Защо се омъжихте

  • 9 541
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 251
Омъжих се, защото вече ми беше дошло времето!

# 256
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 898
Омъжих се , защото искахме да живеем заедно ( нямаше иначе начин  с 11000 км между нас). Омъжих се, защото срещнах мъж, който си заслужава.

# 257
  • Мнения: X
Ами в твоите отговори не фигурира моят.
Омъжих се ,защото се обичахме,а през 1988 когато се женихме,нямаше начин да живеем заедно без документ.
Омъжих се, защото намерих ЧОВЕКА.
Омъжих се,защото исках да бъда с бяла рокля,да съм специална,единствена за около ...200 гости поне за един ден /падам си малко егоистка/.
Омъжих се ,защото вярвам в брака и тези днешни съжителства са ми по-скоро като квартируване ,отколкото съвместен живот /макар че казвам на сина ми ,че не е задължително да се жени.../
Има и още ,искаш ли???

# 258
  • Мнения: 2 005
Защото се обичаме и решихме да узаконим връзката си  Peace

# 259
  • Мнения: 272
Хмм, само един мъж би пускал такива комерсиални алтернативи за отговор.
Ами повечето от нас са подписали защото  РОКЛЯТА ИМ СТОЙ КРАСИВО !!!
Всяко момиче си мечтае да е принцесата на бала  Wink
Нали момичета?!?

# 260
  • Мнения: 5 710
Хмм, само един мъж би пускал такива комерсиални алтернативи за отговор.
Ами повечето от нас са подписали защото  РОКЛЯТА ИМ СТОЙ КРАСИВО !!!
Всяко момиче си мечтае да е принцесата на бала  Wink
Нали момичета?!?

Не, моето момиче.
Сватбата и брака не са едно и също нещо.
И се пише "стои".

# 261
  • Мнения: 6 851
Хмм, само един мъж би пускал такива комерсиални алтернативи за отговор.
Ами повечето от нас са подписали защото  РОКЛЯТА ИМ СТОЙ КРАСИВО !!!
Всяко момиче си мечтае да е принцесата на бала  Wink
Нали момичета?!?

Това е вицът на вечерта.

# 262
  • Мнения: 698
И аз съм се питала, защото по принцип приемам и съжителството без брак.
Защото го обичам толкова, че обичам да изпълнявам всичките му желания. Те стават мои. Не съм имала проблем да узаконя тази връзка. Не съм искала да си оставям вратички, спасителни варианти. Дала съм всичко и съм приела всичко. Вярвала съм достатъчно във връзката ни. Затова въпросът не е "защо", а е "защо не". Защо, след като обичаш някого и вярваш, че това е бащата на децата ти, да не се омъжиш за него? След 9 години брак и две хлапачки, нито за миг не съм съжалявала, че сме се оженили.

# 263
  • София
  • Мнения: 492
Сватбата и брака не са едно и също нещо.

Да, така е....но все пак - кой как си го направи... Wink...аз лично съм много доволна от сватбата.....а най вече и от брака... smile3521 newsm10

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 23:37 от kamelita

# 264
  • Мнения: 1 847
заради сватбения ден  Peace звучи повърхностно, но ние си живяхме като семейство много преди да сключим брак, имахме вече дете, чувствахме се достатъчно сигурни един с друг и даже родителите ни се бяха отказали да ни притискат да се оженим...

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 22:22 от marisasav

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Нито един от изброените отговори! Като се замислих май съм щастливка щом е така! От първия миг откакто се гаджосахме започнахме да мислим как ще се женим! Луда и все още необяснима любов-тогава и сега!  Crazy

# 266
  • Мнения: 2
Нито един от вариантите не ме подтикна към това ми решение. Просто със съпругът ми вече от доста години сме заедно (8 г.) и мисля че за толкова дълъг период от време сме се опознали много добре и сме разбрали че сме един за друг. В даден момент разбираш че времето е дошло. Живота е прекрасен и трябва да го споделяш с любимият човек и когато си сигурен че си го намерил наистина това е правилният ход.

# 267
# 268
  • Шумен
  • Мнения: 403
Много просто-просто разбрах че с него ми е супер,че вече искам да съм вечерите сгушена в него,да съм с него.Че само за него си мисля и че си го обичкам  Hug

# 269
  • Мнения: 130
Намерих нещо интересно от др форум (коп без знаниети на авторката - дано не се сърди, но смятам, че е мн вярно) "гражданския брак е поемане на отговорност за три неща 1. Че ще отгледа децата и ще им даде въпитание 2. Уважение към любимия човек 3. основите на обществото. Циганина живее така прави деца и си обира крушите след някоя и друга година. Същото важи и за циганката. Ражда му на циганина 3-4 деца и заминава никой не я знае каде е. "

Общи условия

Активация на акаунт