Kакво то4но се брои 3а и3невяра? - 3акьсняло петь4на

  • 6 556
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 447
.
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...
Как бе това си е чиста изневяра.

# 76
За мен точно се брои за изневяра семейният човек Хикс да се уговори да прави секс с човек Игрек.
А кой човек е "семеен"?  Thinking
Започвам да се чудя има ли ти нещо...от всеки пост извличаш по дума и питаш за значението й... newsm78
То и аз си се чудя понякога има ли ми нещо Wink
Ами просто е, ако човек е подписал явно е семеен.
Ами ако не е подписал? Как се  определя дали е семеен? Къде е границата между просто гаджета за забавление и неофициално семейство? А и дори да е само гадже - не семейство, пак може да има изневяра.
Panther,съгласна съм!Много правилно го каза;)
Изневярата може да е на всяко ниво.Може дори на себе си да изневериш-ако правиш неща които не искаш да направиш!Кой каза че е само за женените ? Ами другите значи да си се вихрят с чиста съвест!?

# 77
  • Мнения: 7 947
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

# 78
Ако обичаш половинката си и се изчукаш с друг или други,това е изневяра...
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...

Де да беше толкова просто!За съжаление и обичания и необичания партньор все ще се засегнат от изневярата.Хич няма да са съгласни с теб:( Сори...Не ни изчисти съвестта!

# 79
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

С въпроса къде да поставим границата.Семейни,несемейни,всички сме в кюпа.Ей с това се съгласих.Човека не се захваща за всяка дума,а търси смислено тълкуване.

# 80
  • Мнения: 1 425
Ако обичаш половинката си и се изчукаш с друг или други,това е изневяра...
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...
Значи ако мъжа ти не изпитва чувства към теб е ок да чука която си иска? Това няма да е изневяра?  Thinking

# 81
  • Мнения: 7 947
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

С въпроса къде да поставим границата.Семейни,несемейни,всички сме в кюпа.Ей с това се съгласих.Човека не се захваща за всяка дума,а търси смислено тълкуване.
Еми именно, че всички сме в кюпа - и е без значение имаме ли въпросния подпис!!!!!!! Какви граници и какво променят те?

# 82
  • Мнения: 2 448

Значи ако мъжа ти не изпитва чувства към теб е ок да чука която си иска? Това няма да е изневяра?  Thinking

Ако обичаш, а не си обичан, дали обекта на любовта ти прави секс с други или не има ли някакво значение? Едва ли...

# 83
  • Мнения: 7 947
Еее, стига де - ако обичаш без да те обичат - пак би те боляло и е от огромно значение изневярата...

# 84
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

С въпроса къде да поставим границата.Семейни,несемейни,всички сме в кюпа.Ей с това се съгласих.Човека не се захваща за всяка дума,а търси смислено тълкуване.
Еми именно, че всички сме в кюпа - и е без значение имаме ли въпросния подпис!!!!!!! Какви граници и какво променят те?

Границите които се поставят да не са следните-Забранено за семейни,необвързаните обаче могат да изневеряват!Това имах предвид визирайки граници...Сори ако съм звучала малко омотано:)

# 85
  • Мнения: 7 947
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired

# 86
  • Мнения: 2 448
Еее, стига де - ако обичаш без да те обичат - пак би те боляло и е от огромно значение изневярата...

Да разбирам ли, че ако партньорът ти е спрял да те обича на теб ще ти е по добре само от факта, че не спи с друга?  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 2 448
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired

Ти кажи за каква се приемаш, доколко свободна и доколко не, специална тема пуснах по този повод.  Laughing

# 88
  • Мнения: 1 425
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired
а сега де?  Нали беше много ясно?  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 7 947
Еее, стига де - ако обичаш без да те обичат - пак би те боляло и е от огромно значение изневярата...

Да разбирам ли, че ако партньорът ти е спрял да те обича на теб ще ти е по добре само от факта, че не спи с друга?  Rolling Eyes
Ми естествено...така ще продължа да се надявам  Laughing
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired
а сега де?  Нали беше много ясно?  Twisted Evil
Еееееее от толко чепкане току виж съм се зачудила...май трябва да питам моя довечера...
П.П. коя е новата темичка, а?

Общи условия

Активация на акаунт