Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
В Нови Хан до София има един манастир с приют към него , в който живеят много млади  хора и деца , та даже и възрастни хора. Има един благ отец Иван, който се грижи точно за такива момчета-социализира ги и живеят и се грижат един за друг. Имат малко стопанство, където работят. Мисля, че там е най-подходящо за него ! Ако трябва ще намерятелефона на отец Иван! Peace

# 31
.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 10:35 от кадифе

# 32
  • Мнения: 506
Развръзка има ли?  newsm78
ЗА манастир, дали ще иска да отиде там? Tired
Имам богато  въображение и все пак не мога да го измисля? Как ще помогнем на човек който сам не иска да си помогне(вече толковааа години)? Tired

# 33
  • Мнения: 167
Записвам се да следя темата, пишете какво е станало. Мога да помогна с пари, ако се събират за сметките и за квартирата.

# 34
  • Мнения: 506
а не съм съгласна с твърдението  ,че сам не иска да си помогне ,понеже един забравен от всички човек без работа ,пари ,храна ,а в скоро време и дом едва ли може да си помогне сам  Shocked  а какво останало да говорим дали иска или не...? Shocked не е честно

Добре, ако е искал да си помогне досега какво е чакал?Какво значи :
Цитат
един забравен от всички човек без работа ,пари ,храна ,а в скоро време и дом едва ли може да си помогне сам  Shocked  а
Кой го е забравил?Няма работа, пари, харна и скоро и дом няма да има, защо?Мамалиса ти кое от тези неща имаш възможност да му дадеш? ConfusedНе му е виновен никой, сам си го е направил, мисля, най-лесно е да кажем(понякога) Еди кой си е виновен, ама не е това начина!! Rolling Eyes
 Аз съм готова да му помогна, но с това което имам едва ли ще мога... Rolling Eyes
 Мамалиса ТИ си единствената която може да го върне обратно в реалността, той има нужда от някой, който досега е нямал, пробвай се, помогни му по начина по който трябва, а ако не го желае той самия, значи никой не може да му помогне!

Общи условия

Активация на акаунт