Проблем с кредит-моля за съвет!

  • 5 189
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
Единственото, кето мога да кажа е - ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАШ С ПОЩЕНСКА БАНКА! От там, ти си преценяваш  Peace
PeaceТрети месец откак тече процедура по усвояването на моя кредит!Разказаха ми играта просто!Нямам думи относно Пощенска-пълна скръб!Не ми се разказва просто!

# 31
  • Мнения: 331
Аз имам два ипотечни кредита в банка ДСК. Такси, застраховки - всичко е много прозрачно и ясно. Никога не са ми увеличавали лихвата или променяли вноските, винаги са били коректни с месечни документи и извлечения. Много са коректни във всяко отношение. Ако това има значение за някого - единият ми кредит е в лева, другият е в евро

# 32
  • Мнения: 289

Трети месец откак тече процедура по усвояването на моя кредит!

Защо толкова дълго??? Аз съм а-ха пред освояване вече  Mr. Green след дълга процедура по одобрението - но ми казаха, че има срок за усвояване на кредита - мисля че около един месец беше. Към друга банка съм, но едва ли има голяма разлика в процедурите и сроковете.

# 33
  • Мнения: 1 168
Освен Сибанк, бягай и от Булбанк- толкова са тромави и такава тъпа система имат. За да закриеш сметка трябвало да отидеш в точно опредлен клон на банката - те ткава глупост до сега не бях срещала.
Колкото и да е странно - пробвай и в ОББ - в Русе поне са много готини. Освен това, не знам за ипотечните, но за потребителските до 7000 лв. искат само сл. бележка от работодател - без тр.договор, без нищо друго. И каквото пише - такова, не съм останала с впечатлението да проверяват кой знае колко дали се осигуряваш точно на толкова.

Общи условия

Активация на акаунт