Крем за около очи-до 25год.

  • 3 296
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 413
Здравейте,знам,че има вече теми за кремовете за околоочният контур,но в тях има съвети за различните възрасти и главно кремчетата са за бръчки и е малко разхвърлено..Бих искала да ме посъветвате за крем за очички,на 21год.,не става дума за бръчки,по-скоро някой овлажняващ,за тъмни кръгове,за торбички под очите...Ще съм ви много благодарна Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Запис newsm78

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 14:03 от kukla_ta

# 2
  • Мнения: 483
В момента ползвам на Avene - Soothing eye contour cream. В аптеката ми казаха, че е точно за такава възраст, хидратиращо и леко. Харесва ми, наистина хидратира добре, но ми се иска и нещо друго да опитам. Ще следя темата  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 413
Извини ме,  но ако си ти на тази снимка, по-скоро ми приличаш на 31, имаш доста различно излъчване за възрастта си, но това е мое мнение!
Embarassed Направо комплимент каза,защото все ми казват,че приличам на ученичка в 8-9 клас,защото съм и нисичка hahaha

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Аз пък си редактирах поста, случайно да не те обидя с нещо!

# 5
  • Мнения: 3 413
Аз пък си редактирах поста, случайно да не те обидя с нещо!
Глупости,всеки си има право на мнение!Няма проблем kukla_ta  smile3503

# 6
  • Мнения: 179
Много лек и приятен е крема за около очите на Гарние с шерешов ектракт, направо невероятен сега за лятото, хидратиращ и точно за целта Peace

# 7
  • Мнения: 234
И аз мисля да си взема някакво такова кремче, защото досега не съм ползвала, така че ще следя темата с интерес.   Peace

# 8
  • Мнения: 63
Здравейте, аз карам 19 и досега естестено не съм ползала специален крем за около очите, ами  слагам от крема за лице и там - той е лек и хидратиращ. Чудя се дали  така не вредя на кожата си.Кожата ми е нормална към суха и не искам да я оставям без хидратация. Иначе нямам торбички или тъмни кръгове под очите. Искам да питам и по принцип от колко години е хубаво да се почне с тези кремчета?

# 9
  • Мнения: 776
Здравейте, аз карам 19 и досега естестено не съм ползала специален крем за около очите, ами  слагам от крема за лице и там - той е лек и хидратиращ. Чудя се дали  така не вредя на кожата си.Кожата ми е нормална към суха и не искам да я оставям без хидратация. Иначе нямам торбички или тъмни кръгове под очите. Искам да питам и по принцип от колко години е хубаво да се почне с тези кремчета?

Незнайно защо newsm78 и на мен ми звучи направо безумно, но според някой публикации в женските списание ( говоря за български такива ) възрастта за започване на околоочни кремчета, е 25 Shocked Аз, лично, съм започнала с хидратиращи такива на 18 Peace, а сега след 25 преминах на anti age. Тази зона има нужда от хидратация, също както цялото лице, а ако ти е сух контура, още повече Peace Така че да се чака до 25 ми се струва направо вредно. Не че кой знае колко са ми помогнали околоочните, пак си имам  бръчици, но вероятно без нужните грижи, щях да имам двойно повече.
Съветът ми обаче е да не си слагаш от дневния крем в зоната около очите, незвисимо колко е лек Peace Причините са много, ще стане дълго, ако ги изброявам, но най-малкото може да си навлечеш контактна алергия. За тази зона си се ползват специални кремчета Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
All about eyes на Clinique  Heart Eyes много нежно хидратиращо кремче...

# 11
  • Мнения: 372
С редовната употреба на кремове за лице започнах след 20-та си година (и все още - само хидратиращи), а с кремчета за около очи - на около 24-25, като и за тази зона още съм на хидратиращи такива (на 28 съм). Просто не изпитвам нужда от нещо по-силно, струва ми се рано, а и кожата ми изглежда много добре (почти не се гримирам обаче и не пуша Wink), въпреки че не ползвам много скъпи кремове и анти-ейдж засега  Blush
Околоочни хидратиращи кремчета, от които съм доволна: Clinians (с нар), Eucerin Hydrobalance и Galenic Messager  Peace

# 12
  • Мнения: 3 413
All about eyes на Clinique  Heart Eyes много нежно хидратиращо кремче...
Това ли е мила?-
А за какви пари става въпрос?

