Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 429
  • 810
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4
Незнам но аз на 19 и на 18 накъсах телефона на Соня и този на Доктора и никой не ме отрази за записване на час, сигурно Соня е в отпуска , утре пак ще звъня  Crossing Arms

# 646
  • Мнения: 100
Незнам но аз на 19 и на 18 накъсах телефона на Соня и този на Доктора и никой не ме отрази за записване на час, сигурно Соня е в отпуска , утре пак ще звъня  Crossing Arms

Соня беше в отпуска началото на юли, но може и сега да е излезнала. Наистина нямам представа. Но и работата, която им се събира хич не е малко..

Дано утре успееш да се свържеш.

# 647
  • Мнения: 7 118
Аз разбрах от негова пациентка вчера, че д-р Славчев пак е в отпуска.

# 648
  • варна
  • Мнения: 37
да в отпуска е в болницата до 20

# 649
  • варна
  • Мнения: 37
трябваше тая отпуска да я  съобщи поне един месец по - рано, а не в последният момент, защото хем си води консултациите и си мислиш че не е в отпуска, а се оказва точно обратното в отпуска доктора в болницата... а жените който ще раждат при него, да се спасяват, в последният момет ще търсят доктор който да ги изроди...

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 19:04 от daniela_85

# 650
  • Мнения: 395
Момичета, миналата седмица звънях, за да си запиша час при Славчев, но някакъв мъж ми отговори, че няма да го има, без да конкретизира до кога точно , а че със сигурност до края на седмицата ( 17.09 -23.09). Док бил отново в отпуск. Някоя да има представа от кога ще започнат прегледите?

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 12:35 от Мименце

# 651
  • Мнения: 100
Ами аз имам час за събота, значи би трябвало още в петъка Simple Smile

# 652
  • Мнения: 395
Ами аз имам час за събота, значи би трябвало още в петъка Simple Smile

Но ти кога си записа часа?  Rolling Eyes

Питам, защото и аз имах уговорка за преглед края на миналата седмица, но се оказа, че е в отпуск...

# 653
  • Мнения: 100
Ами аз имам час за събота, значи би трябвало още в петъка Simple Smile

Но ти кога си записа часа?  Rolling Eyes

Питам, защото и аз имах уговорка за преглед края на миналата седмица, но се оказа, че е в отпуск...

Петък, че бях на ЖК и тогава ми каза, че няма да е в града за няколко дена.
Час дано успее да ти даде, че на една друга бъдеща мама не е успял и трябва да му звънне тези дни. Явно графика е препълнен...

# 654
  • Варна
  • Мнения: 912
Момичета, миналата седмица звънях, за да си запиша час при Славчев, но някакъв мъж ми отговори, че няма да го има, без да конкретизира до кога точно , а че със сигурност до края на седмицата ( 17.09 -23.09). Док бил отново в отпуск. Някоя да има представа от кога ще започнат прегледите?



аз бях на преглед на 21.09 и беше пълно с чакащи като излязох  newsm78

# 655
  • Мнения: 100
Аз последните 2 седмици все си влизам на часа. Явно късмет.
Иначе и аз доста съм чакала, но какво да се прави. На всеки се случва нещо непредвидено.
Всичко се преживява, дори и неудобните пейки пред кабинета  Mr. Green

# 656
  • Мнения: 395
Момичета, миналата седмица звънях, за да си запиша час при Славчев, но някакъв мъж ми отговори, че няма да го има, без да конкретизира до кога точно , а че със сигурност до края на седмицата ( 17.09 -23.09). Док бил отново в отпуск. Някоя да има представа от кога ще започнат прегледите?



аз бях на преглед на 21.09 и беше пълно с чакащи като излязох  newsm78

 Shocked е хубава работа! Звънях на стационарния телефон във вторник или сряда миналата седмица и някакъв мъжки глас ми каза, че Славчев е в отпуск и няма да го има тази седмица цялата!

# 657
  • Мнения: 2 259
В миналият петък и снаха ми и зълва ми минаха на преглед при д-р Слав4ев.Оня мъжки глас е бил някой зависник  Mr. Green.Шегувам се  Joy

# 658
  • Мнения: 395
Благодаря ви момичета. Кой беше тоя човек идея си нямам. Thinking Знам само, че отидох на частен кабинет и си платих 30лв, благодарение на неговата грешна информация.

И явно като кажа, че Д-р Славчев вече не е отпуск понеже звъннах, никоя от вас няма да впечатля с тази информация.  Crazy

# 659
  • Мнения: 29
Не звънете на стационарния, а на  мобилните, защото кабинета си го делят през цялата седмица 5 гинеколози... Така че мъжът може да  е бил някой от другите гинеколози Wink

Общи условия

Активация на акаунт