Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 367
  • 810
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 30 142
да ти кажа при всеки е различно. И на мен преди раждане (не беше при д-р Славчев, но той ми го препоръча) ми говореха едни..на кого какво трябва да дам, кой колко щял да си поиска, а на финала се оказа, че никой не заговори за пари. Всичко остана на мое желание, дали искам или не искам да почерпя. Така че малко субективно е това "кой колко иска". При мен специално никой не си поиска нищо.

# 151
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Много ви благодаря.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 138
А знаете ли каква е цената за втората Фетална морфология /след 24 г.с./, която той  прави?
И още един въпрос: дали е възможно да се ражда при него с епидурална упойка или няма такава практика?
благодаря ви   bouquet

# 153
  • Мнения: 195
Такааа д-р Славчев е в отпуска и в кабинета поне следващата седмица, за когато ми каза да си запазя час и когато трябваше да ми бъде следващата консултация. Три дена звънях за час и едва днес успях да се запиша за 30-ти...нещо започнах да се разочаровам  Thinking

# 154
  • София
  • Мнения: 30 142
Kisa05, според мен е много натоварен и понякога няма представа за седмиците. На мен ми беше казал да отида за резултати в определен ден и аз се зачудих, защото тогава се почиваше петък, събота и неделя. Отидох в събота и кабинетът беше затворен. Просто явно не е съобразил  Wink

# 155
  • Мнения: 303
Момичета, за часове трябва да се уточнявате със Соня. Независимо дали сте уточнили с доктора час, после отивате при Соня да си го запишете... Лично аз до сега с часовете съм нямала проблем!  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 195
Точно на Соня звънях. Първо не беше в медицинския център, после даваше заето, на другия ден не вдигаше или затваряше...и не е въпроса в часовете, а в това че ЖК се провежда веднъж месечно, а не на месец и половина както се получава в случая. И би трябвало да го замества някой.

# 157
  • София
  • Мнения: 30 142
Точно на Соня звънях. Първо не беше в медицинския център, после даваше заето, на другия ден не вдигаше или затваряше...и не е въпроса в часовете, а в това че ЖК се провежда веднъж месечно, а не на месец и половина както се получава в случая. И би трябвало да го замества някой.

учудва ме, че няма да го замества никой  Thinking

# 158
  • Мнения: 303
Киса05, много ме изненадва това което пишеш. Моята ЖК при д-р Славчев е била винаги на 2 седмици  (до средата на осмия месец)! Сега вече е всяка седмица, нямам пропусната седмица! Понеже ми водиха и консултация в МД е там консултациите са наистина на месец и половина, и през консултация ти е УЗ, докато при доки винаги си минаваш УЗ, да не говорим, че винаги ми пуска изследвания, даже някои са в повече!

# 159
  • София
  • Мнения: 30 142
Кратунка, доколкото виждам бременността ти е минала през зимния период т.е. не в отпускарския. При бременните през лятото е по-друго. Нормално е лятото да излизат отпуска, но пък някой ги замества лекарите. Може да има заместник все пак  Peace

# 160
  • Мнения: 303
missence, точно! При това сега ходя всяка седмица и нямам пропуск в прегледите! Реално доки ме вижда всяка седмица, само ме предупреди, че ще отсъства между 11-ти и 13-ти, иначе и за другата седмица си имам час!

# 161
  • Мнения: 3
Киса05, много ме изненадва това което пишеш. Моята ЖК при д-р Славчев е била винаги на 2 седмици  (до средата на осмия месец)! Сега вече е всяка седмица, нямам пропусната седмица! Понеже ми водиха и консултация в МД е там консултациите са наистина на месец и половина, и през консултация ти е УЗ, докато при доки винаги си минаваш УЗ, да не говорим, че винаги ми пуска изследвания, даже някои са в повече!
Изненадва ме, че на 2 седмици си на преглед, евентуално ако нямаш някакъв проблем и се налага да те следи доктора по-често, но една нормална бременност д-р Славчев я следи веднъж месечно, и вече последния месец -всяка седмица.

# 162
  • Мнения: 0
Такаааа, втора ФМ , при д-р Славчев, ако сте негова бременна , т.е той ви води женската  консултация , тогава се заплаща 30 лв(така ми обясниха , когато ми правиха първата), относно Соня- имайте търпение , защото тя не е акушерката на д-р Славчев, просто му помага, иначе е технически секретар на целия Център, мисля си , че е достатъчно внимателна (поне с мен е така) , между другото, Киса05  ако си недоволна от лекаря си просто го смени , лесно е вземаш си направление за преизбор от личния лекар и отиваш при друг.
Отпуската на доктора приключи , днес си беше на работа , лично ме прегледа, петък е , нямаше натоварване, което ме кара да си мисля, че когато се чака повечко, евентуално някоя мама ражда  Simple Smile, четох по -нагоре в коментарите за височина на матката , обиколка на корема и т.н, абе момичета в кой век живеете-20 или 21 , не е ли по-добре това че си виждате бебето всеки месец, виждате че се развива добре?!

# 163
  • Мнения: 303
Sagapo, напълно съгласна съм с теб! УЗ изследване е доста по информативно от мерене на корема и височина на матката. Много неблагодарно нещо е това българският пациент! Сигурно д-р Славчев е единственият АГ, който не таксува пациентите си за УЗ въпреки, че касата поема само 2 УЗ за цялата бременност. Лично аз съм много доволна от него, особено, че в началото ходих и на платена консултация на друго място - ами консултацията ми при него е в пъти по-добра! Аз лично не съм усетила, че доктора е бил в отпуска! Нямам пропуск на преглед юли месец, нито пък някакво отлагане на такъв. Всяка седмица ме гледа! Сончето, също е много точна и разбрана! Никакви забележки и към нея! Винаги е много отзивчива и внимателна!

# 164
  • Варна
  • Мнения: 138
Момичета, да попитам за изследванията - доктора прави ли кръвни и уринни тестове на тримесечие или трябва да му кажеш?
Записах се в 8 г.с. и тогава единствено ми направиха, а вече съм в 7 месец  newsm78 Трябва ли изрично да попитам или пък да имам някакъв проблем за да ме изследват? Зная, че хемоглобина е нестабилен при бременност, а и напоследък много ми се подуват краката - та да очаквам ли рутинни изследвания или направо да си ги поискам?

Общи условия

Активация на акаунт