Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 365
  • 810
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 63
Момичета, някой знае ли дали днес докторът е на работа? Опитвам се цял ден да се свържа с него по телефона, но без резултат Rolling Eyes
би трябвало, днес съм на ЖК. Прозвъни на Соня.

# 451
  • Мнения: 7 118
Момичета, някой знае ли дали днес докторът е на работа? Опитвам се цял ден да се свържа с него по телефона, но без резултат Rolling Eyes
би трябвало, днес съм на ЖК. Прозвъни на Соня.


Опитах няколко пъти и на нея Whistling
Ще опитам към 18 ч пак, дано вече се свържа. Благодаря за отговора! Успех на прегледа!  Hug

# 452
  • Варна
  • Мнения: 21
Момичета може ли някой да даде информация колко би струвало нормално раждане в Окръжна болница при уговорка с д-р Славчев да е израждащият лекар, че нещо ми е много объркваща тази схема с избор на лекар и избор на екип в Окръжна???
Благодаря newsm53!!!

# 453
  • Мнения: 1 131
Записвам да следя  Peace

# 454
  • Мнения: 11
Момичета имам час за петък 8ч но няма да  мога да отида-ако желае някоя да го вэеме да ми пише до утре

# 455
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!Имам въпросче...колко често са посещенията при Славчев между 8 и 9 месец..и има ли' подготовка 'преди раждането от страна на акушерката?

# 456
  • Мнения: 63
Здравейте,момичета!Имам въпросче...колко често са посещенията при Славчев между 8 и 9 месец..и има ли' подготовка 'преди раждането от страна на акушерката?

Здравей, зависи от състоянието ти. Аз например от около 7-ми навършен месец го посещавам всяка седмица с контракции, разкритие и болки.
По принцип, би трябвало в 8-ия месец, посещенията да са на 2 седмици, а в 9-ия всяка седмица.

# 457
  • Мнения: 0
И аз така си помислих...просто до сега консултациите бяха  веднъж на месец...а вече влязох в 8-ми.Нямам проблеми ,но колкото повече наближава термина ми се вдига адреналина и имам нужда да знам как е при вас Wink,а и за да се подготвяме взаимно.

# 458
  • Мнения: 195
Ех момичета така хубаво и мило ми става като ви чета.Нямам търпение да мине време и живот и здраве отново да усетя това прекрастно чувство.Някак си не успях да се нарадвам на бременноста си,може би защото ми беше първа.Желая ви за финал хубави и здрави бебченца и успехи.
Д-р Славчев е най-добрия,нямам думи да го опиша,но вие сте се убедили вече Flutter

# 459
  • Мнения: 249
Ако всичко с бременността е наред до края на 8-ми месец се ходи веднъж месечно, а като влезете в 9-ти посещавате кабинета всяка седмица.
Не разбрах каква подготовка от страна на акушерката се има предвид?

# 460
  • Мнения: 63
ЧЕСТИТ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗДРАВНИЯ РАБОТНИК!!!  smile3525

# 461
  • Мнения: 63
Здравейте и честит празник на всички с имена на цветя, храстчета и дървета! От петък и моите документи за постъпване в болницата са в мен. В понеделник ще си направя и последните изследвания. Остава да видим бебо кога ще реши да излезе, все пак имам уговорка с него да е след Великден и когато дойде момента, да се свържа с док Славчев.  Simple Smile

# 462
  • Мнения: 168
Здравейте,може ли да ви попитам утре/петък/ съм на преглед при д-р Славчев,къде трябва да го потърся,в коя сграда и кой кабинет?Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 463
  • Варна
  • Мнения: 25 241
В жълтата в ъгъла на двора - ет.2, кабинет 205 Simple Smile

# 464
  • Мнения: 168
Месечинка виторога,благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт