Крем за около очи-до 25год.

  • 3 298
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 703
в момента ползвам този
 http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30062850&change_q … l_title=%C1%C8%CE
и съм приятно очарована

# 31
  • Мнения: 3 413

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!
Това от къде мога да си го набавя и на каква цена е?
Според вас това или на Vichy termal е подходящ за 22год. ?

# 32
  • Мнения: 2 229
От скоро и аз се замислям за такъв крем, никога не съм използвала досега.


Това ми изглежда много добре, дали и то е подходящо за 20-24 г? newsm78 Нещо прочетох, че го препоръчват против бръчки. Rolling Eyes

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 703
те всички околоочни ги дават че са против мимически бръчки , пачи крак бръчките и там пройзводните им, най добре е първо с мостричка във всички аптеки където продават медицинска козметика имат мостри на продуктите, само да попаднеш на добър консултант и да ти даде. Hug

# 34
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Този е точно за торбички и синини под очите,сьЩо и хидратираЩ.
Ползвам го вече няколко години и сьм много доволна,но скоро май Ще трябва да го сменям с някой по/силен,че това лято Ще ударя 30 ooooh!
Това от къде мога да си го набавя и на каква цена е?
Според вас това или на Vichy termal е подходящ за 22год. ?


Продава се в аптеките,бях на 25 или 26г когато ми го препорьчаха за тьмните крьгове под очите,пиШе че е сьЩо и за брьчки,но не се споменава за кой години се препорьчва. Мисля ,че е за под 30г. Цената му е 7 и неЩо евро,абе сложи ги 8 евро.
Немога да направя сравнение с друг ,заЩото това е единствения крем за околоочен контур който сьм ползвала.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 914

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78
На мен ми помага за тъмните кръгове около очите  Peace

Супер. Следващият ще е този, че аз по принцип харесвам Виши.  Peace

# 36
  • Мнения: 341
Аз също,лятото ще правя 25год.И скоро ходих да си купувам крем за около очи.Откъдето ми дадоха тестери на Есте Лаудер и Ланком,в момента пробвам хидратиращия на есте за около очи.Ама леко ми пощипва като го нанеса,най-добре си вземи тестери,защото тази зона е много чувствителна.Моята козметичка твърди,че на тази възраст било рано за такива кремове и най-добре да си взема някакви масла от аптеката.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 815

Този Aqualia Thermal на Виши помаха ли за кръгове или е само хидратиращ?  newsm78
На мен ми помага за тъмните кръгове около очите  Peace

Супер. Следващият ще е този, че аз по принцип харесвам Виши.  Peace
Мисля, че ще останеш доволна  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 160
Аз използвам на Avene - Soothing eye contour. Доволна съм, хидратира добре, но честно казано не виждам някаква особена разлика. На 24 год. съм и нямам проблеми - бръчки, торбички... използвам го превантивно.

# 39
  • Мнения: 59
Аз използвам в момента на Биодерма .Много леко и приятно кремче и струва 15 лв .Хидратира добре ,против тъмни кръгове торбички.За тази цена и качество  е супер.

# 40
  • Мнения: 9
Аз онзи ден, четох много хубава статия за момичетата до 25год. (не само за грижите за лицето, но мен те ме интересуваха) и което ми стана много интересно беше, че никъде не се споменаваше за крем под очите и т.н. но 1000 пъти се опоменаваше, че задължително трябва да се използва вече хидратиращ крем за лице и да не се излиза в никакъв случай навън без крем с висок UVA и UVB фактор, защото тези вредни лъчи и безразборното излагане на силно слънце водят до преждевременна дехидратация на кожата, пигментни петна и състаряване.
Затова сега съм се навила за един час при дерматолог в Angel Face в Бургас, хем да го питам коя точно марка от набелязаните да си избера за крема. Simple Smile

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 364
Моята кожа по принцип е суха, а около очите - направо ми опъва от сухота. Така че беше немислимо да не използвам крем и преди 18-та си година. А като дете ми се лющеше кожата направо  Shocked Сега съм на 24.
Ползвала съм какви ли не кремове уж за млада кожа, но стигнах до един лек - чист зехтин екстра върджин. Мажа съвсем малко колкото да покрие кожата около очите и съм доволна. Попива много бързо. От кремовете винаги ми са се възпалявали очите. Сега вече нямам този проблем. Посъветвах и приятелка, доволна е и тя.
Можеш да опиташ, няма да навреди поне, а и не е безбожно скъпо - сигурно и без това си го имаш вкъщи за кулинарни цели.  Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 84
Аз използвам вече втора опаковка Eucerine Hydrobalance
струва около 25 лв и хидратира много добре, няма ароматизатори или оцветители.

# 43
  • Мнения: 228
аз си взех на Арома за около очи. На 29 съм, скоро се загледах и видях, че имам бръчици на долния клепач. Ползвам го от няколко седмици, не че виждам кой знае какъв ефект, но от друга страна и не искам да ползвам много силен. По-скоро  както повечето от вас - за хидратиране. А за хидратиране преди години ползвах едно гелче, точно за уморени очи, тъмно кръгове и т.н., мисля, че за под 25 това е ок, никакви силни кремове.

Общи условия

Активация на акаунт