антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 668
  • 382
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 377
Силиконовите вендузи струват 14лв. Има ги в магазин Самоздрав на първия етаж в Халите.

# 331
  • Мнения: 32
Силиконовите вендузи струват 14лв. Има ги в магазин Самоздрав на първия етаж в Халите.

 Hug Мерси жива и здрава да си ,  Grinning  какви видове има освен силиконови  Rolling Eyes

# 332
  • София
  • Мнения: 58
Има и стъклени,ако не намериш работа вършат бурканчета или чаши от по-дебело стъкло.
Аз ползвам едни калени гърненца от кисело мляко.

# 333
  • Мнения: 32
Има и стъклени,ако не намериш работа вършат бурканчета или чаши от по-дебело стъкло.
Аз ползвам едни калени гърненца от кисело мляко.


 Simple Smile  хубаво , човек когато  влага  ваображение в всичко  Hug

# 334
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
И аз от днес почнах масажа с вендузите. Обаче много въпроси ми изникнаха!
Първо - защо не трябва да се масажира вътрешната част на бедрата???
Второ - там където боли повече има повече целулит, така ли е???
Трето - как успявате да стигнете добре до задните зони на крака, на мене ми е доста трудно, особено с дясната ръка левият крак, а пък с лявата ръка съм много непохватна???

# 335
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Леле, с ужасни синини съм!!!  Shocked  Къде сбърках???

# 336
  • София
  • Мнения: 377
Леле, с ужасни синини съм!!!  Shocked  Къде сбърках???
Да не си захващала много мръвка с вендузата?  Laughing  Laughing  Laughing  На мен поне от това ми се бяха появили синини...

# 337
  • Мнения: 619
Аз ще се повторя ама ще кажа, че имах синини като захванах "много мръвка" и, че не боли когато преди вендузите правя масаж с мед ...

# 338
  • Мнения: 64
Само в някои случаи е противопоказно да се прави масажа от вътрешната част на крака. На листовката на вендузите пише. Аз го правя навсякъде, но от вътрешната част на крака много по-леко. Постепенно навсякъде заякват тъканите сякаш, подобрява се оросяването и боли много по-малко и можете по-силно да правите масажа.

# 339
  • София
  • Мнения: 3 271
Така, сега да поясня някои работи (като масажист и лекар) - от вътерешната страна не се прави масаж понеже там има много важни, големи кръвоносни съдове и нерви - ако се засегнат от масжа с вендуза става опасно.
Ставате на синини, защото не се мажете достатъчно с масло за масаж и вендузата трябва да се движи непрекъснато, да не се спира.
Боли повече, когато не сте си правили масаж с вендуза и захванете много, с голям вакум. Там, където с по-сбит целулита и е на буци боли повече при разбиването му.
Ако има други лични въпроси, питайте на ЛС Hug

# 340
  • Мнения: 0
Momicheta iskam da vi kaja che az sashto sam mnogo zaintriguvana ot tozi vakuumen masaj i potarsih navsiakade tezi venduzi no nishto ne otkrih kazaha mi che gi ima v aptekite LECHITEL shtiah da potarsia i tam no znaete li kakvo otkrih namerih vkashti pompata si za cedene na karma tazi na CAMERA sas gumenoto top4e ot gore i sasvsem sluchaino mi hrumna ideata da probvam da si napravia masaja s neia i znaete li kakvo mnogo sam shtastliva zashtoto naistina pravi strahoten vakuum i e mnogo udobna svarshva strahotna rabota ot dnes zapochvam redovno s masaja ne mi triabvat nikakvi venduzi ako imate i vie takiva pompi probvaite nqma da sajeliavate apak ako nqmate moje da si kupite ot vsiaka apteka i struva samo 3,40 za rezultatite pak shte vi pisha dano  da ima efekt Naughty

# 341
  • Мнения: 0
 Grinning ETO TOVA E POMPICHKATA   Grinning

# 342
  • Мнения: 0
Здравейте,да се влкюча и аз в темата. Значи купих си вендузи и започнах да си правя масажи всеки ден по около 20мин на крак това в продължение на 25 дена,като преди това се мажа и с кафе. И за това време целулитът ми почти го няма в началото болеше ама на 10-тия ден болката отшумя. Обаче това което ме озадачава е че не намалих обиколките, нито сантиметър не съм мръднала а спазвам и диета  newsm78 е радвам се че намерих цаката на гадния целулит ама и да бях свалила малко нямаше да е зле

# 343
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
здравейте може ли някой да ми обясни как става масажа с бурканчета newsm78.пробвам ама нещо не става.как се получава вакума?

# 344
  • Мнения: 366
И аз да кажа, че до никъде не я докарах с тия вендузи Rolling EyesВярно, че несъм постоянна, но и ефект за сега няма , ама никакъв. Правя си масажа 2-3 пъти в седмицата, в банята под душа по 10-15 мин на крак. Надявах се, че поне малко ще се подобри положението, но за сега няма изгледи да стане. Имам още една седмица до морето и вече се отчаях, явно ще си ходя с целулит на  плажа Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт