хубавите моменти

  • 3 701
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Хубавите ми моменти са, когато с малкият лежим на пода и той ми слага възглавница под главата, гушка се в мен и четем книжки...
Хубаво ми е, когато отидем на плаж и той "цвърчи" от щастие влизайки във водата с малкият си пояс, после завит в хавлийката сяда в мен, гушкаме се и гледаме вълните и си говорим като приятелчета...
Хубав момент е когато сам идва да ме прегърне и целуне, когато иска да танцуваме заедно, да рисуваме заедно
Като цяло всичко свързано с детето ми е не просто хубаво, а направо страхотно, чудесно и неповторимо.
Наслаждавам се на тези моменти до последната секунда!

# 16
  • Мнения: 2 821
Всеки момент очаквам темата да поеме по опасен завой Whistling

# 17
  • Мнения: 811
Сега то4но съм в хуууубав и еуфори4ен мимент  Grinning.Утре си летим за София и нямам търпение.

# 18
ами аз имах много трудни моменти тези дни и затова така искам да се развдря

# 19
  • Мнения: 7 947
Снощи имахме "бурна нощ"  Blush, сутринта ме цункаха двамата ми любими мъже преди да тръгна за работа...какво по-хубаво!

# 20
  • Мнения: 4 514
А, ти си можела и позитивни теми да пускаш.  Mr. Green
След целия бълвоч, на който се наслушах и нагледах днес, най- ми беше хубаво като чух едно тъничко гласче по телефона да си пее "мамааааа, мааа-мааааа".  Heart Eyes Довечера ще чуя и другото тъничко гласче.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 947
А, ти си можела и позитивни теми да пускаш.  Mr. Green
След целия бълвоч, на който се наслушах и нагледах днес, най- ми беше хубаво като чух едно тъничко гласче по телефона да си пее "мамааааа, мааа-мааааа".  Heart Eyes Довечера ще чуя и другото тъничко гласче.  Heart Eyes
newsm78 за кво става въпросче?

# 22
  • Мнения: 2 448

 newsm78 за кво става въпросче?

Искаш да кажеш, че за сефте чуваш за mea?  Laughing
Ако е така, изтървала си много.  Joy

# 23
  • Мнения: 505
Меа, сподели и ти с нас - всичко ок ли е?

# 24
  • Мнения: 7 947

 newsm78 за кво става въпросче?

Искаш да кажеш, че за сефте чуваш за mea?  Laughing
Ако е така, изтървала си много.  Joy
Аааааааааа, така няма да се разберем - или кажи или...няма да мигна тая нощ!

# 25
  • Мнения: 4 514
Оф, не ми се пускат линкове сега. Отвори на МЕА последните публикации и ша разбиреш!  Wink

# 26
  • Мнения: 2 448
Оф, не ми се пускат линкове сега. Отвори на МЕА последните публикации и ша разбиреш!  Wink

Няма да и свършат работа, те култовите са изтрити.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 629
Най-хубавия момент от днес ми е, когато се събудих и погледнах към бебчо той ми се усмихна  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 7 947
Оф, не ми се пускат линкове сега. Отвори на МЕА последните публикации и ша разбиреш!  Wink

Няма да и свършат работа, те култовите са изтрити.  Mr. Green
Еееее, жалко, явно е можело и техния прочит, примесен с малко смях, да го включа в тая тема...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 296
Това да не е опит за плагиатстване на "Споделете..." от Клюто?


А моят хубав момент продължава вече 3 часа-и двамата мои разбойници спят следобеден сън Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт