ПРЕДСТОИ МИ ИН-ВИТРО/ ИКСИ, да поговорим - 9

  • 63 625
  • 998
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 91
Нели мила ела да те гушна spoko,много съжелявам зная как силно боли,починиси поне 3месеца и ще опиташ пак Hug,дано следващия път бъде твоя Praynig

# 991
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Нели,съжалявам миличка! Cry Hug
Деси,браво! Praynig Praynig Praynig

# 992
  • Мнения: 1 291
За следващия опит изчакай поне 3 месеца. Аз лично правих своите през 6м, въпреки 4е годинките ме притискаха.
не е задължително да се чака, аз правя моите опити през месец.

3 броя са се оплодили-утре ми е трансфера

# 993
  • Мнения: 91
Дали да се чака или не определя доктора,при всеки е различно,аз например имах извадени 18 фоликула и след отрицателния тест доктора ме пригледа и каза най рано след 3месеца,яйчниците ми още бяха оголемени.Такаче мисля при всеки е индивидуално,успех желая на всички, прегръдки и стиснати палци имате от мен.

# 994
  • Мнения: 1 715
За следващия опит изчакай поне 3 месеца. Аз лично правих своите през 6м, въпреки 4е годинките ме притискаха.
не е задължително да се чака, аз правя моите опити през месец.

3 броя са се оплодили-утре ми е трансфера

Успех утре на трансфера! Hug

# 995
  • Мнения: 4 324
Хайде време е за нова тема, кой ще я пусне?

# 996
  • Мнения: 3 010
azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

# 997
  • Мнения: 337
След един месечен цикъл по принцип може да се започне нов протокол, но е препоръчително да се изчакат поне три месеца с цел организма да влезе нормален ритъм. А дори и лекаря да разрешава, колко от нас през месец разполагат със сумата #Crazy необходима за процедурата Thinking

Нели, незнам доколко бихме могли да смекчим болката ти, но тук повечето са изживяли това разочарование и могат да те разберат. Поплачи си! Дай време на мъката да премине и после погледни напред в бъдещето! Вярвай че ще дойде и нашия ред и един ден и ние ще гушкаме нашите бебчета... Hug Praynig Hug

# 998

Общи условия

Активация на акаунт