Споделете мнение за д-р Ст. Славчев АГ - Окръжна болница

  • 43 677
  • 744
  •   1
Отговори
  • Някъде там
  • Мнения: 886
                                 д-р Станислав Христов Славчев

Роден на 11 септември 1972г. в Търговище. През 1990г. завършва гимназия ''Св. Седмочисленици'' в Търговище. Същата година кандидатствам в Медицински Университет Варна и съм приет в специалност Медицина . Завършвам университета през  1996г.  От 1997г. до 2008г. работя в Спешна Медицинска Помощ Варна и Шокова зала на МБАЛ ''Св. Анна'' гр. Варна .  От 2005г. до 2009г. година специализира АГ  и взема специалност през 2009г.  През 2009г. - изкаран курс ''Ехография и доплер '' в "Майчин дом"- София. През 2010г. - Курс ''Колпоскопия и деструктивно лечение на преканцерозите на маточната шийка'' в "Майчин дом"- София. 2010г.- Лапароскопия - взема Първо ниво в Плевен при Професор Горчев . През 2011г. - Лапароскопия -взема второ ниво в Плевен при Професор Горчев. От 2009 година до момента работи към Клиника по Гинекология на МБАЛ ''Св. Анна'' гр. Варна. През септември месец 2011г. е асистент към Катедрата по АГ -Варна .


тел. за връзка: 0878 98 77 25 Соня

Прегледите се извършват в МЦ"Света Анна", ет.2, каб. 205 със записан час

                                   Стари теми : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322220.0


Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 13:49 от мÎsŠ ĶăÞŘĨz

# 1
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Пожелавам на всички бъдещи мами лека бременност. Благодарности на доктора и Сончето  bouquet .

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 19:25 от мÎsŠ ĶăÞŘĨz

# 2
  • Мнения: 86
Сърдечни благодарности на Д-р Славчев и Соня за това което правят за нас!   bouquet  Ей тука щъка сина ми на близо годинка, един такъв усмивко, скоро ще отида да им го покажа, какъв е "без забележки"  Mr. Green
Благодаря за новата тема.  bouquet

# 3
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Запис  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3
благодарско за новата темичка  Hug  сега да попитам колко парики е прегледа с ехо, че в петък съм там да знам информативно  Wink

# 5
  • Мнения: 531
nadi ivanova  за пръв път ли отиваш на ехо?
Запис и от мен! И Славчев и Сончето са страхотни  bouquet Най-добрите Hug

# 6
  • Мнения: 7 118
Благодаря за новата тема!   bouquet

# 7
  • Мнения: 3
при доктора ще ми е за първи път,иначе не  

# 8
  • Мнения: 1
Запис и от мен!

Още един път хиляди благодарности на д-р Славчев и Сончето  Hug  bouquet

А на бъдещите мами - това са хората, които ще ви помогнат да прекарате една спокойна бременност.

П.с. Да вземем всички участници в този форум да им пратим буса на Наталия Симеонова от предаването "Предай нататък"   newsm78 Laughing  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 66
el_vn, добро предложение, заслужават го! Simple Smile  WinkСтрахотни са!  bouquet 

# 10
  • Някъде там
  • Мнения: 886
el_vn И аз съм за  Hug .

П.С. ne_iskam ше го прочете и изненадата  Whistling  Laughing

nadi ivanova Трябва да носиш само направлението ехографа не се плаща той е вкл.

По принцип по здравна каса имаме само 4 ехографа май за цялата бременност, а нашия доктор на всеки преглед си гледа бебчетата Simple Smile



Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 21:23 от мÎsŠ ĶăÞŘĨz

# 11
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Скрит текст:
Момичета знам един метод с който може да разберете пола на бебето и колко деца ще имате. Аз също не вярвах че може да се познава по някакъв начин, но вече го изпробвахме на 50 човека и на всички им  излиза  Shocked. Този метод е още от маите  Peace. Ако някой иска да пробва да ми пиши да му обясня много е лесно. Исках да споделя и с вас

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 11:09 от мÎsŠ ĶăÞŘĨz

# 12
  • Мнения: 3
там е работата, че той не ми е наблюдаващ, мисля да ме изражда и съм без направление, затова питах за хонорара

# 13
  • Някъде там
  • Мнения: 886
nadi ivanova Значи ти трябва среща с него за да се разберете, защото зависи как  ще раждаш дали нормално или секцио и т.н., наистина по добре се разбери с него  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 478
Запис и от мен в темичката.Доктора е стахотен и супер всеотдаен на професията си.

Общи условия

Активация на акаунт