# 13
  • Мнения: 3 830
На мен ми казаха за Vichy Aqualia Thermal Yeux.
Било много добро кремче, ама никъде не успях да го открия по аптеките. Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415


ето тук можеш да се
ориентираш за цените...99% съм сигурна, че ще ти хареса...аз вече използвам 3-то бурканче като го редувам и с други кремчета, но това определено е нещото, което винаги мисля да имам...и е супер подходящо за възрастта ти  Crazy

# 15
  • Мнения: 3 413


ето тук можеш да се
ориентираш за цените...99% съм сигурна, че ще ти хареса...аз вече използвам 3-то бурканче като го редувам и с други кремчета, но това определено е нещото, което винаги мисля да имам...и е супер подходящо за възрастта ти  Crazy

Мерси много,ще се пробва!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ако имаш откъде можеш да си вземеш тестер...после кажи какви са ти впечатленията  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 413
Ако имаш откъде можеш да си вземеш тестер...после кажи какви са ти впечатленията  Crazy
Ми май няма от къде,въпреки,че май ми е нужен,тъй като малко соленичка ми се вижда цената и за сега няма да го купувам,но при първа възможност ще го купя,и на други места гледам,че го хвалят!

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм на 22 и се интересувам от темата.
Ползвах 1 бурканче Masager на Galenic, Но нещо не ми хареса. За момента, докато си избера кремче, мажа с масло от жожоба на Икаров.

# 19
  • Мнения: 3 413
Тука всички се интересуваме,пък съветите оскъдни...

# 20
  • Мнения: 9
GodaiVa, много хубава тема си пуснала, браво Simple Smile
И аз попрочетох тук там за това на Clinique All About Eyes, наистина като чета изглежда много хубаво.... Обаче цената му е прекалено висока ми се струва....
Не може да няма нещо друго също толкова добро, на приемлива цена

Aпък относно обтриването с кубче лед и "компреса" със чай е най-ефикасно намокрена торбичка чай, оставена за 15-20мин във фризера и след това на очите пак за толкова време, в легнало състояние и покой... Много помага за сутрешна умора, недоспали очи и преумора. И най-вече наистина действа страшно освежаващо Wink
Дано да съм помогнала Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 23:38 от sugababe

# 21
  • Мнения: 13 624
Аз ползвам на Лумене Вита нектар и на Лореал Дерма генезе...доволна съм и от двата!

# 22
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Оу абаут айс е най-добрия крем според мен. Ползвам го от 3г и като ми свърши виждам разликата! Като не си го сложа сутринта и ми се появяват тъмни кръгове и подпухвам, а за хидратацията не е лошо вечер да се ползва друго кремче, сега съм взела на Диор хидратиращия! Само да кажа на 25г съм. Пробвала съм и новия вариант Рич-а на Клиник(бурканчето е по-оранжево) ,ами не ми допада, може би ми е силен още, но не ми и хидратира добре, иначе кръговете изчезват и от него

# 23
  • Мнения: 9
Мда и като гледам в ebay го има на Clinique All About Eyes на много по-прилични цени Wink
Като цъкнеш и на "New" (демек нов, а не използван...) и само на "Buy it now" и излизат перфектни резултати Simple Smile
Гледаш звездите и рейтинга на продавача, дали праща и дали са доволни другите купувачи и е перфектно всичко Simple Smile

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 
Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!

Майка ми има торбички под очите и се оглеждам за някакво кремче...значи викаш си много доволна...има ефект?  Crazy

# 26
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!

Майка ми има торбички под очите и се оглеждам за някакво кремче...значи викаш си много доволна...има ефект?  Crazy

Ами аз го взех заради тьмните крьгове под очите,торбички нямам,слава Богу Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
На мен ми казаха за Vichy Aqualia Thermal Yeux.
Било много добро кремче, ама никъде не успях да го открия по аптеките. Thinking

От няколко дена използвам точно това кремче и засега съм много доволна. По-рано бях с един на Клинианс, но изобщо не ми действаше добре, но като започнах с Vichy Aqualia Thermal Yeux, веднах се забеляза разликата  Peace
П.П. В аптеки Санита го има.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз вече съм на 24 и се чудя какво кремче. Имам тъмни кръгове.  Sad
Засега съм ползвала на Лореал, Виши и Eucerine- не виждам разлика.

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 815

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78
На мен ми помага за тъмните кръгове около очите  Peace

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 703
в момента ползвам този
 http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30062850&change_q … l_title=%C1%C8%CE
и съм приятно очарована

# 31
  • Мнения: 3 413

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!
Това от къде мога да си го набавя и на каква цена е?
Според вас това или на Vichy termal е подходящ за 22год. ?

# 32
  • Мнения: 2 229
От скоро и аз се замислям за такъв крем, никога не съм използвала досега.


Това ми изглежда много добре, дали и то е подходящо за 20-24 г? newsm78 Нещо прочетох, че го препоръчват против бръчки. Rolling Eyes

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 703
те всички околоочни ги дават че са против мимически бръчки , пачи крак бръчките и там пройзводните им, най добре е първо с мостричка във всички аптеки където продават медицинска козметика имат мостри на продуктите, само да попаднеш на добър консултант и да ти даде. Hug

# 34
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!
Това от къде мога да си го набавя и на каква цена е?
Според вас това или на Vichy termal е подходящ за 22год. ?


Продава се в аптеките,бях на 25 или 26г когато ми го препорьчаха за тьмните крьгове под очите,пиШе че е сьЩо и за брьчки,но не се споменава за кой години се препорьчва. Мисля ,че е за под 30г. Цената му е 7 и неЩо евро,абе сложи ги 8 евро.
Немога да направя сравнение с друг ,заЩото това е единствения крем за околоочен контур който сьм ползвала.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 914

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78
На мен ми помага за тъмните кръгове около очите  Peace

Супер. Следващият ще е този, че аз по принцип харесвам Виши.  Peace

# 36
  • Мнения: 341
Аз също,лятото ще правя 25год.И скоро ходих да си купувам крем за около очи.Откъдето ми дадоха тестери на Есте Лаудер и Ланком,в момента пробвам хидратиращия на есте за около очи.Ама леко ми пощипва като го нанеса,най-добре си вземи тестери,защото тази зона е много чувствителна.Моята козметичка твърди,че на тази възраст било рано за такива кремове и най-добре да си взема някакви масла от аптеката.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 815

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78
На мен ми помага за тъмните кръгове около очите  Peace

Супер. Следващият ще е този, че аз по принцип харесвам Виши.  Peace
Мисля, че ще останеш доволна  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 160
Аз използвам на Avene - Soothing eye contour. Доволна съм, хидратира добре, но честно казано не виждам някаква особена разлика. На 24 год. съм и нямам проблеми - бръчки, торбички... използвам го превантивно.

# 39
  • Мнения: 59
Аз използвам в момента на Биодерма .Много леко и приятно кремче и струва 15 лв .Хидратира добре ,против тъмни кръгове торбички.За тази цена и качество  е супер.

# 40
  • Мнения: 9
Аз онзи ден, четох много хубава статия за момичетата до 25год. (не само за грижите за лицето, но мен те ме интересуваха) и което ми стана много интересно беше, че никъде не се споменаваше за крем под очите и т.н. но 1000 пъти се опоменаваше, че задължително трябва да се използва вече хидратиращ крем за лице и да не се излиза в никакъв случай навън без крем с висок UVA и UVB фактор, защото тези вредни лъчи и безразборното излагане на силно слънце водят до преждевременна дехидратация на кожата, пигментни петна и състаряване.
Затова сега съм се навила за един час при дерматолог в Angel Face в Бургас, хем да го питам коя точно марка от набелязаните да си избера за крема. Simple Smile

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 364
Моята кожа по принцип е суха, а около очите - направо ми опъва от сухота. Така че беше немислимо да не използвам крем и преди 18-та си година. А като дете ми се лющеше кожата направо  Shocked Сега съм на 24.
Ползвала съм какви ли не кремове уж за млада кожа, но стигнах до един лек - чист зехтин екстра върджин. Мажа съвсем малко колкото да покрие кожата около очите и съм доволна. Попива много бързо. От кремовете винаги ми са се възпалявали очите. Сега вече нямам този проблем. Посъветвах и приятелка, доволна е и тя.
Можеш да опиташ, няма да навреди поне, а и не е безбожно скъпо - сигурно и без това си го имаш вкъщи за кулинарни цели.  Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 84
Аз използвам вече втора опаковка Eucerine Hydrobalance
струва около 25 лв и хидратира много добре, няма ароматизатори или оцветители.

# 43
  • Мнения: 228
аз си взех на Арома за около очи. На 29 съм, скоро се загледах и видях, че имам бръчици на долния клепач. Ползвам го от няколко седмици, не че виждам кой знае какъв ефект, но от друга страна и не искам да ползвам много силен. По-скоро  както повечето от вас - за хидратиране. А за хидратиране преди години ползвах едно гелче, точно за уморени очи, тъмно кръгове и т.н., мисля, че за под 25 това е ок, никакви силни кремове.

Общи условия

Активация на акаунт