антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 483
  • 382
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 20
На теб дължа това откритие. Много е готино. И аз точно това правя, след това на степера с клина и направо ми е нужна кърпа да се бърша /а не съм с наднормено тегло/. Просто много добре ми действа. Многооооо ти благодаря  bouquet
Не се отказвай - мисля, че има смисъл.

# 376
  • Мнения: 93
Аз искам да попитам,от тези вендузи кожата неувисва ли? newsm78

# 377
  • Мнения: 408
Аз искам да попитам,от тези вендузи кожата неувисва ли? newsm78

на мен ми се отпусна, затова не съм правила от март месец.

# 378
  • Мнения: 93
то,ако е така няма да си ги купувам.а при другите как е?

# 379
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз пък бих казала,че кожата ми дори стана по-еластична.За което разбира се и това,че спортувам оказва голямо значение. Не бих могла да дам категорично мнение,но мисля,че ако целулита е много и ако кожата е склонка към отпускане този ефект ще го има и при ръчния масаж т.е. май е индивидуално.

# 380
  • Мнения: 408
да, индивидуално е. мечта, ако си спомняш ние го бяхме коментирали това пролетта.   bouquet аз те питах дали ти се оптуска, защото го бях забелязала при мен. сега започнах да правя антицелулитни ръчни масажи. лятото направих 9, сега пак ще направя 8-9. при мен целулитът си е доста и е видим, вече не толкова..

От ръчните масажи нямам отпускане. странна работа.
Но не съм склонна да си създавам предубеждения, затова съм решила към зимата пак да подновя за известно време вендузите. Планирам го тогава, защото дотогава ще съм малко по-стегната. просто при мен проблемът беше, че бях прекалено отпусната.


JuJu_, трябва да пробваш лично при теб как ще се получи. Не се подвеждай по нашите мнения.


# 381
  • Мнения: 3 913
Gardge, как се стягаш? Спорт ли си започнала или?

# 382
  • Мнения: 408
Gardge, как се стягаш? Спорт ли си започнала или?

да, каланетика

Общи условия

Активация на акаунт