Моля за съвет

  • 1 262
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
Според мен си бременна от приятеля си,за другия просто няма шанс,а колкото до забременяването щом си имала цикъл април много е малка вероятноста да си забременяла тогава,а колкото до термина те просто изчисляват 7дни след датата на последния цикъл може би за това се опасяваш че таткото е друг newsm78лека бременност и стига си се притеснявала че вредиш не само на теб но и на бебчо

# 16
  • Мнения: 179
Не се притеснявай и си изживее страxотна бременност защото това е едно страxoтно преживяване .Според мен си бременна от приятеля си ,няма как да е другия човек а и не се вманиачавай ,желая ти лека бременност и страxотно бебче newsm10 preggo

# 17
Благодаря ви момичета!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 629
Аз като забременях също имах нещо подобно на менструация ама не беше точно, после разбрах, че е от захващането на плода. А иначе щом си се пазила толкова значи няма вероятност да е от другия. Една приятелка така забременя и точно и тя така като тебе се беше чифтосала с още един и се чудеше и вайкаше от кой е, слава Богу момиченцето на нея прилича та не се разбра нищо Sunglasses

# 19
  • Мнения: 259
По това, което си написала, е малко вероятно да е от другия. На се терзай, а се наслаждавай на тези незабравими мигове. Лека бременност и здраво и сладко бебче на финала!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Лека и безпроблемна бременност и стига с тези притеснения

# 21
  • Мнения: 9 439
Бременна си от правилния човек.Бъди спокойна и се наслаждавай на прекрасните мигове.

Общи условия

Активация на акаунт