Мъж,да не може да кара кола???

  • 10 298
  • 164
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 62 595
Големите мускули  - кой ги харесва?  Joy
Никога големите мускули не са ме привличали /моите приятелки - също/ и не са ми били критерий за красота!
Всъщност, били са ми критерий за плиткоумие и липса на други качества!  Peace


Същото като с блондинките и големите цици.  Joy

# 91
  • София
  • Мнения: 6 810
Явно не умеете да четете между редовете, жалко.

# 92
  • Мнения: 3 268
Клеми,напълно съм съгласна с теб.Не е нужно да чета между редовете,много добре си се изразила.

# 93
  • Мнения: 46 572
 ooooh!
Ако шофирането беше критерий за кадърност и надеждност, шофьорите щяха да са най-търсените мъже.

След 50 г. сигурно ще има тема "Мъж, да не може да кара самолет???" и как не може да се разчита на такъв  Tired

Странни мъже са се навъдили напоследък.Сигурно е от климата.Предпочитат да готвят,чистят и сменят памперси,отколкото да свирят гуми по пътищата.Тестостеронът много намаля при мъжете...заплашително.

Аз пък съм останалата с обратното впечатление  newsm78 повечето все още свирят гуми, напиват се след работа и се прибират да се излегнат с потника на дупки, докато жена им слугува, пращят от тестостерон, мда.

За съжаление са малко истиснките мъже - тези, които не се срамуват да "работят" за уюта вкъщи.

... Абе може и да носят, ама жените все още точат лиги по тези високите, красивите и с големите мускули.  Joy ...

Въпрос на вкус, никога не съм харесвала високи мъже. Всичките ми гаджета са били до 170 см., това ми е тавана, по-високите дори не ги поглеждам Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 3 268
Никол,за твоя мъж знам,че е прекрасен и съвършен.Не говоря за него.Клеми има право на мнение и нейното мнение е на жена,обичаща силните мъже,справящи се със всякакви ситуации.И аз не мога да очаквам кой знае какво от мъж,който дори кола не се е научил да кара.Как ще кара живота си тогава!?

# 95
  • Мнения: 1 432
Може би ''путьо'' не е точната дума ,но аз не бих имала такъв мъж до себе си......макар че съм шофьор  Thinking

# 96
  • Мнения: 2 448
Явно не умеете да четете между редовете, жалко.

Прочетохме, че имаш големи претенции.
Е, аз харесвам и бармани между другото, има много приятни мъже сред тях.  Wink

Мисълта ми за шофирането тук е, че има хора, малък процент са сред мъжете , на които не става дума за някаква фобия, но не стават за шофьори, дори да се напънат да изкарат книжка, за такива е по добре да не сядат за волана.
Това не означава, че за нищо друго не ги бива.

Не правете такава глупава връзка между умението да шофираш и интелект и умения за справяне в живота.

Както сама каза повечето цигани за шофьори, ами да, това какво значи, че са най умните и способни те ли?  newsm78  newsm78

.И аз не мога да очаквам кой знае какво от мъж,който дори кола не се е научил да кара.Как ще кара живота си тогава!?

Какво означава това, че професионалните шофьори се справят най добре в живота ли?  newsm78

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 72

Всеки си има някакви фобии. Аз лично не мога да разбера и жените, които не искат да шофират ама... хора разни.

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
Никол,за твоя мъж знам,че е прекрасен и съвършен.Не говоря за него.Клеми има право на мнение и нейното мнение е на жена,обичаща силните мъже,справящи се със всякакви ситуации.И аз не мога да очаквам кой знае какво от мъж,който дори кола не се е научил да кара.Как ще кара живота си тогава!?

Брей, как ги правиш тези аналогии не ми е ясно! Какво общо има колата с живота? А какво би казала за племена, които никога не познават колелото? Те също ли не могат да си управляват живота?

А жена, която не може да готви или да чисти може ли да си управлява дома?

Карането на кола и управляването на живота са съвсем различни умения.

По конкретната тема. Имам познат, който не иска да изкара книжка, защото се изнервя от трафика. Казва, че предпочита да се качи на такси или да плати на някого да го закара от т.А до т.Б, а той през това време да си почива или да прави нещо друго. Определено мога да ви кажа, че не е мухльо, дори много добре управлява живота си.

# 99
  • Мнения: 2 401
Аууу какви тъпотии са се изписали..  Laughing  Момичета, много ви е ниска летвата, щом заради едното шофиране сте готови да си затворите очите за куп други далеч по-съществени качества.  ooooh!

# 100
  • Мнения: 46 572
stefani6, първо моят не е съвършен и второ - почти не слиза от колата, така че въобще не мисля да го намесвам в темата.

Разбира се, всеки има право на мнение, както и аз - колата я приемам като един от многото начини за придвижване, ако човек има желание да го ползва - ок, но нищо повече, защото:
... Карането на кола и управляването на живота са съвсем различни умения.

 Peace

... Аз лично не мога да разбера и жените, които не искат да шофират ама... хора разни.

А какво значениеима полът? Не деля хората на жени и мъже.

# 101
  • Мнения: 183
Аз и до сега не можах да разбера, шофирането признак на  висока мъжественост ли е? newsm78

Тези, които не могат или не обичат да карат-предлагам направо на гилотината.

Ми така де! Що да се мъчат само. Grinning Grinning Grinning

# 102
  • Мнения: 2 018
Явно не умеете да четете между редовете, жалко.

Стига де, аз подкрепям мнението ти за шофирането!

Аууу какви тъпотии са се изписали..  Laughing  Момичета, много ви е ниска летвата, щом заради едното шофиране сте готови да си затворите очите за куп други далеч по-съществени качества.  ooooh!

Напротив - летвата ни е много по-висока!  Wink

# 103
  • Мнения: 740
Не бих нарекла в нинакъв случай путьо мъж, който не може да кара автомобил. Но определено няма да ми се стори привлекателен. Намирам наблюдаването на мъж зад волана за много секси. Разбира се, далеч не всички мъже.

# 104
  • Мнения: 2 401
Намирам наблюдаването на мъж зад волана за много секси.
Вероятно съществена част от секси излъчването е и самата кола, нали?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт