Ех че радост, ех че врява, АВГУСТчето на годинка става

  • 16 063
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 195
Честит рожден ден rose_madder!  bouquet

Честит рожедн ден на патерица  на Райън, Даниела, Данислав, Павел, Георги, Мира!  Heart Eyes


Честит рожден ден на сладураните днес!   Heart Eyes

Компа беше 2 дни на доктор  ooooh! и затова така малко късничко се включвам. Ще наваксам утре с четенето. Сигурно има и много снимки да разгледам  Party , но утре ...
Сега ви пожелавам лека и спокойна нощ! Hug

# 31
  • Враца
  • Мнения: 173
Честит рожден ден на rose_madder! Много щастие ти желая!

Честит рожден ден на днешните принцеси!!! Много здраве и усмивките да не слизат от лицата им!!!


Дими и на мен ми харесва тортата  Hug Нашата се разкърши докато дойде времето за духането на свещичките  Tired
Ето ви обещаните снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273964

За тръшкането - Започна да ми се тръшка преди около 2 месеца. Още първият път когато го направи я пуснах на земята и я заминах (отидох на страни без да ме вижда че я гледам) Тогава една друга майка я вдигна. Вторият път пак я оставих да си лежи на земята и щом мръднах от нея тя веднага млъкна. От тогава не ми го е правила този номер, но никога не е късно да станем за резил  Mr. Green Не знам дали така е правилно но подейства, за сега.
За НЕ-то - ако е за някой предмет който не й е позволен да пипа и отвличам вниманието с нещо друго. Но определено ако е да не ходи някъде не ме чува  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 5 738
Хари,много сте сладки Heart Eyes Hug

# 33
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утрооо  Grinning

Честит рожден ден на Валентин, Матю, Антония и момченцето на мама Хипп  Hug Да сте много здрави и усмихнати мили дечковци   bouquet

Момичета много ви благодаря за чудесните пожелания за РД-то на Йована. НЕможах да почерпя, че тогава пътувахме за родината.

Ох вече съм си във Варна и ще умра от кеф. По цял ден миткосваме, чак немога да се наспя. Ей ме на, сега съм се кукнала рано рано да си оправям паспортите- моя и на детето и после на плаж.
Абе, хора, какви са тия цени, какво е това чудо, кога се вдигнаха толкова цените  ooooh! Направо се втрещих  Rolling Eyes
На ЙОвана разстройството отмина чак вчера, но затова пък е хремава сега и покашля  Thinking И тя е луда по морето и безстрашно се хвърля. Вчера докато се усетя така далдиса, че се наложи да я вадя, а тя изобщо не се уплаши и после още половин час неможах да я изкарам  ooooh! Laughing

За тръшкането няма равна, пубертета я тресе с всички сили. Тръшка се за всичко, луда калинка ме прави и сега покрай горещините, които не и понасят е станала направо АД  Tired

Варненки, телефона ми тук е 0887256151, ще се радвам да се видим и запознаем бебоците. Все се оглеждам из Морската за някой от вас  Laughing

Приятен ден и до скоро  Grinning  bouquet

# 34
  • Мнения: 564
Добро утро!
Хари страхотно парти е било, Влади мноооооооооого сладка кукла  Heart Eyes
Моя още спи-като никога...  Party
За НЕ-то, от известно време като кажа НЕ! той казва ДА! Мислех, че е случайно, но вече се убедих, че не е  ooooh! Еми..ЛЪВ к'во да го правиш  Laughing
Отивам да си пийна кафенцето докато не е станал героя!
Ето и за вас

А как ми се оправя настроението с всеки ден...В сряда сме на моретооо  Party Party Party
Хайде лек ден!

# 35
  • Мнения: 1 854
Хари, много сладка дьщеричка имаш!Каква рокличка и хубава торта!Много ми харесаха снимките.Честито на патерици  bouquet
Бобченка, и на Вашата мома Йована, честито на патерици.Да расте здрава и мноого да Ви слуша(както сега Mr. Green).Блазе ти за Варна.Да се топнете и за нас.Кьсмет с паспортите!

Моята дьщеря се сьбуди днес омазана в поврьщано(който пие кафе и закусва, да не чете).Явно през нощта е станало.Дадох и мляко сутринта както винаги, и тя го повьрна секунда след това, на фонтан.Няма Т или разтройство.Четох, че е хубаво да пие течности, да не се дава месо(е, малко пиле може),да се яде картоф,ориз.Някой имал ли е наскоро такова премеждие?

# 36
  • Мнения: 514
Добро утро! Hug

Честито на днешните рожденници!

Хари -много сте готини и двете! Mr. Green
Честит рожден ден на rose_madder! Много щастие ти желая!На патерици Embarassed

Добре дошла в нашата мила родина Бобче! Hug HugДано си изкарате добре! Peace

Днеска и ние заминаваме най-накрая малко на почивка и няма да пиша следващите 10-  тина дни!
На всички бъдещи рожденници пожелавам да имат най незабравимия празник!
Дано да няма болни и всичко да е наред!

Хубав ден и приятни събота и неделя!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 872
Честит рожден ден на Валентин!
Да расте здраво, весело и щастливо дете!




Честит имен ден на всички носещи името Мария!
Да сте живи и здрави!


По - късно ще пиша, че сега отиваме на консултация.
Приятен ден на всички  bouquet.

# 38
  • Мнения: 1 554
Добро утро

Боб4енка,по кое време отивате в морската,аз съм преди обяд до към 1ч ,и после след обяда от 6 сме на вън до 9 Peace подвизаваме се под пантеона на голямата площадка на стълбите Peace

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Айде и аз тук. Мъж ми е в отпуска, та трудно се дореждам до компа  Crossing Arms

ЧЕСТИТО НА ВЧЕРАШНИТЕ И ДНЕШНИТЕ ПРАЗНУВАЩИ!!!

Успокоявам се, като чета, че и вашите се тръшкат. Това моето даже не се впечатлява, да не кажа, че се весели, като кажа "НЕ". Снощи например ме щипеше доста лошо и аз с мноооого сериозен тон казах "НЕ"-то, придружено с охкане. Наш'та примижи поглед и с усмивка от ухо до ухо се кискаше  ooooh! Никаква състрадателност към майка й  Crazy. А и поука от грешките си не взима. Завира си пръстите в ДВД-то или видеото, мрънка, че се е заклещила, освобождавам я и веднага пак отива и завира пръсти  ooooh!

# 40
  • Мнения: 1 380
Честит рожден ден на Валката на Меги!!!
за мама:

за Валката:

 newsm59 nbirthday newsm67 newsm38  party041

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 12:00 от sladkish4e

# 41
  • Мнения: 941
Честито на днешните малки рожденници, да са осмихнати и весели, и много да радват мама и тати

Оранжево небето  веднага я заведи на лекър, това ми прилича на вирусче, много бързо се обезводняват малките човечета, давай и повече вода, има едни какпи за повръщане има и свещички също, дано бързо се оправите, температура не се вдига от тоя вирус, само повръщане и разстройство,

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на Валентин! Много да е здрав, усмихнат и щастлив!



А сега да почерпя за моя имен ден:





# 43
# 44
  • Мнения: 564
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И РОЖДЕННИЦИ

  bouquet  bouquet  bouquet

Днес майка ми е именничка, така, че искам да ви почерпя за нейно здраве:

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт