ПРЕДСТОИ МИ ИН-ВИТРО/ ИКСИ, да поговорим - 9

  • 63 674
  • 998
  •   1
Отговори
# 945
  • London
  • Мнения: 612
Dendi, mnogo pochivka sega. Samo TV i qdene v legloto.  bouquet

Edin ?- pri transfera predpolaga li se da boli ili da e nepriqtno?

# 946
  • Мнения: 53
Успех Dendy! fingerscrossed
Договорила си се за 13-ти ден Simple Smile. Аз не издържах и толкова. На 11-ти ден пуснах кръвен и като отчете положителен резултат Д-р Александров ме накара да направя и уринен, който показа бледа втора черта.
Много важно след трансфер е да не се променя начина на живот и да не се  мисли какъв ще е резултата.

# 947
  • Мнения: 31
Аз на 9 ден  направих кръвен и показа 25.35 Това добре ли е.

# 948
  • Мнения: 1 062
Добре е, стига да има покачване и приблизително удвояване след два дни.
Трябва да го повториш....аз и потретвах  Rolling Eyes Embarassed
Иначе и аз пускам на 10ти ден, вторият път се падаше неделя и пуснах на 11ти. После на 13ти и 15ти  Laughing

# 949
  • Мнения: 31
Ще мога да го повторя чак след седмица/вСт.Загора е така/Надявам се да се еутроило.Относно пункцията и трансвера-извадиха 3 яициклетки,оплодиха се 3ими върнаха 3.

# 950
  • Мнения: 4 757
Боже хора, шашкате ме. Аз малко се кротнах като каза колко фоликули имам онзи ден във всеки яйцник и сега се спекох акто чета колко малко се окават годни за трансфер от яйцелетките след пункцията Confused

 Денди, гушкам те и тук Hug

# 951
  • Мнения: 31
Не се шашкаите при мен явно стимулацията не подеиства и си растяха както си енормално с разлика 2-3мм.

# 952
  • Мнения: 491
  Денди радвам се, че всичко е минало добре и ти стискам палци за положителен тест. Не разбрах колко яйцеклетки са ти върнали.

# 953
  • Мнения: 1 291
е сега не мога да разбера-да лежа ли или да не си променям начина на живот след трансфера-предния път като лежах две седмици нон стоп,не работех.. и нямаше никакъв ефект.
Ужас ме хваща в стаята имаше мацка с инвитро за 4ти път,имам и една приятелка пак от клиниката-за 7ми

# 954
  • Мнения: 3 010
 Денди радвам се, че всичко е минало добре и ти стискам палци за положителен тест. Не разбрах колко яйцеклетки са ти върнали.


newsm04  smile3521

# 955
  • London
  • Мнения: 612
 

newsm04  smile3521
[/quote] Chudesno!  Party newsm51

Az da se pohvalq - pak sam v biznesa newsm08 Dnes mi doide i pochvam nov cikal na 23 Oct

# 956
  • Мнения: 158
Момичета, искам да ви питам при ин-витро процедура милото колко пъти трябва да присъства(ако всички изследвания са му направени) ? Че имаме голям проблем с времето.
Успех на всички! Hug

# 957
  • Мнения: 180
Момичета, искам да ви питам при ин-витро процедура милото колко пъти трябва да присъства(ако всички изследвания са му направени) ? Че имаме голям проблем с времето.
Успех на всички! Hug
Един път, в деня на пункцията, когато ще се извърши оплождането.
Денди, стискам палци. Почивай си и се пази Hug

# 958
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момичета, искам да ви питам при ин-витро процедура милото колко пъти трябва да присъства(ако всички изследвания са му направени) ? Че имаме голям проблем с времето.
Успех на всички! Hug
Един път, в деня на пункцията, когато ще се извърши оплождането.
 

А ако наистина е толкова зает може и тогава да не дойде, аз носех материала от вкъщи и не се е налагало мъжа ми да идва, стига от клиниката да ви позволят такава опция, защото там където бях аз можеше. Успех!

е сега не мога да разбера-да лежа ли или да не си променям начина на живот след трансфера
Аз като преминала през няколко опита, мога да ти кажа че това с лежането след трансфер е пълна измишльотина, коята може само да те стресира психически, почини си един ден след трансфера, но след това си продължавай предишният начин на живот, естествено без никакви физически усилия, даже ако работата ти е спокойна си ходи, времето до теста минава много по бързо и неусетно.  Hug

# 959
  • Мнения: 108
  Момичета и аз се срещнах с доктора вчера. Денди, оглеждах се за теб там Simple Smile И тъй като от месец юли не ми е идвал цикъла(но пък тогава ми дойде цели 3 пъти) докторът реши да действаме без да го предизвикваме.В петък съм на цветна снимка, а в понеделник ще пускам хормоните.Те няма да са много адекватни и това ме притеснява, но щом докторът е казал така е редно да му се доверя, нали? За тези хормони може ли да ми кажете обаче  на гладно и жадно ли се дава кръв и веднъж ли ще ме боцнат?Имаше нещо по-специфично при пролактина, но какво беше newsm78?След като види резултатите ще реши от кога и как започваме. Нямам търпение, само дано резултатите не са толкова отчайващи и да се наложи лечение преди инвитрото.

Общи условия

Активация на акаунт