антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 484
  • 382
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 337
Радвам се, че съм помогнала smile3525 Може би трябва малко да намалиш вакуума, за да не ставаш синя, и постепенно да го увеличаваш. Между другото кое масло на Икаров си взе? Аз имам това с хвойна ама не ми мирише особено приятно та се каня на това с кипариса... smile3508

# 61
  • Мнения: 84
плами здравей!
И аз си взех от антицелулитния с хвойна но по аромат не можеш да го сравниш с другия крем дето си го взех-УЖАСЕН.Взех си крема на д-р Пенев на Талодерма -Рубедерм-10 е такова нещо няма.Направо е отврат съдържа канела и камфор направо овунях цялата къща.Четох някъде тук че канелата много помагала срещу целулита или този крем защото загрява и blahblah
Понеже не можах да намеря масло от канела в няколко аптеки и накрая го взех обаче не мога да го изтърпя чак дрехите ми миришат ще потърся и днес още в няколко аптеки за канелено масло.
А и не ме загря нещо този крем може би защото преди това си правих вендузите не знам newsm78
Днес не съм толкова червено-лилава само дето ми направи впечатление че стриите ми са станали лилави smile3515 а те при мен са в изобилие след двете раждания(поне преди не се виждаха толкова-надявам се да е временнен ДеФект)

# 62
  • Мнения: 2 069
dididani стриите ще ти се оправят  Wink
и аз моите си ги бях направила лилави
за антицелулитния с хвойна само ще кажа че аз съм много доволна от него. Сега обаче се мажа с този с кипарис защото когато го купувах не погледнах какво ми дават. Аз обаче добавям етерично масло от хвойна защото има затягащо действие и дества добре на стриите.  Peace
Сега съм започнала да си правя компреси с кафе и антицелулитното олио на корема. Още след първия път кожата ми се струва по-гладка.  Wink

# 63
  • Мнения: 337
Здравей, dididani!
Тъкмо четох за този на Талодерма и мислех да си взема него и маслото от кипарис и да ги редувам.
Ама май ще се откажа, не мога да търпя неприятната миризма по себе си, пък било то и с невероятен ефект smile3506
А това за стриите е много странно. newsm78 И аз имам доста, но не са станали лилави от масажа, бели са си...
Значи и аз почвам да търся маслото от канела, а не крема, добре че ми каза за "аромата" smile3525

# 64
  • Мнения: 84
Сядам само на бързо да пиша защото децата ще ме подлудят със своите  football bambam и нямам търпение да ги сложа да  newsm07 
  Момичета не можах да намеря днес масло от канела! newsm61 но намерих антицелулитния крем на Христина и си купих и от двата вида да не съм КаПо smile3508.Само дето днес имах гостенка и не можах да си направя вендузките но ако бързо заспят "ангелчетата"ще направя един бърз масаж и после ще пиша
Р.Р.Ако някоя мацка намери канелено масло из Варна да пише мооооллляя!!!

# 65
  • Мнения: 64
Здравейте!

От около половин година ползвам силиконовите вендузи за 12 лева от Халите и съм много доволна. Трябва наистина огромно постоянство, но има резултати. Според мен е добре да избягвате синините като започнете с по-леки всмуквания. Няма нужда да травмирате тъканите. Ако сте постоянни кожата ви ще свикне и после постепенно ще увеличавате натиска. Идва момент, в който ще престане да ви боли и само ще се появява загряване и приятно щипещо чувство по кожата. За мен това е най-ефективното антицелулитно средство, което съм ползвала. Обикновено го ползвам с маслото против затлъстяване на Икаров, но разбира се има и мн др опции. Естествено, много е важен и правилният хранителен режим и течностите, просто старият целулит само с тези по-консервативни методи мн трудно се отстранява.

# 66
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Здравейте!

От около половин година ползвам силиконовите вендузи за 12 лева от Халите и съм много доволна. Трябва наистина огромно постоянство, но има резултати. Според мен е добре да избягвате синините като започнете с по-леки всмуквания. Няма нужда да травмирате тъканите. Ако сте постоянни кожата ви ще свикне и после постепенно ще увеличавате натиска. Идва момент, в който ще престане да ви боли и само ще се появява загряване и приятно щипещо чувство по кожата. За мен това е най-ефективното антицелулитно средство, което съм ползвала. Обикновено го ползвам с маслото против затлъстяване на Икаров, но разбира се има и мн др опции. Естествено, много е важен и правилният хранителен режим и течностите, просто старият целулит само с тези по-консервативни методи мн трудно се отстранява.
 Peace
 Peace
 Peace
Peace

# 67
  • Мнения: 84
Здравейте момичета много сериозно съм се захванала с масажите smile3521 .От няколкото масажа искам  да споделя че съм много доволна и много благодаря на всички мацки които помагат със съвети от личен опит не само на мен  newsm51!Правя си масаж първо с антицелулитното масло и вендузите после се мажа с кремчето на Христина.Ако нещо бъркам моля да бъда поправена ! newsm17
Аз пак да попитам и да помоля ако някой си е купил канелено масло във Варна  или от къде може да се поръча  newsm53моля да сподели

# 68
  • Мнения: 84
Ехооо никой ли няма днес ? Weary

# 69
  • София
  • Мнения: 1 724
запис, и аз си курих вендузите, но съм супер непостоянна, от днес съм и на диета, така, че се надявам това да ме стимулира

# 70
  • Мнения: 84
Енита наистина трябва постояннство!И аз съм си захванала ЯКО и има резултат може да е минимален обаче има newsm47

# 71
  • Мнения: 385
 Здрасти от мен:wavey: Ей, тази напаст - целулита... Twisted Evil Някъде из нета бях срещала за масаж с прахосмукачка - явно е на принципа на вакуума, като вендузите. Някой чувал ли е за него, пробвал ли е?

# 72
  • Мнения: 84
Здрасти от мен:wavey: Ей, тази напаст - целулита... Twisted Evil Някъде из нета бях срещала за масаж с прахосмукачка - явно е на принципа на вакуума, като вендузите. Някой чувал ли е за него, пробвал ли е?
        smile3555Е ама как така с прахосмукачка в какъв смисъл уредът ли така засмуква или...
 newsm12Направо ме "хвърли" на ...
Я някой да понапише че отдавна никой нищо не споделя newsm53

# 73
  • Мнения: 385
Направо цитирам мнение от друг форум (надявам се не противоречи с правилата Rolling Eyes):
"ЛЕЧЕНИЕ С ПРАХОСМУКАЧКА.
Общо взето беше следното - намазваш се с мазен крем - за предпочитане антицелулитен, включваш прахосмукачката/предварително е махната четката, т.е. - само на тръба/ и се всмукваш /вакуумираш/ по проблемните места.
И понеже съм новатор - веднага го приложих на практика:
- ефект - след 10-ия ден - грапавините се се заглаждат
- неприятното - посиняваш /ама като чета във форума и с живата сила е така
- да отбележа - прахосмукачката трябва да е до 800 вата"
Не било чудо и да действа... newsm79
А намерих и това http://www.homecellulitetherapy.com/controller.aspx?dID=197&id=568 Явно хората са напред с мат'риала  Grinning

# 74
  • Мнения: 84
Lile Pile браво ти даже си го пробвала. newsm10
Обаче като гледам на инфото което си пуснала се слага някаква приставка    smile3506 (виждала съм я на LPG-то като ходих навремето).
Значи при теб има ефект?Ще трябва да пробвам и аз(моята прахосмукачка също е с регулиране на оборотите)само че много ще съм шумна а аз си правя масажите когато малкия спи че да не ме притеснява ;ама ще гледам да измисля нещо. newsm47

Общи условия

Активация на акаунт