Ех че радост, ех че врява, АВГУСТчето на годинка става

  • 16 062
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Ади, много е сладка Ивон на 2рата снимка Grinning

# 16
  • Мнения: 1 854
Малко заглавия за идния месец докато музата не ме е напуснала Mr. Green

1.Есента дойде, но АВГУСТчето иска пак да ходи на море.

2.Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен.

(Може да се ськрати на: Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)

3.Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам.

4.Домашните си пишат бате, кака, а пьк АВГУСТинчето катери им се по главата.

5.Който АВГУСТ е роден, от сьдбата е благословен!

6.Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 10:56 от Оранжево небето

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 324
Честит рожден ден, празнуващи днес принцеси!
Честит рожден ден, rose_madder!

Ех, какъв хубав празник сте направили на Райън!  Grinning Чудесни снимки със супер настроение!  Grinning
Димяни, ти едва гледаш днес ли? А глава боли ли те?  Laughing
Тиги, не е толкова лошо нещо самоконтролът, радвай се на Явор.
Мая не се поддава на никакъв контрол; аз кажа ли "не", тя започва да вика "да-да-да-ДА"  ooooh! Прави каквото си е наумила и се тръшка при по-строга забележка, та понякога се виждам в чудо. Много малко са нещата, които забранявам, и расте прекалено свободолюбива и самостоятелна и се чудя как да я възпитавам  Confused Вашите деца тръшкат ли се и какво правите?
Оранжево небето, много ми хареса "Който АВГУСТ е роден, от сьдбата е благословен". Дано да е така Peace

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 13:30 от Слънчогледка

# 20
  • Мнения: 1 440
Здравейте!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,rose_madder!
БЪДИ ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА МАМА И СЪПРУГА!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАВА,ЕЛИНА,АЛЕГРА,МАГДАЛЕНА И ЗОРНИЦА!

ЧЕСТИТО И НА ВЧЕРАШНИТЕ РОЖДЕННИЧЕТА РАЙЪН,ДАНИЕЛА,ДАНИСЛАВ,ПАВЕЛ,ГЕОРГИ И МИРА!
ДА СА ВИ ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦАТА!МНОГО ДА СЛУШКАТ МАМА И ТАТЕ!


Аз вече съм добре.Зъбището е вече извън устата ми! #Cussing outПак щях да колабирам,но слава Богу,премина!Тенкю за стиснатите палци! Hug
Ивелина продължава да е крива и не яде особено.Само кърмицата признава!Пък и взе да се буди нощно време,а аз нямам тез навици.Но,как ще разбера,че гледам бебе иначе! Simple Smile
Утре ме няма,ще гледам и племенничката плюс моите,та лудницата ще е пълна.
Сега ще попрочета предишната темичка.
Оранжево небето,супер са заглавията!

Целувки от нас.

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на Роз Мадър и днешните принцески! Да са здрави и щастливи!





Андриан напоследък е запленен от кучетата - само "ау-ау" повтаря, а снощи го хванах да целува кученцето от книжката на батко си "Дядовата ръкавичка".
Затова за рождения ден ще му купим плюшено лаещо куче.
А интересното е, че всичко за него прави "ау-ау" - тази сутрин на път за парка с този крясък изненада един мършав уличен котак, които го изгледа разярено и изсъска Mr. Green.
А вчера след половинчасово висене пред фонтана в центъра да гледаме гълъбите как пият вода и съответно аз половин час "гу-гуках"  Crazy  - тръгваме и аз питам как правят гълъбите, очаквайки нещо да му е влязло в главицата - той победоносно заявява "ау-ау", очаквайки похвала hahaha...

# 22
  • Мнения: 324
А вчера след половинчасово висене пред фонтана в центъра да гледаме гълъбите как пият вода и съответно аз половин час "гу-гуках"  Crazy  - тръгваме и аз питам как правят гълъбите, очаквайки нещо да му е влязло в главицата - той победоносно заявява "ау-ау", очаквайки похвала hahaha...
Joy
Това ми напомни една наша случка преди време: играем с Мая с едно пате. Аз повтарям до забрава "па-па, патето прави па-па" и накрая питам "Кой прави па-па?" и Мая отговаря: "Мама"  Laughing После вече се сетих, че правилното питане е "Как прави патето?"  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 5 738
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,rose_madder!  bouquet

Честит рожден ден и на малките принцески!
 Heart Eyes

Слънчогледка,тегаво ми е  Mr. Green
Легнах си в 03,30 станах в 08,00,а и снощи попразнувахме малко повечко ии....  ooooh! Rolling Eyes Crazy

След малко ще кача малко снимки от рожденния ден! Party

ЕТО на който му се гледат:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199062&pid=6937202
има още няколко които се обработват  Crazy

Ето и тортата:

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 17:31 от Димяни

# 24
  • Мнения: 564
Много хубава тортичка Димяни, а рожденника какъв сладур е станал  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 238
 Добър вечер! Честит първи рожден ден на патерици на всички до сега! Да са ви живи и здрави хлапетата, а и вие за да им се радвате!

 И да ви почерпя с малко закъснение за вчера.



# 26
  • София
  • Мнения: 5 738
Весе,къде се губите? Rolling Eyes
Мерси за почерпката да ви е жив и здрав! Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 1 854
bini_og, браво за зьбчето!Я да те питам този пич на аватара ти от Металика ли е?

Димяни тортата мн.ми харесва, само можеха разнородни животинки да сложат отгоре...ама пьк идеята е патешко езеро Grinning

Сльнчогледка, и моята дьщеря се трьшка.И аз казвам не, примерно на пипане на кабели и обувки, ама все едно с перце я галя.Безстрашна е и не се подчинява.Мисля, че са още малки за наказания, защото не разбирарат напьлно кое е добро и кое не бива.Някьде четох, че на 1,5 годинка е 1ваята им пубертетна криза", явно при нас отсега започва, дано да не е само от характера.....Аз например като и кажа НЕ на пипането на обувката, а тя продьлжава, я махам от там и и слагам пред нея нещо, с което може да си играе.Или нареждам на масата нещо, което НЕ БИВА и 2-3 неща, които МОЖЕ и така се опитвам да я науча...

# 28
  • Мнения: 941
сега разгледах снимките на рожденниците и не само, много хубави пораснали деца са вече
За тръшкането, те повечето бебета сега почват с тези номера, други са си такива от раждането,
Ние сме същите, даже се разсърдва и хуква на някъде ревейки и прикляка и се нерви, ако и дам нещо в ръцете го хвърля и реве и се поваля, ако е пусната отива нянякъде и се сърди,
За НЕ-то, аз знам че е добре да си използва например ако е в къщи за 2-3неща най много, да се махне всичко забранено и примерно да останат само нещата които не можем да приберем, за да несе чува често думата и респективно да не я чува,
Когато детето тръгне към забраненото място му се казва не със сериозен тон и едновременно с това се премества на отдалечено място и му се предлага някакво негово любимо занимание, така с повторение то ще разбере че там не се ходи, това съм го пробвала със каката и работи, като беше малка не съм имала проблеми с Не-то, сега вече нито ме чува нито ме забелязва като и правя забележки  newsm78 , явно сега нещо съм объркала
Днес ни беше първия следобед без количка, в кварталната площадка и пясъчника, Зейна се справи чудесно с маршрута, и в двете посоки, измори се доста, и преди малко заспа, надявам се до сутринта

# 29
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт