Мъж,да не може да кара кола???

  • 10 254
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 018
Ами, бърборим си наистина. Като се огледам наоколо всеки си приказва как "трябва" да изглежда гаджето, децата, къщата, работата..., а накрая се оказва, че постъпва така, както му диктува вътрешното усещане. И в повечето случаи вече осъществените решения нямат кой знае колко общо с "трябването".
Колко мъже казват, че една жена трябва да е домакиня, пък накраят се оженят за жена с обратния начин на живот. Или жени, които много държат да имат хубав мъж, пък се омъжат за някой невзрачен такъв.

Така е, така е - имам такива познати!
Ама при мен не е така!  Mr. Green Желанията ми се покриват с реалността!
Е, има още какво да се желае  Crazy , ама с тях мога да се примиря!  Wink

# 121
  • Мнения: 3 268
Никол,точно така е.Всяка жена е добре да си избира мъж,според своите разбирания за съвършенство.Това,което аз се опитвах да ви кажа и дано накрая сте ме разбрали е,че умението да шофираш говори за дадени качества у човека.Неумението-за липсата на определени качества.Аз съм жена,която държи на дадените качества.Ако един мъж ги няма,няма място до мен.

# 122
  • София
  • Мнения: 62 595
И кои са тези качества, които присъстват у шофиращите и отсъстват у нешофиращите?

# 123
  • София
  • Мнения: 6 802
Явно не умеете да четете между редовете, жалко.

Прочетохме, че имаш големи претенции.


Абсолютно си права, имам, слава Богу имам мъж, който ги покрива.  Wink Също така познавам и други мъже, които ги покриват. И...не на последно място аз също покривам определени, да не кажа достатъчно критерии, или както го наричаш претенции.  Mr. Green

Добре, че е била stefani6, да има търпението да ми доизясни тезата, която съвпада напълно с нейната.  Grinning

# 124
  • Мнения: 2 018
Стига бе хора, много насериозно взехте тази тема!  Laughing

# 125
  • Мнения: 3 268
И кои са тези качества, които присъстват у шофиращите и отсъстват у нешофиращите?
Вече ги казах,прочети ме по-внимателно.Няма да повтарям едно и също.И темата не е толкова сериозна наистина.

# 126
  • София
  • Мнения: 6 802
 newsm78
Аз наистина насериозно я взех.  Rolling Eyes
Иначе не бих се пИнала да пиша. Party

# 127
  • София
  • Мнения: 62 595
Ам`чи така, де! Може нещо да съм пропуснала като ноу-хау и имам възможност да си допълня знанията.  Wink Joy Да знам какво да съветвам щерката след години.

# 128
  • Мнения: 2 018
Приятелката ми има дъщеря на 18 години и все я съветва да постъпва като леля си Бо!  Joy
Това не е шега!  Laughing

# 129
  • Мнения: 46 526
... умението да шофираш говори за дадени качества у човека.Неумението-за липсата на определени качества ...

Разбрахте те, но съм на обратното мнение, защото налюдавайки умели шофьори как се оправят в живота, не намирам връзка м/у уменията с колата и качествата, на които ти държиш, възможно е при твоят мъж да са съвпаднали и затова да разсъждаваш така Peace

# 130
  • Мнения: 3 268
Никол,уморих се вече да пиша по темата.Аз вече казах,каквото имам да кажа.Наистина всеки си знае за него.Много мъже могат да карат кола,това не ги прави автоматично оправни,умни и т.н.Но мъж,който не може да кара кола,определено е лишен от качествата,които са важни за мен.Вече започвам да се побърквам от това ваше усилено желание да не ме разбирате.Явно говорим на различни езици.Сори.

# 131
  • София
  • Мнения: 6 802
Според мен връзката не е еднозначна, т.е. ако няма желание да изкара едни шофьорски курсове, най-вероятно му липсват определени качества, ако обаче го е направил, не значи, че непременно ги има.

# 132
  • Мнения: 3 268
Мъжът е личност и има съвкупност от качества,които ние харесваме или не.Ако всичко у даден човек ми харесва и има едно или две неща,които не ми харесват,аз ще му ги споделя и ще опитаме заедно да решим проблема.Ще съм му благодарна ако и той сподели това,което не му харесва у мен.Ще се постарая да го поправя.Затова казах,че ако реша да живея с някой,който не умее да шофира,то аз ще направя всичко възможно той да се научи.Ако няма желание ,това води след себе си други качества на характера-нерешителност,страх,недобра координация.Ето тези вече качества са способни да развалят отношенията ми с един мъж.Едното е следствие на другото.
Копвам си предишен пост.Тук съм се изразила достатъчно ясно.

# 133
  • София
  • Мнения: 62 595
Аха, разбрах. Сега ми е ясно, че катастрофите не били от простотия, а от решителност, безстрашие и координация.  Peace

# 134
  • София
  • Мнения: 6 802
Почваш да изнагляваш вече.
 Добре, съгласихме се - най-координира и безстрашни и притежаващи всички положителни са мъжете, които си се возят в градския транспорт или на таксита, или пък кротко до жените си и пръста не си мръдват, една книжка да изкарат. Така добре ли е?  Blush

Общи условия

Активация на акаунт