Въпрос за околоплодните води

  • 1 823
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 726
В болницата  ми ги спукаха!

# 31
  • Мнения: 537
В болницата точно преди раждането ми ги спукаха. Тапата ми пада преди това 3 дни  #Crazy Не си мисли  лоши работи, няма страшно.  Peace

# 32
  • Мнения: 798
И аз си бях вкъщи. Всъщност не потекоха както се излива кофа с вода и както често във филмите виждаме. Така че - една превръзка спокойно спаси положението докато стигна в болницата, където ме посъветваха да лежа, за да не изтичат всички води, че сухо раждане е ужас (което впоследствие преживях  Mr. Green)

# 33
  • Мнения: 3 268
Къде бяхте, когато запо4наха да ви изти4ат( изтекоха) околоплодните води. През първата ми бременност си бях у дома, когато се слу4и това. Но сега ми минават едни мисли Embarassed
Притесняваш се,че ще ти се пукнат,докато си някъде навън и ще се почувстваш неудобно?Това е малко вероятно,но дори да се случи,няма от какво толкова да се срамуваш.В повечето случаи това се случва вече в болницата.При мен ги пукнаха и двато пъти,хем раждането беше започнало от няколко часа.

# 34
  • Мнения: 17
При първото ми раждане водите изтекоха вкъщи като даже мъжа ми реши, че съм се изпишкала. При второто раждане ми спукаха мехура в болницата при 7 см. разкритие. Не се притеснявай и не го мисли предварително толкова, каквото дойде това ...

# 35
  • Мнения: 391
И с двете деца - в къщи.

# 36
  • Мнения: 286
не са ми изтичали, пукнаха ми мехура в болницата.
тапа също не ми е падала
И при мен така Grinning

# 37
  • Мнения: 728
Не са ми изтичали. Малкия ги беше "изпил"

# 38
  • Мнения: 4 335
И аз си бях вкъщи. Всъщност не потекоха както се излива кофа с вода и както често във филмите виждаме.                                             Е при мен беше то4на като вьв филмите,все едно изведньж изте4е една кофа отгореми Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт