ФОТОШОП

  • 39 803
  • 532
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 317
Аз може ли да задам един изключително тъп въпрос. Като се свалят тези китове, после как се процедира?
Изпуснала съм доста теми, може да ме препратите да чета някъде, просто да знам къде! Praynig

# 466
  • София
  • Мнения: 2 161
Аз може ли да задам един изключително тъп въпрос. Като се свалят тези китове, после как се процедира?
Изпуснала съм доста теми, може да ме препратите да чета някъде, просто да знам къде! Praynig

По принцип под кит-а има даден линк за директно сваляне .
Когато го свалиш си го разархивираш  където си избереш на компютъра .
Това са всъщност нещата в превюто : Елементи и хартии.

 Peace

# 467
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Като сме започнали с тъпите въпроси...и аз да задам своя. Защо повечето рамки са квадратни? В началото, когато участвах в темите, бяха все във формат за изваждане на хартия. А сега има ли някаква специална причина newsm78

# 468
  • Мнения: 2 818
Като сме започнали с тъпите въпроси...и аз да задам своя. Защо повечето рамки са квадратни? В началото, когато участвах в темите, бяха все във формат за изваждане на хартия. А сега има ли някаква специална причина newsm78


Няма конкретна причина... Но започнеш ли ги, все на квадрати избива Rolling Eyes  Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 13:58 от Maktub

# 469
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мерси, Мактуб! Ще взема да пробвам и аз квадратна тогава Grinning

# 470
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Sick ох-аз пък изобщо не знам дали съм за тук, ама ще си питам-по един повод се налага от едни снимки да се направят картички за благотворителен базар и понеже не са наясно с цените и т.н. та...казали са им по 0.55 ст за 400 броя-това добра цена ли е и изобщо-дайте всички съвети, които се сетите ...моля да не ми се сърдите , ама не знам кого да питам  Praynig

# 471
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте и от мен!
Поздравления за дамите със скраповете, невероятни сте! Hug  bouquet
Браво на рамкиращите, такова подробрение има във всички, очарована съм!
Ето две и от мен:





Големи тук и в моята галерия Grinning

# 472
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте дами  Hug
Влади е на детска градина от вчера и аз съм като отвързано куче  Joy По цял ден не се прибирам  Joy Blush

Лекси, колажа ти е интересен като идея  Hug И малко страшничък  Blush
За снимката която питаш според мен или някой си е играл с доста неща които е пипал, или е ползвал готов плъгин, екшън....
"Urban" колажа е страхотен!!!!

Лати, невероятна рамка!Радвам се, че успяваш да рамкираш от време на време   bouquet

Арабела, чудесни рамки правиш!!! Харесват ми Simple Smile Тази със скрапа на Ани е много весела   bouquet
А за апарат - аз съм за Никон от двата!

Де$$и, добре дошла   bouquet Чудесна морска рамка!!!  bouquet

Неци, без да ми се сърдиш, а и те разбирам с овена до теб, но ти можеш много повече от това което показваш последно  Embarassed

Ани, отваряй магазин онлайн и аз ще се включа с кеффффффффф  Laughing

Мактъб, добре дошла в кито правенето  Joy - как звучи само  Laughing Чудесни рамки!!!

Jeanny, чудесна е Simple Smile

Калитко, струват ми се разтегнали снимките  Sad

Девилке, много сладък кит  Laughing Hug

Микки, това е нова мода  Joy  Joy Аз започнах да правя квадратни, заради западната галерия в която поствам, но въпреки това си правя за нас правоъгълни, защото квадратните е по-трудно да намериш албум и приложение, но  имам едни идеи, които изисква време и пари да му се не види  Joy

Скорпи, честно казано аз не съм на ясно  Embarassed Това за печат ли цена им искат? Много ми се струва  newsm78

Румка, невероятни са - няма какво друго да кажа  Hug Heart Eyes

Ето да видите "ученика" и едно познато ви  сладкишче със скрап, който спечелих на една лотария  Laughing






Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 20:35 от Дамаянти

# 473
  • Мнения: 1 884
Дам, това не е ли сладкишчето на Лулу?
Много е пораснала!!!!
А малкия Влади е голям сладур, как е се е ухилил само...  Laughing

# 474
  • София
  • Мнения: 606
Момичета чета ви редовно..... СТРАХОТНИ КИТОВЕ и рамки!

Не съм правила нищо ново последните седмици, само направих книга със всички рамки до сега и сега я чакам.

На въпроса защо рамките са квадратни - има един формат книга 18 на 18 см и те после си я разпечатват... може би затова са квадратни....

Вижте тук : blurb.com

Има и такава тема вече: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323019.0

# 475
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Момичета много сте напреднали и китове вече правите, браво, а и перфектни рамки виждам. Много ме грабнаха последните две на Румка  Peace и на Дам ученическата. Аз за съжаление тук съвсем изостанах  Sad, а вие вече  и китове правите, ама на село като на село  newsm78, след това обаче ще ми трябва помощ за да наваксам пропуснатото  Praynig

И все пак някой ще сподели ли кое е основното в китоправенето - това да създадеш сам елементи с помощта на програмата /така както Ани беше пускала урок/, да обработиш до неузнаваемост готови елементи или да снимаш и режеш или всичко от изброените взети заедно. Не че съм се хвърлила да правя, но отдавна ми се ще да се пробвам, а незнам от къде да започна. Пък и вие с тия китове ме зарибихте  Wink

# 476
  • Мнения: 87

Ани, Ани, Ани.... невероятни скрапове!!! Много благодарности. В момента ги свалям и в най-скоро време ще влязат в употреба.
arabela страхотни рамки! Браво!
Dessi с доларите колажа ми харесва, но според мен пеперудите са твърде големи. Ако ги понамалиш, ще е по-добре. Много те закриват. Рамката ти е много готина.
Maktub  много нежни, ефирни и красиви рамки. Любима ми е тази с глухарчето, което свети.

# 477
  • Мнения: 87
Румка, изключително са красиви рамките. Имат ангелско излъчване  Hug , а и на тях си има ангелчета де  Grinning

# 478
  • Мнения: 2 270
unrealexp-интересна рамка.Облачетата ми допаднаха особено много
Румка-прекрасни творби/няма как да ги нарека по друг начин/ Heart Eyes
Дам -рамката с Влади е  Heart Eyes Heart Eyes......нямам думи.Мартина много е пораснала.Дайте да си направим общ магазин,за правени от нас рамки и китове.Аз обаче не съм изобщо наясно,какво трябва да се направи
Никки-да всичко което описваш е вярно.Елементите трябва да са съчетани тематично,цветово и тн. правилно.Да се вързват с фоновете/които също ти сама си си направила или успешно преработила./Най добре е самите елементи да са твои.В смисъл ти да си си ги изрязала , да си ги обработила, а не да вземаш готови елементи отнякъде/някой може да си ги познае Joy/.
Може да правиш и тематични китове/само букви и надписи даречем/само рамки,само дантелки и тн.

# 479
  • Мнения: 1 516
Много , много красиви неща сте публикували момичета - на всички - едно голямо браво !

Ани - идеята ти много ми харесва - пиши ме +1  - мога да помогам и с други неща, освен китоправенето ( нали съм комп. инженер)

Аз нямам време за рамки ( Лекси
не съм те забравила  Party)- още работя по визуализациите . Сега пооправих мащабите и цветовете...



По-голяма тук

Оригиналът - тук

Общи условия

Активация на акаунт