"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 291
  • 247
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 384
Привет и от мен!
От утре съм твърдо в отбора, че днес нещо не се събрах да почна  ooooh!
Супата си я сварих вчера, днес я пробвах и смея да кажа, че става, не е толкова гадна, колкото изглежда  Joy
Като се появят първите резултати на кантара ще доклвам ( и дано да е по-скороооо  Praynig )

# 91
  • Мнения: 3 647
аз искам да питам дали някой знае с какво мога да заменя бананите? просто  Sick Sick Sick . наистина не ги понасям. диетата ми харесва, но ако не може да се мине без банани - ще я пропусна. помогнете
аз ги замених с киви и аз не съм фен на бананите Wink
месото съвсем го изпуснах - вегетариянец съм
но се предадах на 7 ден - едни картофки ме изкушиха
  bouquet

# 92
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
аз искам да питам дали някой знае с какво мога да заменя бананите? просто  Sick Sick Sick . наистина не ги понасям. диетата ми харесва, но ако не може да се мине без банани - ще я пропусна. помогнете
аз ги замених с киви и аз не съм фен на бананите Wink
месото съвсем го изпуснах - вегетариянец съм
но се предадах на 7 ден - едни картофки ме изкушиха
  bouquet

 Two Hearts
супер сте. аз я докарах до втори ден днес. има бая за сваляне, това ми трябва за отскок и стимул в началото, дано стане. кивито си го тача, ще го хрускам колкото разрешава режима и малко отгоре. аз покрай децата похапвам по някоя лъжичка странични неща, пък после бягам за супката Joy . нали колкото повече ядеш, повече гориш, та му намерих цаката, каво ще кажете, а?   smile3508 smile3521 навих и една приятелка, та сме двечки, но аз ще се отчитам за двете. начални килограми: 73.3 и 83.5. аз играя каланетика, тя - бягане по 4 - 5 км.

# 93
  • Мнения: 11 547
И аз бих пробвала тази супа ( диета ),4е имам доста за сваляне, но ми се струва малко ........гадна Sick. А във колко литра вода се варят тези зарзавати?
Мама007 колко кг.свали?
Аз приготвям супата на око-горе-долу в 2л. вода.Слагам и зеленчуци на око/вкус/.Когато правих тази диета за първи път през декември я комбинирах с 3-4 лунни диети и свалих 4кг общо.Това за мен беше супер тъй като имах малко за сваляне.След това по празниците а и цял месец след това ядях каквото си поискам и колкото си искам като изтървана,но качих само 1 кг от загубените.Т.е. нямаше го този йо-йо ефект,който се получава след някои диети.Преди седмица реших да я повторя,но за 7 дни стриктно спазване свалих само 1 кг.Обиколките ми обаче намаляха  с по 2-3см.Всъщност това беше и целта ми.Незнам до колко ще задържа свалените килограми този път,тъй като ми е много трудно да се ограничавам и ми се яде постоянно.

# 94
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Повечето хора, които имат по някой килограм отгоре, цял живот трябва да внмават какво ядат. не е казано цял живот да се лишавате от благинки, но да си знаете, че след изкушението, идва изкуплението, т. е. трявба да си налагаме после ограничения, а и упражнения повечко да се правят. Няма диета, която така да ни променя, че след нея да ядем само хамбургери и торти с течен шоколад и те да не ни се лепят. Като попрекалим, може и към драстични мерки да прибегнем. За мен това е зелевата супа, но 2 дена издържах, на третия ми стана зле и прекъснах. След известно време ще се пробвам пак. На мен ми хареса супата с лимонов сок или соев сос няколко капки.

# 95
  • Мнения: 936
Решила съм и аз да започна, но от неделя. В събота ще лунувам, та след това. Купих си Инхуа днес, ще пия и по 1-2 пакетчета от него, и се мажа със стягащ крем. Дано от всички тези комбинации да има ефект. Трябва да сваля 7-8 кг., не повече.

# 96
  • Мнения: 255
И аз бих пробвала тази супа ( диета ),4е имам доста за сваляне, но ми се струва малко ........гадна Sick. А във колко литра вода се варят тези зарзавати?
Мама007 колко кг.свали?
Аз приготвям супата на око-горе-долу в 2л. вода.Слагам и зеленчуци на око/вкус/.Когато правих тази диета за първи път през декември я комбинирах с 3-4 лунни диети и свалих 4кг общо.Това за мен беше супер тъй като имах малко за сваляне.След това по празниците а и цял месец след това ядях каквото си поискам и колкото си искам като изтървана,но качих само 1 кг от загубените.Т.е. нямаше го този йо-йо ефект,който се получава след някои диети.Преди седмица реших да я повторя,но за 7 дни стриктно спазване свалих само 1 кг.Обиколките ми обаче намаляха  с по 2-3см.Всъщност това беше и целта ми.Незнам до колко ще задържа свалените килограми този път,тъй като ми е много трудно да се ограничавам и ми се яде постоянно.
Мерси Мама007 за подробното обяснение. Hug

# 97
  • Мнения: 215
Здравейте!
Аз я правих тази диета веднъж, но успях да сваля 3 кг., което си е доста далеч от заветните 7. Неми хареса въобще супата, накрая вече много ми се повдигаше докато я ядях, ама спазих всичко стриктно, но... само 3 кг. Не бих я повторила никога. Sick

# 98
  • Мнения: 1 384
Аз нещо се помайвам и не съм почнала  Embarassed #Cussing out Надявам се утре да ми стигнат силите и волята и да стартирам най-накрая  Crossing Arms
Решила съм и аз да започна, но от неделя. В събота ще лунувам, та след това. Купих си Инхуа днес, ще пия и по 1-2 пакетчета от него, и се мажа със стягащ крем. Дано от всички тези комбинации да има ефект. Трябва да сваля 7-8 кг., не повече.
И аз днес си купих този прословут чай. Още не съм го пробвала (а да не ви разправям колкоооо многоо мразя чай  Sick Sick Sick)
Почвам да го пия от днес по разписание - 3 пъти дневно. Въпреки че доста маминки изразиха позитивно мнение за чая, не знам защо съм песимистично настроена  newsm78, ама дано наистина даде някакъв резултат  Whistling

# 99
  • Мнения: 76
И аз се записвам, имам само 5-6 килца за сваляне, преди месец опитах с тази диета но.... не издържах и 2 дни  Embarassed довечера я започвам, и този път се надявам да я изкарам до край  Praynig

# 100
  • Мнения: 1 986
  Здравейте WinkОт утре и аз съм на зелева супа Laughing-имам едни неприятни 7-8 кг. от раждането,които ме тормозят и мисля като за начало да изкарам 1 седмица на тази диета,а после да си продължа РХ.Преди време съм отслабвала със супата около 3 кг.,но по-видим ефект имаше върху обиколките Wink-поохлабиха се дрехите GrinningТака че стартирам от 62 кг.-ще докладвам за резултата като приключа седмицата Peace

# 101
  • Мнения: 76
Забравих да обявя "старта" а той е 57кг. Simple Smile

# 102
  • Мнения: 255
Здравейте, от понеделник и аз съм на зелева супа Simple Smile. Аз стартирам от 74кг. Ще докладвам като мине седмицата. Успех на вси4ки които са на супи4ка.   Wink

# 103
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Решила съм и аз да започна, но от неделя. В събота ще лунувам, та след това. Купих си Инхуа днес, ще пия и по 1-2 пакетчета от него, и се мажа със стягащ крем. Дано от всички тези комбинации да има ефект. Трябва да сваля 7-8 кг., не повече.

какво е това Инхуа? Как действа, какво прави, от къде се взема, има ли някъде информация по жицата?

# 104
  • Мнения: 11 547

какво е това Инхуа? Как действа, какво прави, от къде се взема, има ли някъде информация по жицата?
Инхуа е японски чай за отслабване.Има го в аптеките и струва около 7лв.Действа диуретично и подтиска апетита.Ето я темата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84202.0

Общи условия

Активация на акаунт