Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 356
  • 810
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 259
  bouquet Сон4е,ти си злато бе Laughing

# 286
  • Мнения: 63
  bouquet Сон4е,ти си злато бе Laughing
И аз мисля така. Вчера ми беше първата ФМ при д-р Славчев и сигурно за втори път се виждам и контактувам със Соня. След прегледа, който беше без никакви забележки, си поприказвахме със Соня и ми отговори на доста от въпросите, по които беше компетентна, за което аз бях много доволна. Останах с много добро впечатление и от двамата. От вълнение не можах да заспя на обяд.  Laughing Вече нямам търпение за следващата ЖК.   bouquet

# 287
  • Мнения: 3
Някоя правила ли си е при него амниоцинтеза?Ако е,нека опише какво е самото изследване и колко е заплатила.Благодаря Simple Smile
На мен също и се наложи да правя амниоцинтеза. Правих я в Майчин дом-София, при доц.Димитрова. Обадих и се по телефона, тя ми каза точно кой ден да отида, запазих си час по телефона. Аз държах тя да ми направи процедурата, но всики там са много добри и внимателни. За процедурата не се притеснявай, наистина е много бърза и безболезнена. Успех Simple Smile

# 288
  • Мнения: 7 118
Момичета, бременна съм и имам кървене и болки. До сега не съм била пациентка на д-р Славчев, но след като моята АГ показа незаинтересованост по моя случай, ми се иска да отида при Д-р Славчев, за да знам каква е съдбата ми. Може ли да ми кажете кога преглежда и кога би било удобно да се чуя с него. Благодаря ви от сърце!

# 289
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Преглежда в петък и събота. Ето телефони за записване -0878 98 77 25 , 052 821 697.
Успех! Дано всичко е наред при теб и бебче  Hug!

# 290
  • Мнения: 7 118
Много благодаря!   bouquet

Бях на преглед днес следобед и искам да кажа, че това е доктора, който съм търсила от доста време! Той върна вярата, оптимизма и усмивката ми! Огромно благодаря от сърце!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 18:00 от zuzi_79

# 291
  • Мнения: 202
Здравейте момичета, моята гинеколожка ми го препоръча за пластика на влагалището. Някой има ли отзиви и мнения за такъв въпрос? Благодаря!

# 292
  • Мнения: 35
Ех, момичета, оказва се , че ще трябва да продължите с мен, акушерката докато я назначат и ми я взеха, така че искате - не искате, пак сте с мен, надявам се да не сте много недоволни.
Относно пластиката на влагалището, щом гинеколожка препоръчва свой колега, значи - наясно е кой може и кой не. Аз не мога да взема становище , най-малкото от етична гледна точка , защото каквото и да кажа ще съм пристрастна, все пак работя с него .
Доктора е натоварен, понякога е нервен, понякога бърза- но е добър специалист.

# 293
  • Мнения: 202
Благодаря за мнението!

# 294
  • Мнения: 86
Едва ли ще има недоволни момичета, от това че ще продължаваме да те виждаме Сонче, просто и Вие с доктора имате нужда от помощник, все пак не сте роботи, надявам се да получите скоро помощ. Аз лично се радвам всеки път като те видя, така че....Simple Smile

# 295
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Искам да попитам мамите които вече са родили благодарение на др Славчев? като знаят че сте пациентка на др Славчев как се държат акушерките и педиатърките към вас тъй като има само лоши отзиви за неонатологията. ThinkingИ другото което искам да попитам е наистина ли са на късмет тея вип стаи да свободни?

# 296
  • София
  • Мнения: 30 142
Искам да попитам мамите които вече са родили благодарение на др Славчев? като знаят че сте пациентка на др Славчев как се държат акушерките и педиатърките към вас тъй като има само лоши отзиви за неонатологията. ThinkingИ другото което искам да попитам е наистина ли са на късмет тея вип стаи да свободни?

моя приятелка роди при него и имаше проблем с неонатолозите. Тяхното отношение не зависи от това, при кого си раждала, зависи кой ще е на смяна. Има много добри отзиви за някои и лоши за други. Всичко е субективно. Моето мнение е просто да не се настройваш предварително и да не се притесняваш  Peace По-дръпнати са някои, но пък си вършат работата.

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 22:44 от missence

# 297
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Благодаря!!! Наистина по-добре да не се настройвам мн мн Laughing

# 298
  • Варна
  • Мнения: 70
Искам да попитам мамите които вече са родили благодарение на др Славчев? като знаят че сте пациентка на др Славчев как се държат акушерките и педиатърките към вас тъй като има само лоши отзиви за неонатологията. ThinkingИ другото което искам да попитам е наистина ли са на късмет тея вип стаи да свободни?
Аз също разждах при Славчев,и  имах проблем с педиатрите.Не ми даваха почти никаква информация за детето което бяха сложили на кислородна палатка.Единия път когато дойде да ме види и разбра че детето не е при мен отиде да говори с тях да му обяснят поне на него защо е там и др. такива неща и благодарение на него ме пуснаха да си го видя(това се случи на 4-тия ден)до тогава го бях видяла само след секциото за няклко секунди....За педиатрите просто думи нямам...според мен не са никакви специалисти...държаха ми детето 6 дни на кислородна палатка и му вливаха някакви антибиотици и те незнаеха защо...а то просто е направило първия ден алергия от АМ ,а те ми обясняваха че не му достигало въздух,че се е родило много рано(5 дни преди термина-планово секцио).Но не се настроивай лошо ,при всеки е различно....

# 299
  • София
  • Мнения: 30 142
Meg_, на мен пък ми казаха, че водите ми били тъмни от преносване (роди се 6 дена преди термина) и детето било глътнало вода при раждането   Shocked В последствие се разбра, че не е вярно и се били объркали с инфото  ooooh!


Както и да е. Важното е, да не се впечатлявате много. Вярно, че след раждане, майката е много чувствителна, но се въоръжете с търпение и си викайте, че престоят е кратък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт