Дърпане на уши

  • 120 217
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • на Земята
  • Мнения: 291
Ние ходихме в Монтана!Мога да дам кордината на единия човек.По принцип са  двама в Монтана дето дърпат уши.При нас няма резултат,но и бяхме предупредени за това,лично от човека,но аз реших да опитам,поне не ни навреди.А преди това опитахме всичко,което ни казваха......и за това се решихме на този метод.

Последна редакция: пн, 18 юли 2011, 22:28 от kikitooo

# 121
  • Мнения: 750
Ние ходихме в Монтана!Мога да дам кордината на единия човек.По принцип са  двама в Монтана дето дърпат уши.При нас няма резултат,но и бяхме предупредени за това,лично от човека,но аз реших да опитам,поне не ни навреди.А преди това опитахме всичко,което ни казваха......и за това се решихме на този метод.

Да , ако може на лични, благодаря!

# 122
  • Мнения: 4
Аз също имах проблем с гърлото. Преди повече от 9 години след дълго боледуване, смяна на антибиотици, десет дневен престой в болница на инжекции и после отново възпалени сливици, мислех че няма да се излекувам никога.  Когато бях в болницата ми казаха, че сливиците ми са за вадене, но за да ги извадят трябва поне 2 месеца да не съм боледувала, но още на втория ден след изписването отново бях с ангина. Майка ми чула в някакъв репортаж за Рангел Георгиев от Монтана и решихме да опитаме и това. Принципно не вярвам на такива методи, но идва момент, в който си готов на всичко. И така без да съм хапнала нищо в продължение на 3 дни, тръгнахме, гърлото ми беше надуто, болееше ме ужасно и дори не можех да завъртя глава. Самата процедура траеше няколко минути, не е болезнена, и веднага като станах успях да завъртя глава, на връщане дори хапнах и след няколко дни без да взимам лекарства всичко мина, и така до сега. Аз съм много благодарна. При мен подейства от първия път. Сега искам да заведа синът ми, но не знам дали още приема хора. Ако някой има информация, пишете моля. Надявам се да е жив и здрав човекът и да го видя отново, за да му благодаря лично! И дай Боже да помогне и на детето ми!

# 123
  • на Земята
  • Мнения: 291
Ние ходихме в Монтана през пролетта..Човекът се казва Рангел Дренчев,така съм го записала в указателя.Но има още един човек,пак в Монтана и мисля,че малкото му име беше същото,но не съм сигурна.

# 124
  • Мнения: 4
kikitooo може ли да ми дадеш някакъв телефон, на който да се свържа с него, тъй като този който имам не е актуален вече

# 125
  • на Земята
  • Мнения: 291
Номера е 095472256 Рангел Дренчев.

# 126
  • Мнения: 4
Благодаря много!

# 127
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Замислих се - как водите децата си при някакви знахари, които да им теглят, опъват и късат ушите?! Не ви ли е страх от усложнения и от това на кого поверявате най-милото си?! Защо не дойдете аз да ви опъна ушите и да видите как ще ви облекча?!

# 128
  • Мнения: 4
Може и да ти е странно, но идва момент, в който си готов да опиташ всичко именно заради най-милото ти. Водя го при най-добрия алерголог, пием си лекарствата за алергия. Водих го три пъти на уши,нос,гърло-нищо не помага. Смених си личната лекарка. Спрях го и от градината. Лекарства какви ли не сме пили. Готова съм да го подложа и на това само и само да не боледува. Сега имаме и бебе в къщи и разболяваме и него. Вече не издържам. Освен това както вече писах аз съм ходила и процедурата не е болезнена и не мисля че ще му навреди.

# 129
  • Мнения: 286
Замислих се - как водите децата си при някакви знахари, които да им теглят, опъват и късат ушите?! Не ви ли е страх от усложнения и от това на кого поверявате най-милото си?! Защо не дойдете аз да ви опъна ушите и да видите как ще ви облекча?!
аз не знам защо пък който не знае за какво става дума пише!?!?1
Аз съм ходила като малка помня всичко много добре- не боли нищо ми няма. Много боледувах от ангини все бях болна, заведоха ме там и от тогава до ден днешен не съм боледувала ама ХИЧ!!!
Детето ми ако има нужда ще го заведа! И дали е по -добре да ти бият инжекции или да ти опънат 2 пъти ухото?

# 130
  • Мнения: 3 219
Е, и моите уши са дърпани, изобщо не боли, а и от тогава не съм правила гнойна ангина Simple Smile

# 131
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз на себе си много работи бих причинила, обаче на детето  Naughty. Много ме е страх от разни самозвани лечители. Как разбирате, че човекът, при когото ходите, знае какво прави? ( Не се заяждам, питам. Всяка майка има страхове. Как се справяте с вашите?)

# 132
  • София
  • Мнения: 4 349
Вярвате ли в дърпането на уши ? newsm78Помага ли , този метод да не боледуваме често от ангини  Rolling Eyes Тук наблизо има човек , който от дълги години прави това , но се страхувам да заведа синът ми , а съм чувала че много помагал  Thinking Цяло лято сме с непрекъснати ангини и в момента пак  Shocked
Моля някой , който е прибягвал към този метод на лечение да сподели своите впечатления   bouquet

Е това пък за първи път чувам!  newsm78 newsm78 newsm78

# 133
  • Мнения: 3 219
Аз на себе си много работи бих причинила, обаче на детето  Naughty. Много ме е страх от разни самозвани лечители. Как разбирате, че човекът, при когото ходите, знае какво прави? ( Не се заяждам, питам. Всяка майка има страхове. Как се справяте с вашите?)

Дядото, при когото ходих, впрочем и това малкото русото от подписа ми и неговите уши са дърпани, но от дъщерята на въпросния бай Иван, лека му пръст, го знаят от много години, доверих му се, просто нямах друг избор, толкова бях зле, че не можех да дишам, буквално се задушавах. А малкият ми син беше с 40 градуса температура цяла седмица, вече не знаехме какво да правим, е , Господ го опази, страх ме беше, разбира се, как да не ме е било страх, но дали от това или че после му махнахме и третата сливица, но не е боледувал от близо 2 години, изключително здраво дете е, пу пу.

# 134
  • Мнения: 169
Вярвате ли в дърпането на уши ? newsm78Помага ли , този метод да не боледуваме често от ангини  Rolling Eyes Тук наблизо има човек , който от дълги години прави това , но се страхувам да заведа синът ми , а съм чувала че много помагал  Thinking Цяло лято сме с непрекъснати ангини и в момента пак  Shocked
Моля някой , който е прибягвал към този метод на лечение да сподели своите впечатления   bouquet
Да,вярвам.Дъщеря ми беше непрекъснато на антибиотици.Заведох я при един човек във Варна.Освен,че и дръпна ушите,той ни даде и някакви билки.Ами,доволна съм.
Няма и помен от ангини.
Трябва да се намери точният човек обаче.

Общи условия

Активация на акаунт