Споделете мнение за д-р Ст. Славчев АГ - Окръжна болница

  • 43 700
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
здравейте, имам един въпрос и се надявам някой да може да ми помогне с информация. След второто ми раждане, преди близо година и след като приключих с кърменето, д-р Славчев ми препоръча да се предпазвам от забременяване с Джаз. Пия вече 3та или 4та опаковка, но цикъла ми остава нерегулиран. Имам зацапвания, а последния път ми дойде на средата на опаковката (около 10 дена след предния цикъл). Дали нещо с мен не е наред? Чувам, че и други жени имат зацапвания с тези хапчета. Преди бях с Ясмин и нямах никакви оплаквания, а сега просто не знам кога ще ми дойде. Трябва ли да мина преглед или направо да сменям хапчетата?!?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Трябва да говориш с лекаря, разбира се и той да прецени.

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам къде преглежда д-р Славчев в петък и събота? Става въпрос за по-точно за водене на жк. АГ-окръжна болница, ет.2, каб.205 ми казаха,само този кабинет ли е или има и частен?

# 738
  • Мнения: 377
Само този е  Peace
Кабинетът наистина е 205 и се намира в малката сграда на кръстовището (МЦ Света Анна).

# 739
  • Мнения: 3
Момичета, имали ли сте напрежение долу под корема точно? Не е болка,а по-скоро като лека тежест,все едно бебето е седнало на пик.мехур...  Това е вече трети ден и се притеснявам,че трябва да чакам чак до петък за преглед... Sad

Последна редакция: вт, 18 фев 2014, 23:02 от sis.ka

# 740
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Случвало ми се е, да. Точно около твоите седмици усещах ужасна неприятна тежест долу, точно по средата, струваше ми се, че ей сега ще се подаде някое краче Whistling Всичко си беше наред и все пак, ако се притесняваш просто се обади на доктора и му опиши усещанията си

# 741
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Втори един се опитвам да се свържа ,за да си запиша час, но никой не отговаря-нито на стационарен, нито на мобилен.Някой знае ли нещо?

# 742
  • Мнения: 175
Втори един се опитвам да се свържа ,за да си запиша час, но никой не отговаря-нито на стационарен, нито на мобилен.Някой знае ли нещо?



И аз днес позвънях доста ,но никой.Утре пак ще притеснявам абоната  Laughing

# 743
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен! Записвам се в темата и аз. Бих искала да попитам знае ли някой как точно става уговорката за избор на екип? Насочила съм се към Славчев, тъй като той ме следи до момента. Знае ли някой дали има определена тарифа и изобщо как става тази уговорка.   bouquet
Леко и безпроблемно раждане на всички мами! Хиляди благодарности към страхотният Д-р Славчев и Сончето разбира се  Hug

# 744
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте и от мен! Записвам се в темата и аз. Бих искала да попитам знае ли някой как точно става уговорката за избор на екип? Насочила съм се към Славчев, тъй като той ме следи до момента. Знае ли някой дали има определена тарифа и изобщо как става тази уговорка.   bouquet
Леко и безпроблемно раждане на всички мами! Хиляди благодарности към страхотният Д-р Славчев и Сончето разбира се  Hug

Заповядай в новата тема  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=752156.new#new

Общи условия

Активация на акаунт