помощ в разпределението на дневна+кухня

  • 15 926
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 52
Нали правилата са за това - да се нарушават!!! smile3534 newsm44

# 46
  • Банкя
  • Мнения: 823
Акси, Би ли публикувала снимки на преустройването? Hug

Мога да ти покажа схеми преди, след и след с мебели. Снимки от дневната съм показала горе, оказа се че нямам много, а сега малкият вилнее навсякъде и не смогвам да разчиствам след него. Спалнята изобщо не съм я снимала, а детската стая я бях показвал в друга тема - може да я разгледаш тук (снимките са от преди 4 месеца, но и сега не е много променена).
По принцип замисълът ни е, след време, като живот и здраве се увеличим с поне още един член, ние с таткото да се преместим в малката стая, а децата в голямата. Peace

Надявам се, че BORI няма нищо против, че обсъждаме други неща в нейната тема. Wink

# 47
  • Мнения: 5 920
Бори,кютука продължавам да го харесвам по 4 причини:
1.Визуално отделя,макар и частично кухненския бокс и освобождава място за движение  в дясно.
2.Практично е-ще побере много неща.При добро обмисляне може и да стане красиво. Барплотът стои малко самоцелно.
3.Предложението беше мое Laughing

# 48
  • Мнения: 7 947
Кухненският бокс е много тесен така - само метър за завъртане имаш...аз бих махнала шкафовете от едната страна, за да стане по-широко и бих изтеглила плота откъм масата - за да остане отдолу простронство за домакинските операции. Ако е с високо лице и едно вде високи столчета - а откъм бокса си остава ниско тяло за ползване.
П.П. може и да е предложено, не можах да изчета внимателно  Wink

# 49
  • Мнения: 581
Не е по темата, но много ме интересува с каква програма са направени тези "проекти"  на обзавеждане на стаята?

# 50
  • Мнения: 5 920
Бори,
Сподели какво решихте.Кой вариант избрахте?Или има нещо ново?

# 51
  • Мнения: 359
Бори, това е стария ни хол!!! Едно към едно!!! Само че нашия беше дълъг 8 м., защото го обединихме с мокрото. И си стана перфектно. На теб обаче явно мокрото ти трябва, така че според мен това е най-добрия вариант:
Мястото на дивана определено е там, защото ако го сложиш между двете врати съвсем ще се вземе въздуха на стаята. А и няма да е удобно за минаване - само ще подритваш мебели. При нас всичко беше в 1 линия, както на първия ти проект, но холът беше доста по-дълъг. Имахме и бар плот (точно поради липса на достатъчно шкафове), който се отваряше и откъм трапезарната маса и откъм кухнята - беше супер удобно, ако на някой му притрябват чинии, примерно.

Общи условия

Активация на акаунт