от която сте доволни.

# 97
  • Попово
  • Мнения: 687
Дубрутрууу  Sunglasses
mama didi72  Hug 10X  Simple Smile
Кошниците за кола за новородено имат ли степени за гръбчето и евентуално да посочите някоя от която сте доволни.
не съм сигурна, че имат   Thinking поне нашата от 0-13кг няма, когато беше много малък аз подлагах една сгъната памучна пеленка, иначе марката е АБЦ Дизайн.

# 98
  • Мнения: 329
ДОБРО УТРООООООООО Hug
Само минавам да се отчета и да честитя на Шамс прекрасния ден  bouquet
Иначе днес ще ви следя, но мислите ми са само в утрешния преглед при доки... Hug, и с нетърпение чакам да свърши днешния работен ден Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 33
Привет, привет на всички коремчета Hug
Гледам за болежки си говорите. Да не се хваля (  fingerscrossed да не чуе дявола) за сега нищо не ме боли и ако съм така смятам да си изкарам на работа докато изляза в първите болнични. Ма то не остана много само 1.5 месеца.
ladybebi, Шамс дръжте се, дано сте по-добре  bouquet
DeeDee76  smile3501 за резултатите
Yuliya2008 май наистина ноември ще се оправиш Hug
А сега на всички приятен ден, че имам толкова много работа.  Praynig Дано стажантката днес не идва и само фиктивно да и оправят стажа, че нямам нерви за нея. Разбирам я, иска да и показвам и аз показвам, ама и работа имам да върша, а не да я забавлявам #Crazy Аз да не съм бавачка.

# 100
  • Мнения: 280
Добро утро и от мен!

 didi72  Много си  ранобудни. Закуската сигурно ще е поистинала, но кой ми е виновен. А кафенцето тъкмо протъв бръчки  Joy студенко

За работата - и аз се каня да работя до края, т.е. 45 дена преди термина. Само всичко да е наред  Praynig

Спорен ден на всички  Hug

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 09:35 от marojinka

# 101
# 102
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен!
Юлия моето мнение е бебето да си избере само датата защото тогава организма ти е готов и спомага за всички процеси,а когато е предизвикано по изкуствен начин всичко става по бавно и по трудно(говоря обаче за нормално раждане ,не за операция  Naughty)пък за времето не се притеснявай при първо раждане ще имаш много време минимум 6 часа ,и  кафенце даже ще пиеш  Heart Eyes.За стволовите клетки     #Crazy  че то при вас по евтино от България,егати майтапа.Не напразно повечето лекари са на мнение че при нас нещата намирисват на пирамидка  newsm78   
Евлогиева няма такива кошчета за кола за новородени ,защото точно тази дълбока извивка ги предпазва от евентуално нараняване (даже коша да излети бебето остава вътре в безопасност)пък и не забравяйте че това е ембрионалната поза и не е вредна за бебо!
Успех на всички мами днес които са на преглед  и лек ден ! Hug

# 103
  • Мнения: 21
Добър ден! Hug
Днес съм на доки от 14,30 ч. тискайте палци всичко с бебо да ОК.
Тая нощ се събудих от ужасна болка в ляво от страни на корема и отзад в кръста,чак крака ми се схвана и едвам ставам.Предполагам, че е някой нерв ще питам доки днес,но още ме боли е по-слабо де, но си боли. На вас случват ли ви се такива екстри?
Ще се върна на зад да почета, че съм изпуснала началото. Два дни не ми беше много на кеф и не съм чела.
Лек ден на всички и след прегледа ще се отчета. Дано да имам хубави новини, че нещо почва да ме обвзема параноята и лудостта  #Crazy

# 104
  • София
  • Мнения: 5
 Здравейте всички и приятен ден . По повод болките в ханша е нормално и първия път така ме болеше нали триябвя да се разтегнем в крайна сметка , природата си знае работата. Нормално е да те дърпа и корема ниско защото матката расте и така в общи линии - все пак ни остават по- малка от 3 месеца.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт