прах за пране

  • 3 159
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 586
От скоро вече не използвам бебешки прах!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 735
Пера и нашите дрехи понякога с бебешкия прах-използвам Сано и Персил сензитив.Сега съм взела Pigeon,но още не съм го ползвала.Мирише приятно.Смятам още дълго време да пера така.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 603
До скоро перях със Сано, от мин. седмица мина на общия Тайд  Mr. Green.
Всъщност, пера с каквото има, много често съм прала и нашите дрехи с бебешки прах.

# 33
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
    Все още използвам бебешки прах за пране и пера дрехите на детето отделно.Използвала съм
 Сано максима,Персил Сензитив.В момента използвам Продерм.

# 34
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Мисля да пера до 1-1,5 год. сега ползвам Тео бебе

# 35
  • Мнения: 2 784
Все още ползвам бебешкия прах и пера отделно. Пера със Тео бебе, а петната третирам с Перилис.

# 36
  • Мнения: 227
Бях спряла дребния да му пера дрешките с бебешки прах,но нещо му се обрива пишката и отново започнах със Сано.Досега само един път съм го използвала-не знам все още дали пере добре,но откъм аромат е страхотен. Grinning

# 37
  • Мнения: 6 713
Мисля да пера отделно поне до 2-3 годинки, някакси не мога да си представя да сложа детските дрешки и нашите дрехи заедно newsm78

# 38
  • Мнения: 2 090
До около 1 годинка прах с бебешки прах.Тео бебе  Peace

# 39
  • Мнения: 4 753
аз дори започнах и нашите дрехи да пера с бебешки, харесва ми миризмата а и ми решава проблема с "да купя прах за бебето и за нас", така купувам 1 и си пера щом свърши купувам следващата опаковка.

 Peace  И аз така взех да правя, ползвам Сано максима...

# 40
  • Мнения: 286
И аз ползвах тези, но вече пера с нашия прах, дори не отделям дрехите, пера тези на малката заедно с моите, преди ги перях поотделно. Peace

# 41
  • Мнения: 337
Все още използвам бебешки прах за пране - Роса бебе

# 42
  • Мнения: 492
С Тео бебе перях до към 8-9 месец. След това започнах с Персил Сенситив, защото по-добре изпира петната, които никак не са малко. Crazy

# 43
  • Мнения: 2 171
Перях ги отделно от нашите дрехи и с бебешки прах докъм 1.5 год. С баткото ползвах Сано Максима - прах и омекотител и бях доволна. Сега пак взех за бебето, но явно за развалили качеството му, защото нито изпира добре, нито има същия аромат от преди. Затова минах на течния Фрош с алое вера и засега съм доволна от него.

# 44
  • Мнения: 1 672
Перях ги отделно от нашите дрехи и с бебешки прах докъм 1.5 год. С баткото ползвах Сано Максима - прах и омекотител и бях доволна. Сега пак взех за бебето, но явно за развалили качеството му, защото нито изпира добре, нито има същия аромат от преди. Затова минах на течния Фрош с алое вера и засега съм доволна от него.
този на Фрош го знам ,значи казваш че переш дрешките на бебето с него.Замислям се и аз дали да не го пробвам

Общи условия

Активация на акаунт