НОЕМВРИйското човече рита силно мама вече!

  • 14 254
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 579
Здравейте, МАМИ!Моята бебка и тя е доста активна напоследък, установих че си пада по техното, само като чуе такава музика и големи танци прави. Joy Аз от снощи съм  afwitch, така ме ядоса свекито bash , а после и мъжо Rage, че цяла вечер не съм спала от нерви, а тази сутрин рано рано му ударих един рев и сега съм като парцал.

# 76
  • София
  • Мнения: 587
...Вчера попитах, ама явно............, та да попитам отново: вашите бебчета как са се разположили сега newsm78? Защото моето момченце е застанало седалищно и ако не се обърне ще трябва секцио да го родя...

Мила, моето бебче на всеки преглед е различно - още се въртят като пумпали... за 3-4 дни беше ту седалищно, ту нормално - не се шашкай за сега - има много време!

# 77
  • Мнения: 690
Ей, тея хора искат деца да се раждат, пък кави ги вършат........ #Cussing out #Cussing out

Тинка, абсолютно права е Сиската - бебчетата се въртят непрекъснато все още и не са заели поза за пред раждане.

# 78
  • Мнения: 329
 baby_neutral Моето бебче ви поздравява с ЯЯЯЯЯКИИИИ РИТНИЦИ!!!!!!!!
 Tinkatink  и моето постоянно се върти- ПУМПАЛЧЕТО НА МАМА Е!!!!!Последния път като го гледахме на ехо само се превъртя няколко пъти за 15 мин
 Joy
А някой ще каже ли как се трупат тея публикации  newsm78  ?

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 16:08 от mimeto_mss

# 79
  • Мнения: 3
Здравейте,мамчета!Много хубава темичка,направо си е в тон с яките ритници,които ни се разадават....И моята бебка рита постоянно и прави какви ли не салта....много й се радвам,даже се смея на всеки един ритник.Нямам търпение вече да идва петък,за да си я видя....Желая ви приятен ден и не се затормозявайте излишно с разни идиоти по улиците и транспорта!

# 80
  • Мнения: 22
хей, човек да не иде за малко на почивка и вие сте изписали света... сядам сега да насмогна с четенето...

# 81
  • Мнения: 280
Здравейте и от мен! Немога да сваря да ви чета, камо ли да пиша......активни мамчета, активни бебчета носят. Мойто е по кротичко, понякога с часове не рита, сигурно спи тогава  Laughing

 Шамс щастлив и усмихнат ден утре и занапред   bouquet

 Евлогиева   Честита годишнина, още много да отпразнувате - все по-обичащи и уважаващи се.

А по темата с нервите - аз май и тук съм наопаки  newsm78 Не, че не се нервя, особено на милото, но сякаш е по-малко от преди. Гледам аз и бебчо да сме добре, пък кой каквото ще да прави. А може и причината да е, че не съм попадал на подобни идиоти,който вие описвате  #2gunfire

# 82
  • Мнения: 24
момичета е това вече не се търпи - такава болка в таза, че чак ми са схвана крака - абе я кажете раждалите мами тая работа няма ли да поотшуми по - нататък или ще се гърчим до края ooooh!
пия но-шпа ама ефект нет!

# 83
  • Мнения: 19
Мен също много взе да ме боли кръста и гърба. А момченцето рита ли - рита. Даже когато не го усещам известно време започвам да се замислям защо не мърда.

До сега още не ми се е случвало някой да ме пусне отпред на опашката. Явно хората не са особено състрадателни.

Вие още ли ходите на работа или си взимате болнични вече?

# 84
  • Мнения: 10
Здравейте мамчета preggo
Има ли такива, които ще ходят на 14.08.от 14,00ч. в МД на Деня на отворените врати?
Може да си спретнем една срещичка, ако има желаещи.
Поздрави от мен и беба  love001

# 85
  • Мнения: 398
Здрасти банда.
Честито на Диди.Дълги години щастлив семеен живот.
Честита годишнина на Евлогиева.Още 100 пъти по осем и само моменти на радост.
Шамс утре да си много радостна и вечно щастие с половинката.
С нас всичко е ОК.Мама ми е на гости та ходим на плаж.Междувременно започнахме ремонта на стаята на бебо.В четвъртък пристигат брат ми и баща ми и съвсем ще се заформи една работна група.А и кума се е включил.Нямам думи.А стаята е 2 на 3 метра  Joy
Чао за сега и без нерви.

# 86
  • Мнения: 827
Ама че хора верно #Cussing out
Мими публикации се трупат извън отчетни.Тук не се броят- не знам защо newsm78
И мойта бебка е активна доста- а що се отнася до болки... ooooh! вчера хванах мъжо под ръка по никое време и право в болницата при моя док, че как ме болеше малко над опашната кост и аз като се притесних че са контракции...ужас.Слава богу сме добре - фалшива тревога ама така е , ще си ни понаболява от време на време.
Ама заглавието верно много си пасва на периода  newsm53  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета!
Евлогиева, честита ви годишнина! Още много по толкова да се обичате и уважавате.

# 88
  • Мнения: 34
Здравейте момичета!  Hug

На младите булки желая да ги слушат мъжете им  Wink  и разбира се прекрасни бебета ноември!

Евлогиева, честита годишнина!Все така да се обичате, а ноември - подаръка!

Аз освен да се оплаквам явно друго не мога.  #Cussing out В събота бях на преглед и се оказа, че ми е нисък хемоглобина (10.5 при норма 11). Изписаха ми хапчета и вече 2 дена ги пия, но как ми се гади не е истина.  Sick Аз и до сега бях зле,  Sick Sick Sick но сега вече е ад. Само като си помисля че ще ги пия поне 2 месеца и полудявам.  Crazy Crazy Crazy
Питах какви са вариантите за раждане тук(в САЩ)? Оказаха се три - нормално раждане; нормално раждане, но предизвикано в определен ден малко преди термина или след като се получи разкритие; цезарово. Аз за пръв път чух, че може хем да е нормално раждането хем да си избереш дата.  #Crazy  Този вариант ми звучи добре, като имам предвид какви са разстоянията тук.  Crazy (Близо на 15-20 мин. с кола.  Mr. Green )
Поговорих и за стволови клетки с лекаря. Цените се оказа, че са 1200-2000$. Аз си мислех че ще искат поне 5000$, но нищо подобно. Сега обмислям дали да съхраняваме. Thinking
Бебо и мен ме рита в несвяст. В събота даже ме събуди в 6 сутринта с ритници.  Tired В комбинация с болките в корема, които си имам от началото на бременността просто е ужас, но ноември ще ми мине.  hahaha

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте мами!
Вчера не успях да се отчета, ама при нас всичко е ОК - тежим 800-900г. отговаряме си на седмиците, всичко за сега ние в ред! Все-още сме мъж smile3532 (надявах се да са се объркали ама не newsm62 )! Ще ставам СВЕКЪРВА (дай Боже Praynig) smile3521 newsm68. Та това е за нас!
Евлогиева ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!  bouquet  bouquet  bouquet
Моето бебе е доста мързеливо и подритва от време на време, колкото да се обади, че е на линия Joy (ама  трябва да прилича на някого де и двамата с татко му сме поспаланковци Mr. Green)
За болките в ставите и кръста - нищо не може да се направи в момента бебетата растат най-чуствително и съответно им трябва повече място а и си проправят изход навън newsm62 - така че ще се трае няма начин! smile3521!
Сега си броя дните до понеделник, че съм решила да излизам вече в болничен - не ми се работи, започна да ми натежава пък все-пак съм в средата на 6-ти месец (колежките преди мен излязоха в болничен още в началото на 4-тия), няма да се правя на герой де ама ха!!!!!
Лека вечер на всички желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт