НОЕМВРИйското човече рита силно мама вече!

  • 14 250
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 690
Евлогиева, честита годишнина! Още 10 пъти по 8 години щастилив семеен живот  1dating luvbed  loveuuu
[size=14pt]
Честито на настоящата и бъдещата младоженки! Много щастие, любов и уважение в семейството!  kiss dancing[/size]

Пепена, мерси пак   bouquet

Денчо, и аз чакам снимки, че края на месеца се местим и трябва да измисля нещо за стаята на баткото. Мъжа ми иска легло на два етажа (едно като влакче от Лабиринт) ама аз още се чудя дали е най-подходящото  newsm78 А относно боята на водна основа имай предвид, че се изтрива като бършеш прах и че бебето като почне да си хапе решетките и я изяжда  Joy Леглото на Калоян е боядисано с такава (синьо и жълто като при вас) и половината боя я няма. Сега пак трябва да го мажем за бебето  Mr. Green

Комарче, може и да се засечем на ЖК в деветия месец - нали тогава се ходи всяка седмица, а и за раждането може  Laughing

Успех на всички в лекуването на гъбите! Мойта МБ беше чиста в начялото към края ще видим. Дано да е така пак  Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 3 789
Добър ден и от мен! Flutter
Как сте, сладурки? Днес се очертава да е топличко, затова стойте вътре на хлад  и не излизайте много навън, ако не е наложително Naughty
На нас къщата ни е пълна - на милото брат му е тук с жена си и децата и е голяма веселба. Малкото фъстъче е на 1,2 г и е голяма сладурана, мечтая си как скоро, живот и здраве, и при нас ще има едно малко слънчице и неговите крачета ще тупуркат из апартамента Praynig Heart Eyes

Евлогиева, честита ви годишнина! Още много по толкова да се обичате и уважавате  bouquet
За кокалите и разните му там връзки - и аз като полежа на една страна и после ставането ми е малко трудничко, кривя се и охкам като някоя стара баба Mr. Green
Хубав и спокоен ден на всички ви желая Hug

# 62
  • Мнения: 916
Добро утро  Mr. Green

Тук времето е мрачно и дъждовно, 14 градуса и като гледам сватбен тоалет може и да не си купя, ама някоя друга дрешка ще трябва  Mr. Green

Евлогиева, честита годишнина - още много пъти по толкова семейно щастие ви желая  Hug

Вергилия, браво, ти се появи - хубаво четеш, ама драсвай и някой ред  Hug

От няколко дена коремът ми пак дръпна напред и сега нощем място не мога да си намеря. Толкова ме боли гърбът и кръстът, че няма накъде... По тоя повод се будя в 6 часа и умирам отглади докато стане по прилично време за хранене  Mr. Green

Като говоря за корем, да ви се оплача как ме ядоса една гъска снощи. Тъкмо пробвам поредната рокля, и мадамата (продавачка) казва - ма вие сега да не земете тук да родите. Успокоявам я, че живот и здраве има време до ноември и тя ахва - ама как, вие чак ноември , а с такъв голям корем. Сигурно са близнаци. Еми не, не са близнаци. А тя - ами аз бях с близнаци и в седми месец бях с по-малък корем, вие сигурна ли сте, че вашето дете е нормално  #Crazy Леле като се ядосах, но все пак запазих самообладание и й казах - бе мойто е нормално, може вашите близнаци да са били по-мънички. А оная продължава - много са ми добре близнаците, ама вашето като нищо не е редовно. И като ий креснах тогава - бе детето си е нормално, просто аз съм дебела. На теб къф ти е проблемът точно, метнах й роклите в лицето и се изнесох и рев, та рев. А милУто ми вика какво толкова й се връзваш - проста е жената. То наистина - тя проста, аз свръхчувствителна, ама една дума да беше казала още и щях да я набия вече  #2gunfire

# 63
  • Мнения: 690
Шамс, ама добре, че си се удържала да не и "цапнеш един в муцката" както казва сина ми  #Cussing out

# 64
  • Мнения: 8 952
Леле, егати нахалната продавачка!  #Cussing out
Моят корем също е по-голям, но така бях и през първата си бременност. Не знам на какво се дължи. Съмнявах се да не би околоплодната течност да е повече, но моята докторка каза, че си е съвсем нормално количество.  Та явно си е въпрос до структура...  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 72
Шамс, тая наистина е била супер проста. Нормално е да се ядосаш. Не може да се говорят такива простотии на непознат човек, да не говорим за бременна жена. Имам една позната, която ще ражда живот и здраве в края на септември, т.е. върви 2 месеца преди мен. И коремът й е по-малък от моя. Щерките ни са връстнички и си играят заедно зад блока, та по тази линия се разговорихме. Тя ми каза, че с първата бременност в 9 месец е изглеждала така и никой не й е вярвал, че е тръгнала да ражда Grinning. Така че това си е до структура и мускулатура, дори не толкова и до кг. Аз тежах 48 кг в 4 месец и пак си имах доста голям корем. Направо се чудех как може да тежа толкова малко. Сега обаче наваксах и съм вече към 55 кг и естествено коремът ми е огромен. Няма страшно през ноември ще спадне Mr. Green.

В тази връзка, онзи ден щерката ме пита: "Маме, ще ти спадне ли коремчето, като излезе бебето?" Направо останах така  Shocked. Толкова бързо растат тези деца, а още няма 3 г. Какво ли ни чака след още три newsm78.

Мен вчера също ме ядоса една продавачка. Влизам в Бокал да погледна просто информативно какви комплекти за изписване има, че много ме сърбят ръцете да обзаведа бебето, но ще чакам поне да влезна в 7-ия. И обяснявам, че търся нещо по-плътно, защото събитието ще е живот и здраве през ноември. Мацката ми показва един плюшен комплект и след това започва да вади някакви от съвсем тънко трико. Повторих й, че ми трябва нещо по-дебеличко и я питам кога ще заредят с есенни дрешки. Тя ми отговаря, че и сега може да ми предложи такива и продължава да вади различни разцветки и варианти от тънкото трико. Потретих какво търся, но реакция нямаше. Затова казах любезно довиждане и си излезнах. Просто няма да стана клиентка на този магазин.

Петенце, много ще ми е приятно да се засечем   bouquet

# 66
  • Мнения: 33
evlogieva, честита годишнина, още поне 10х8 да сте все така заедно обградени от любов, късмет и семейно щастие.  bouquet
Шамс ти наистина имаш нерви, аз щях още на първият намек да я "цапна" с някоя по-остра реплика и да се изнеса от там. Е на това му се вика прост народ #2gunfire
Леле и аз малко да се оплача. Имам си стажантка от днес. Студентка е и няма да ме замества като изляза болнични, но пак трябва да и обяснявам с подробности кое как се прави Sick А на всичкото отгоре е и на шефа племенница. То нищо му на детето, ама малко е отвеяно, а пък аз нали сега съм с най-якото търпение  Mr. Green та да видим как ще я карам Thinking Е май ще трябва да си претрайвам Mr. Green (много трудна задача).

# 67
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен!

Аз също трябва да обучавам новите колежки. А те още не са дошли. Което е супер, защото колкото по-малко време ми се налага да им набивам в главите кое как се парви, толкова по-добре.

Хубав ден и усмивки!

# 68
  • Мнения: 329
Шамси ти наистина си много търпелива.
Тъкмо сега се връщам от вън и право тук да ви пиша какъв скандал вдигнах в градския току-що smile3512, малииииииииииии- един нахален старчок така ми вдигна нервите............ newsm61
Представете си, качва ми се този дядка едва-едва, и той не знае за къде е тръгнал, кораба майка го вика вече,  и право при мен / бях седнала на по-предна седалка/, видите ли ДА СЪМ БИЛА СТАНАЛА ДА СЕДНЕ newsm09!!!!!.....Аз го гледам него, гледам си корема, загубих ума и дума и така няколко секунди му се чудя на наглоста. Жената зад мен през това време решава да му отстъпи нейното място, но този не-АЗ СЪМ БИЛА ПО-МЛАДА, СВЕЖА ОЩЕ-ТОЙ БИЛ И ИНВАЛИД ДА СЪМ БИЛА АЗ СТАНАЛА!...Е ТОГАВА ВЕЧЕ МИ НАКИПЯ..... Rage...............и като отворих една уста......ПИСНА МИ ОТ ТЕЯ ДО ДЕВЕТИЯ МЕСЕЦ ЛИ ИСКАТ ДА ИМ СТАВАМ.. smile3512..за-пръв в живота си избухвам така-по принцип всички приятели ми се чудят на железните нерви............в крайна сметка му казах че няма да стана  smile3513 нито сега, нито когато и да било вече, никога няма да ставам на такива като него-САМО НА БРЕМЕННИ ВЕЧЕ,... жените около мен се притесниха да не ми било станело лошо и ме зауспокояваха, почнаха и те да му се карат, а стареца слезна скоро-бил само за две спирки-така отговори на един мъж който почна да го кара да седне на неговото място newsm61 мале каква на наглост
smile3555

# 69
  • Мнения: 827
Само запис Peace
Честито на младоженците и на празнуващите годишнина  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте милички! Май напоследък всички ни друсат нервите... Аз снощи си легнах в 20.00 часа, за да не се скарам с милото... Днес ми е смешно, но нощес не можах да спя като хората... Човека не беше съвсем виновен, ама пусти хормони...

Иначе съм добре - вече едва издържам до 19.08 когато ми е прегледа... Надявам се всичко да е наред...

Кокалите и мен ме болят - ставам трудно и сума време се раздвижвам..., а как смешно се се обръщам...  hahaha ... Ама така ще е - ноември ще ни мине...

# 71
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, мами!
Аз се наспах добре тази нощ, нали вчера си видях малкия, а на самия преглед как риташе Simple Smile! Вчера попитах, ама явно............, та да попитам отново: вашите бебчета как са се разположили сега newsm78? Защото моето момченце е застанало седалищно и ако не се обърне ще трябва секцио да го родя  Sad, ама няма значение как - важното е да сме добре и двамата Simple Smile!
Темичка, ще трябва да стискаш зъби мила Mr. Green!
Шамс, защо не и тегли една на тая и не и каза, че с това отношение няма да има много клиенти #2gunfire!
Сиска, това с кокали и стави май е нормално Simple Smile - и мен започнаха да ме болят, а и кръста и гърба, но няма страшно през ноември ще ни минат всички болежки Mr. Green!
Комарче, децата сега са доста напред с материала, много са умнички Simple Smile!
Евлогиева, честита ти годишнина ( подаръка за съпруга - малко по-късно - през ноември Mr. Green)! Бъдете много щастливи и се обичайте  bouquet!
Лек и усмихнат ден на всички!

# 72
  • София
  • Мнения: 167
 Hug

Как сте, дебеланки? Гледам някой вече са влезли в 7мото квадратче - честито! Други пък дават брачни обети  - и на вас 'честито' и дълъг семеен живот!   bouquet

Не съм писала отдавна, едно защото бяхме на море, но и някакви 'проблеми' ми се струпаха на главата и се чудя от къде и как да ги захващам. Едно, че си търся още кардиолог, а сега и се оказа, че и албумин си складирам в урината  Crossing Arms Вчера си пуснах рутинните бремелински изследвания и се оказа, че има наличие на белтък в уината. В четвъртък съм на ЖК и да видим какво ще каже там док. До тогава се надявам и с кардиолога да сме понапреднали. Стискайте палци да се окажат бели кахъри  Praynig На всичкото отгоре си донесох от Варна онова упорито стомахшно вирусче, дето гледам и някой от тукпишещите са го изкарали, та и с него се боря - на диетка. Поне килцата по този начин ги поддържам в що-годе приемливо ниво.  Whistling

Иначе бебка е страшно активна. Определено има тонуса на татко си, защото аз съм доста по-кротичка и мързеливичка, а той си е спортистче и ... Явно ще да е наследствено, но това е добре. Ще е грациозна мадама  Mr. Green Тя се мята от сутрин до вечер. Онзи ден прочетох, че бебетата към 7мия месец правели между 20-60 движения на час - е ние май си изпълняваме нормата. Чак се чудя кога спи това дете?   newsm78 Сигурно вечер с мене. Послушничко е иначе - още не е започнала да ме буди посреднощ. Ритниците ги почва чак към 9 сутринта и така до към 12 вечерта. После цяла вечер спокойствие. Ако си запази този ритъм - добре   Praynig
Но съм започнала да спе много леко. Заспивам дълбоко чак към 4 сутринта. Може би организа ми се настройва вече на майчински режим?  newsm78

Край с моя отчет Wink Повече в четвъртък след консултацията  Peace


Лек и прохладен ден на всички  Hug

# 73
  • Мнения: 916
Миме твоя старчок още по-нахален и от мойта продавачка  Mr. Green Е такова нещо досега не бях чувала - да караш бременна жена да ти става в транспорта, че и с претенции - баш бременната да стане, не някой друг... Говеда, еййййй, не хора. Като си помисля за автобусите, дето пътуват за към Банкя - пълни с пенсионери, и как като се качват така се втурват с колена и лакти, че човек ще убият, ми те са в прекрасна форма хората... Тези, които не успяват да седнат, изведнъж слагат по 10 години отгоре и почват да пъшкат и охкат... Аз винаги съм ставала, ама дотук с учтивостта - никога вече  #Cussing out

# 74
  • Мнения: 24
Мими - иде ми да наредя няколко сочни псувни - ама няма - ша са въздържа #Cussing out
Баси идиотите има - миналата седмица отивам в НОИ да подавам на персонала болничните - пред мен имаеше 5-6 чувека - нищо работа - едно момиче най-отпред ми вика "елате да минете преди мен да не чакате в жегата", да ама един там от опашката разправя - "Аре бе ще я пускаш - да не си е вдигала краката - ще чака!" newsm78
Сега ми е смешно - ама тогава леле как побеснях, и не само аз - тоя имаше неблагоразумието да направи подобен коментар на опашка само от мацки - малиии като го емнаха всички Joy - стана червен като маймунски задник hahaha
Та човешката простоия край няма ooooh!
Ей Шамс - утре всичко най-най-най прекрасно - и не само утре а цял живот Hug
Тинка нашта пикла първо пеше с дупето напред, но на последния видеозон се обърна с главичката - та спокойно има време да се завърти - чак до края на осмия месец Hug

Общи условия

Активация на акаунт