Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 337
  • 810
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 63
 santa2 Бяла, топла, снежна, нежна и много щастлива Коледа на всички!
[/color]

Последна редакция: сб, 24 дек 2011, 05:50 от mimei

# 361
  • Варна
  • Мнения: 395
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !
Много здраве,усмивки и детски смях пожелавам на всички.

# 362
  • Мнения: 0
Честита Коледа на всички!Лека бременност,безпроблемно раждане и здраве за вас и близките ви!
Моята бременност също се следи от д-р Славчев.Включвам се във форума за първи път и ще се радвам да си пишем и през идната година Wink!

# 363
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
И на теб.И да си направиш лентичка за бебче.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 21

Момичета бихте ли ми казали дали д-р Славчев се придържа към тези 2 задължителни ехографа за цялата ЖК или преглежда всеки месец с ехографа ???

Аз съм се записала на ЖК в майчин дом, но ми се иска да си използвам и здравно осигурителните права и да получавам и второ мнение по Здравна каса!!!

Благодаря на всички отзовали се  newsm10

# 365
  • Мнения: 5

Момичета бихте ли ми казали дали д-р Славчев се придържа към тези 2 задължителни ехографа за цялата ЖК или преглежда всеки месец с ехографа ???

Аз съм се записала на ЖК в майчин дом, но ми се иска да си използвам и здравно осигурителните права и да получавам и второ мнение по Здравна каса!!!

Благодаря на всички отзовали се  newsm10

Всеки месец гледа с ехографа.

# 366
  • Мнения: 86
Да побутна малко темата Simple Smile Няма ли мами, които да са раждали скоро при Д-р Славчев? Чува се, че Д-р Скочев се пенсионирал, дали е вярно? А между другото някой знае ли дали Д-р Славчев работи в окръжна или само води раждания там?

# 367
  • Мнения: 303
Работи в ОБ, но в гинекология, изражда в родилно и е на кабинет в ДКЦ-то (жълтата сграда).

# 368
  • Варна
  • Мнения: 70
Скочев все още е там  Wink
Прясна информация от преди 2 дни Simple Smile
Моя приятелка ходи при него на преглед .

# 369
  • Мнения: 86
 Peace тенкю за прясната информация мами Simple Smile А аз си мислех че Славчев работи в родилното... в каква заблуда съм живяла ...хихи  Grinning

# 370
  • Варна
  • Мнения: 55
Той работи в родилното както казаха вече момичетата, но също така и преглежда всеи петък и събота в жълтата сграда  Simple Smile

# 371
  • Мнения: 195
Най добрия!! Heart Eyes

# 372
  • Мнения: 18
Може ли да ми кажете дали д-р Славчев преглежда и с вагинален ехограф? Също така трябва да си направя микробиологично изследване с вземане на влагалищен секрет (тъй като имам известни проблеми при уриниране). Дали бих могла да го направя при него и колко е надеждно? Благодаря ви!   bouquet

# 373
  • Мнения: 63
Да преглежда и с вагинален, но за другото нямам представа. Все пак е най-добрият. Laughing

# 374
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,предстои ми раждане при доктор Славчев и ми е супер неудобно да го попитам колко струва формирането на екип.искам да попитам също има ли го този списък с това което трябва да си нося в родилното и от кого да го поискам?Ако някоя от вас мили мами знае моля кажете ми!

p.s.мисля да раждам нормално ако вс.е ок

Общи условия

Активация на акаунт