Крем за около очи-до 25год.

  • 3 303
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 413


ето тук можеш да се
ориентираш за цените...99% съм сигурна, че ще ти хареса...аз вече използвам 3-то бурканче като го редувам и с други кремчета, но това определено е нещото, което винаги мисля да имам...и е супер подходящо за възрастта ти  Crazy

Мерси много,ще се пробва!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ако имаш откъде можеш да си вземеш тестер...после кажи какви са ти впечатленията  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 413
Ако имаш откъде можеш да си вземеш тестер...после кажи какви са ти впечатленията  Crazy
Ми май няма от къде,въпреки,че май ми е нужен,тъй като малко соленичка ми се вижда цената и за сега няма да го купувам,но при първа възможност ще го купя,и на други места гледам,че го хвалят!

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм на 22 и се интересувам от темата.
Ползвах 1 бурканче Masager на Galenic, Но нещо не ми хареса. За момента, докато си избера кремче, мажа с масло от жожоба на Икаров.

# 19
  • Мнения: 3 413
Тука всички се интересуваме,пък съветите оскъдни...

# 20
  • Мнения: 9
GodaiVa, много хубава тема си пуснала, браво Simple Smile
И аз попрочетох тук там за това на Clinique All About Eyes, наистина като чета изглежда много хубаво.... Обаче цената му е прекалено висока ми се струва....
Не може да няма нещо друго също толкова добро, на приемлива цена

Aпък относно обтриването с кубче лед и "компреса" със чай е най-ефикасно намокрена торбичка чай, оставена за 15-20мин във фризера и след това на очите пак за толкова време, в легнало състояние и покой... Много помага за сутрешна умора, недоспали очи и преумора. И най-вече наистина действа страшно освежаващо Wink
Дано да съм помогнала Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 23:38 от sugababe

# 21
  • Мнения: 13 624
Аз ползвам на Лумене Вита нектар и на Лореал Дерма генезе...доволна съм и от двата!

# 22
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Оу абаут айс е най-добрия крем според мен. Ползвам го от 3г и като ми свърши виждам разликата! Като не си го сложа сутринта и ми се появяват тъмни кръгове и подпухвам, а за хидратацията не е лошо вечер да се ползва друго кремче, сега съм взела на Диор хидратиращия! Само да кажа на 25г съм. Пробвала съм и новия вариант Рич-а на Клиник(бурканчето е по-оранжево) ,ами не ми допада, може би ми е силен още, но не ми и хидратира добре, иначе кръговете изчезват и от него

# 23
  • Мнения: 9
Мда и като гледам в ebay го има на Clinique All About Eyes на много по-прилични цени Wink
Като цъкнеш и на "New" (демек нов, а не използван...) и само на "Buy it now" и излизат перфектни резултати Simple Smile
Гледаш звездите и рейтинга на продавача, дали праща и дали са доволни другите купувачи и е перфектно всичко Simple Smile

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 
Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!

Майка ми има торбички под очите и се оглеждам за някакво кремче...значи викаш си много доволна...има ефект?  Crazy

# 26
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!

Майка ми има торбички под очите и се оглеждам за някакво кремче...значи викаш си много доволна...има ефект?  Crazy

Ами аз го взех заради тьмните крьгове под очите,торбички нямам,слава Богу Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
На мен ми казаха за Vichy Aqualia Thermal Yeux.
Било много добро кремче, ама никъде не успях да го открия по аптеките. Thinking

От няколко дена използвам точно това кремче и засега съм много доволна. По-рано бях с един на Клинианс, но изобщо не ми действаше добре, но като започнах с Vichy Aqualia Thermal Yeux, веднах се забеляза разликата  Peace
П.П. В аптеки Санита го има.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз вече съм на 24 и се чудя какво кремче. Имам тъмни кръгове.  Sad
Засега съм ползвала на Лореал, Виши и Eucerine- не виждам разлика.

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 815

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78
На мен ми помага за тъмните кръгове около очите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт