спането по корем и кърменето

  • 2 314
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Не мисля, че има проблем за кърмата, но това за бучките е вярно, на няколко пъти се получаваха при мен докато се светна, че е от спането по корем. Не е никак приятно и за това гледай да не се получат и при теб. Peace

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Със сигурност. Аз още кърмя и още спя по корем  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 197
Не, не пречи, но определено не е много удобно. На мен поне не ми беше и  първите месеци продължих да спя по гръб. Чак на края на кърменето (от 4-тия месец нататък) вече гърдите ми не се пълнеха толкова, че да ми е неудобно.

# 18
  • Мнения: 2 111
Ако ти е удобно спи  в тази поза.Мен много ме болят гърдите като спя по корем.

# 19
  • Мнения: 387
На мен също ми се иска така да спя,но после плуваме с мъжът ми  Blush и трябва да сменям чаршафи посред нощ ....... Tired 

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
На лактацията няма да ти попречи, но наистина може да запушиш каналче, внимавай.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз много искав да спя по корем, но ми е неудобно. Ще изчакам когато спра да кърма.

# 22
  • Мнения: 39
Аз по принцип не обичам да спя по корем, но в началото дори и настрани не си позволявах заради притискането на гърдите и изтичане на кърма. Все пак съм на същото мнение едвали пречи на лактацията, но има риск от образуването на бучки /запушване на каналче/. вече почти 6 месеца спя по гръб, но за щастие на мен това ми е обичайната поза за спане  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт