Албена Вулева - гола пред Парламента! Ужас и безумие!

  • 32 273
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 826
Slav4e_Av4e , ти ли си на аватара ?  Simple Smile

# 301
  • Мнения: 1 072
Викам си, тая трябва да е много важна персона,
щом 15 страници за нея пишат, че и ужас, че и
безумие. Не четох всички мнения. Но какво толко
е ужасното и безумното? Че е пред Парламента ли?
Дибидюс? И гъзнем. Мнение ли е това или отношение?
Или жената просто е честна и откровена. Не разбирам.

 Heart Eyes Лиси, взимам питането ти насериозно, щото знам, че не знаеш и щото знам, че ще оцениш.

http://www.vbox7.com/play:e95b9999



# 302
  • Мнения: 4 892
Naomi,  я си погледнете подписа и се успокойте.

Как може да се палите толкова  ooooh!

Хайде, останете си със здраве, доскучаваме на форума. Личните ни дивотии, кой е длъжен да чете?!  

 

# 303
  • Мнения: 738
НиноТино, аз съм спокойна, не се паля, поддържам добрия Ви тон Grinning Забавна сте ми, отдавна никой не ми е бил толкова забавен в този форум. Здраве и на Вас!  bouquet

Slav4e_Av4e , ти ли си на аватара ?  Simple Smile

Не, аз съм на нейния аватар. Други въпроси?

# 304
  • Мнения: 11 607
Поне да беше изчакала да свърши отпуската на депутатите.......Цирка щеше да е пълен!

# 305
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ееееее, щом и Наоми се изказа - мисля, че темата е изчерпана  hahaha



Нещо имаш да ми кажеш ли?

Нино, разбирам, че не си я виждал на снимка. Има голяма прилика, с уточнението, че наща Наоми е доста по-красива.

# 306
  • Мнения: 3 826

Не че се заяждам, но нали ходя по улиците и гледам, и на плажа също не съм със затворени очи. Е, определено поне 90% от жените имат по-кофти физика.

Явно не ходиш и не гледаш достатъчно. И заведения не посещаваш...Друго обяснение за безумното ти твърдение нямам.
опитай се да помислиш другия път , и ще можеш да намериш обяснение за твърдението

# 307
  • Мнения: 4 892
Ееееее, щом и Наоми се изказа - мисля, че темата е изчерпана  hahaha



Нещо имаш да ми кажеш ли?

Нино, разбирам, че не си я виждал на снимка. Има голяма прилика, с уточнението, че наща Наоми е доста по-красива.

Не съм я виждала, но изобщо не се и съмнявам, че е красива. Защо да не е. Не ме интересуват снимките на потребителите на форума. Падам си воайор, но в по друг аспект - на поведението на хората, общуването, мисленето, комуникацията - това ми е интересно. Не кой как изглежда.
Намесих се в темата, защото прекалено грубо някак си ми се струва написаното от някои потребители, много агресивно, без аргументи, които на мен, подчертавам на мен, да ми звучат смислено. На мен, защото все пак и аз имам лична гледна точка.  Иначе споделих, че конкретната сесия не ми харесва.

Знаете ли, целта на съществуването на някои хора е, да съвместят бляскавата представа за самите себе си, с отвратителните неща, които другите мислят за тях. Сизифовски труд е това....., но все пак човек сам избира какви да са целите му. Може би е така и с Албена, виждам и с голяма част от потребителките.
Аз лично нямам тоя проблем, затова не ме затрогват подмятания - ама вие така пишете, защото сигурно и на вас циците са ви малки и сте грозна...това не го разбирам??? Не ме вълнува опаковката, съдържанието е интересно, клкото и клиширано да звучи.  Но темата тука така е зададена, че не е задължително да се обвързват двете неща.
Добре, разбирам и това, че е трудно да се абстрахира човек от кичозното, но иначе не без идея предаване на Вулева и поведението й, но все пак не е невъзможно, че чак да се стига до крайности в коментарите на някои потребители.
А и в противоречия...  Grinning

# 308
# 309
# 310
# 311
  • Мнения: 3 423
Аз пак продължавам да питам.

Къде е ужасът и къде е безумието?

Във вида на въпросната дама ли?
Или в отношението й към институцията Парламент?

Опаковката ли ни вълнува или съдържанието?

Или просто сме си такива...

# 312
  • Мнения: 2 803


Къде е ужасът и къде е безумието?

Във вида на въпросната дама ли?
Или в отношението й към институцията Парламент?


Навсякъде.

# 313
  • Мнения: 4 892
Аз пак продължавам да питам.

Къде е ужасът и къде е безумието?

Във вида на въпросната дама ли?
Или в отношението й към институцията Парламент?

Опаковката ли ни вълнува или съдържанието?

Или просто сме си такива...

Дай Боже на авторката това да са и примерите за най-голям ужас и безумие, да не се сблъсква с други...

По ме интересува мене, тези вътре в Парламента кога ще ни докарат по принуда да ходим голи, от колкото събличането на някого по собствено желание пред Парламента....
Доста от списващите по темата, седнали на ракийка и салата плюят и псуят парламента, но сегаааааа....
Дали изобщо някога са се и доближавали до въпросната сграда и са "защитавали" институциата Парламент, паралелно с някакви морални възгледи, които там се нарушават от тлъсти дембели с мазна от кебапчета брадичка.
Лицемерие....


ПростИ сме си такива.....

# 314
  • Мнения: 7 947
Леле, от голото дупе на Албенчето - до къде стигнахме... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт