Албена Вулева - гола пред Парламента! Ужас и безумие!

  • 32 266
  • 337
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 738

Не че се заяждам, но нали ходя по улиците и гледам, и на плажа също не съм със затворени очи. Е, определено поне 90% от жените имат по-кофти физика.

Явно не ходиш и не гледаш достатъчно. И заведения не посещаваш...Друго обяснение за безумното ти твърдение нямам.
опитай се да помислиш другия път , и ще можеш да намериш обяснение за твърдението

Знаеш ли, мила ми Ана, когато те чета се пробужда тъмното ми Аз, малко хора са в състояние да пробудят агресия в мен, но ти си шампион в това отношение Laughing


Ерика... Hug Heart Eyes Blush

# 316
# 317
  • Мнения: 4 892

Защо не пуснете отделна тема за безчинствата на псевдо светите хора из нашите мансатири? Добра тема ще е, ако няма вече такава. Така рискувате да омаловажите една важна тема, свързвайки я с Вулева.

офф:
опитвам се да се свържа с вас на л.с., но удрям на камък  Confused

# 318
  • Мнения: 6 039

Защо не пуснете отделна тема за безчинствата на псевдо светите хора из нашите мансатири? Добра тема ще е, ако няма вече такава. Така рискувате да омаловажите една важна тема, свързвайки я с Вулева.

офф:
опитвам се да се свържа с вас на л.с., но удрям на камък  Confused


случва се понякога и при най-добрите Mr. Green

# 319
  • Мнения: 4 892
случва се понякога и при най-добрите Mr. Green

Дали да си самоцитирам един пост за остроумието към Наоми?  Simple Smile

Видях причината за неполучаването....., но пък от друга страна не сте длъжна да сте любезна!

Бъдете здрава!   bouquet

# 320
  • Мнения: 17 407
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

# 321
  • София
  • Мнения: 62 595
Като цяло твърде много време отделихме на въпросната гостожица. Само й вдигаме рейтинга така.

# 322
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Що ли не й купите и списанието с нейните форми, та да я подпомогнете, а най-добре да го наплюете/списанието/! Peace

# 323
  • Мнения: 738
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

Това пък беше велика глупост Rolling Eyes Защото имаме по-важни неща за правене явно...

# 324
  • Мнения: 7 947
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

Това пък беше велика глупост Rolling Eyes Защото имаме по-важни неща за правене явно...
Е само щото сте заети, така ли... Joy

# 325
  • Мнения: 4 435
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

Това пък беше велика глупост Rolling Eyes Защото имаме по-важни неща за правене явно...
Е само щото сте заети, така ли... Joy

Не искам да прозвучи грубо,но понеже знам как изглежда Наоми по бельо и по бански,определено ми е смешен поста ти.Ти се хвалеше одеве,че не вярвали,че си раждала,и още малко други с хубави тела не може да има,така ли? Tired
И за какво трябва да се доказваме на някой.И по-зле да съм от нея,пак ще продължавам да си давам мнението за тялото й.

# 326
  • Мнения: 17 407
Славче и Наоми, знам ви и двете, че сте много хубави. Аре малко успокойте страстите и не скачайте на бой, де/ изваждам ви от списъка/ tooth

# 327
  • Мнения: 40
Само тези, които изглеждат по-добре от Албена Вулева ли имат право да я коментират? Нали се е снимала за да се показва?!

# 328
  • Мнения: 2 803
Само тези, които изглеждат по-добре от Албена Вулева ли имат право да я коментират? Нали се е снимала за да се показва?!

Глупости! Всеки има право да си каже мнението, независимо как изглежда!

# 329
  • Мнения: 7 947
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

Това пък беше велика глупост Rolling Eyes Защото имаме по-важни неща за правене явно...
Е само щото сте заети, така ли... Joy

Не искам да прозвучи грубо,но понеже знам как изглежда Наоми по бельо и по бански,определено ми е смешен поста ти.Ти се хвалеше одеве,че не вярвали,че си раждала,и още малко други с хубави тела не може да има,така ли? Tired
И за какво трябва да се доказваме на някой.И по-зле да съм от нея,пак ще продължавам да си давам мнението за тялото й.
Нещо сте се нагорещили здраво...съвсем друго попитах аз - само защото нямате време ли не се снимате или има и други причини, достатъчно основателни - като например моята - благоприличие ?
И не съм се хвалела, а споделих факт, ако трябва да съм честна...което с нищо не ме прави повече или по-малко от всяка друга жена!
Не става въпрос кой и какво тяло има, защото според мен всеки има право на изява, и никой никого не задължава да бъде харесван...

Общи условия

Активация на акаунт