Албена Вулева - гола пред Парламента! Ужас и безумие!

  • 32 265
  • 337
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 039
определено бенките й се конкурират с гърдите й
и смятам , че 90% от пишещите тук са не просто по-красиви, ами и по-достойни от тая селска пача

извинявам се, изказът не е в стила ми, но не се сдържах............

# 286
  • Мнения: 1 813
Сещам се как някой беше пуснал снимките на Емилия за FHM, но преди фотошопа. Доста зле беше. И като  излезе броят..... нищо общо.

# 287
  • Мнения: 1 168
Сещам се как някой беше пуснал снимките на Емилия за FHM, но преди фотошопа. Доста зле беше. И като  излезе броят..... нищо общо.

Е, може да я позагладят мъничко, но ц....те няма да се променят  Rolling Eyes

# 288
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Не е по-зле от повече от вас, сигурна съм!

Сигурна съм, че изглежда по-добре от 90% от форумките  :lol

Т.е. Дренка е виждала повече от 30 000 съфорумки, а Шоколадкина 50 385. Уау.
И ако не, на какво почиват предположенията ви?  Grinning
Интересно как може да се говори с лекота за външния вид на десетки хиляди, без да си ги виждал на снимка дори, а да не се спомене и дума за собствения.

Не че се заяждам, но нали ходя по улиците и гледам, и на плажа също не съм със затворени очи. Е, определено поне 90% от жените имат по-кофти физика. Нека не се лъжем, в реалния живот се броят на пръсти естесвено красивите жени. Прочее, и снимки от форумски срещи съм гледала, като стана дума.  Mr. Green Хич не ми давайте за пример нарязани и подплътени със силикон красавици. Peace

# 289
  • София
  • Мнения: 62 595
Дори и да е така. Разликата е, че тези 90-% по-грозни жени не напират да правят фотосесии за списания. Така си живеят по-спокойно и щастливо и не привличат излишно погледите.

# 290
  • Мнения: 1 813
Дори и да е така. Разликата е, че тези 90-% по-грозни жени не напират да правят фотосесии за списания. Така си живеят по-спокойно и щастливо и не привличат излишно погледите.
...и си коментират из форума.  Laughing

# 291
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, дори и това.  Laughing

# 292
  • Мнения: 738

Не че се заяждам, но нали ходя по улиците и гледам, и на плажа също не съм със затворени очи. Е, определено поне 90% от жените имат по-кофти физика. Нека не се лъжем, в реалния живот се броят на пръсти естесвено красивите жени. Прочее, и снимки от форумски срещи съм гледала, като стана дума.  Mr. Green Хич не ми давайте за пример нарязани и подплътени със силикон красавици. Peace

Явно не ходиш и не гледаш достатъчно. И заведения не посещаваш...Друго обяснение за безумното ти твърдение нямам.

# 293
  • Мнения: 4 892
Ееееее, щом и Наоми се изказа - мисля, че темата е изчерпана  hahaha

# 294
  • Мнения: 3 423
Прочетох и видях снимките на тази "дама".  #2gunfire #2gunfire
Нямам думи - как може ББ да разреши подобна простотия!

Викам си, тая трябва да е много важна персона,
щом 15 страници за нея пишат, че и ужас, че и
безумие. Не четох всички мнения. Но какво толко
е ужасното и безумното? Че е пред Парламента ли?
Дибидюс? И гъзнем. Мнение ли е това или отношение?
Или жената просто е честна и откровена. Не разбирам.

# 295
  • Мнения: 738
Ееееее, щом и Наоми се изказа - мисля, че темата е изчерпана  hahaha



Нещо имаш да ми кажеш ли?

# 296
  • Мнения: 4 892
Ееееее, щом и Наоми се изказа - мисля, че темата е изчерпана  hahaha



Нещо имаш да ми кажеш ли?

Това ми звучи като - "еЛа отвънка да се разбереме"...    Wink

Ами просто се пошегувах, нали сте си сложила за ник името на една от най-тачените красавици, би било логично вашето мнение да има тежест.
Разбира се това е само ник....., а на вас лично какво да ви кажа - бъдете здрава.

А ако горната реплика към мен е проява на остроумие - ще ви кажа и това - за да си остроумен, освен остър, трябва да си и умен....
Само това, друго нищо не искам да кажа  hahaha

# 297
  • Мнения: 4 435
NinoTino,мнооого умно. Tired Любимото ми,да се изказваш за човек,когото не познаваш.....Висша степен на интелигентност. Sick Май ти се припозна в малките гърди на Албена или в целулита й,че взе вече да обиждаш другите,а?По-кротко..... ooooh!

# 298
  • Мнения: 738
Ееееее, щом и Наоми се изказа - мисля, че темата е изчерпана  hahaha



Нещо имаш да ми кажеш ли?

Това ми звучи като - "еЛа отвънка да се разбереме"...    Wink

Ами просто се пошегувах, нали сте си сложила за ник името на една от най-тачените красавици, би било логично вашето мнение да има тежест.
Разбира се това е само ник....., а на вас лично какво да ви кажа - бъдете здрава.

А ако горната реплика към мен е проява на остроумие - ще ви кажа и това - за да си остроумен, освен остър, трябва да си и умен....
Само това, друго нищо не искам да кажа  hahaha


Сега...Името Наоми принадлежи не само на Кембъл. Това първо.
Второ, благодаря за пожеланието, въпреки че прозира недоброжелателност...
И накрая да ви предупредя да не правите изводи относно моята остроумност, защото ако започна аз да правя за вашата ще стане интересно...
С най-добри чувства!

# 299
  • Мнения: 599
Не че се заяждам, но нали ходя по улиците и гледам, и на плажа също не съм със затворени очи. Е, определено поне 90% от жените имат по-кофти физика. Нека не се лъжем, в реалния живот се броят на пръсти естесвено красивите жени. Прочее, и снимки от форумски срещи съм гледала, като стана дума.  Mr. Green Хич не ми давайте за пример нарязани и подплътени със силикон красавици. Peace

Значи не ходим по едни и същи улици и плажове, та затова не си видяла колко сме Юбави тука.
И от снимки нищо не може да се разбере, вЕрвай ми.

Общи условия

Активация на акаунт