Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 120

  • 45 742
  • 977
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 444
Някой може ли да обясни какво означава инвертна захарnewsm78

# 961
  • Мнения: 425
labello,какъв е контекстът? Да не става въпрос за кръвната захар.

# 962
  • Мнения: 397
Получената при хидролизата смес от равни части глюкоза и фруктоза.
Инвертна захар е пчелният мед. Получаването на инвертна захар е при
 варенето на сладка след прибавянето на лъжичка лимонтузу.
Инвертната захар по – трудно кристализира от захарозата,
поради което сладкото не се захарозва.

# 963
  • Мнения: 87
Забравих да кажа,4е ме сърбят ужасно  Sick
Я вземи утре да отидеш на лекар,така като го описваш ми звучи като алергия
Пробвай да ги немежеш с салицилов спирт 0,1%,ако нямаш може и разреден оцет.После намажи с Фенистил гел,или Алергозан крем-а може ако имаш хапченца да вземеш едно.
Но утре веднага отиди на лекар,алергията може изобщо да не е от режима-но може и да е.Важното е,че си е опасно.

Момичета помагайте,имам ужасен фарингит,а всички хапчета за смукане са със захар или сорбитол?,някой има ли информация за някои със заместител на захарта?

# 964
  • Мнения: 195
Голям смях с тази Мила! Laughing
Надявам се скоро да разбере, че тук няма /поправете ме, ако греша/ човек, спазващ режима, който да има оплаквания от сорта на онези, които тя описва! Или поне аз не съм разбрала да има...
Самата аз съм със стари бъбречни проблеми, но нямам никакви оплаквания, откакто съм на режима, то от години нямам, но напоследък изобщо!
Кръвното ми се нормализира, глава ме боли супер рядко, чувствам се много лекичка и изпълненя с енергия (когато не ми се спи Mr. Green). Тук от няколко седмици имам желание за разходки, но не до спирката и обратно, нещо, което преди мразех, да ходя дълго пеша!
Скоро не съм си правила кръвни изследвания, но последните ми бяха идеални. Ще се изследвам пак и ще докладвам за резултатите.
Изобщо, единствените ми оплаквания, откакто съм на режима, са понякога проблем с 00 и леко замайване при преумора. Ама мисля, че не са болка за умиралка! tooth
А, и от олекването колената не ме болят, и с тях имах проблеми преди това!

Съжалявам, ако ще прозвучи грубо, но Мила ми се струва един от хората, които наричат нашия режим "оная диета с месото"! Shocked

# 965
  • Мнения: 255
Момичета чета за баницата на baci обаче не намирам рецептата,моля ви да ми я пуснете,много ми се е дояло баничка Embarassed
Предварително се изинявам ако я има някъде....не я намерих

# 966
  • Мнения: 195
Мери, за 8 дни 6 кг??? Уооооооооооу, ти изби рибата! Shocked Shocked Joy
Браво!!  bouquet

# 967
  • Мнения: 52
Привет на всички дюканстващи smile3503
Знам че много от нас са на различна от 5/5 смеха.Затова ви моля за съвет. Исках да сваля още 5 кг и смятам да мина на 1/1. Мислите ли че е подходящо.
На всички пожелавам много минусчета!  bouquet

# 968
  • Мнения: 87
Лека нощ ,мили мои Дюканстващи !
Много вкусотии в съня и много минусчета сутринта. smile3503 newsm46 luvbed

# 969
здравейте! поздрави за успехите, които "жънете"! искам да попитам при вас има ли и мъже?

# 970
  • Мнения: 178
Бяхте писали,че наблюдавате тенденция отслабващите да се превръщат в блондинки.Доста преди да прочета това си бях намислила,когато достигна целта си да отрежа косата си и да я изруся. newsm03.Пожелавам си на следващата ни бургаска среща перхидролките да са мнозинство. smile3521

# 971
  • Мнения: 178
здравейте! поздрави за успехите, които "жънете"! искам да попитам при вас има ли и мъже?
Тук всеки е добре дошъл, няма дискриминация.Мъже има-1активно участващ в темата и безброй пасивни, сред които е и моят благоверен съпруг

# 972
# 973
  • Варна
  • Мнения: 204
[quote author

Момичета помагайте,имам ужасен фарингит,а всички хапчета за смукане са със захар или сорбитол?,някой има ли информация за някои със заместител на захарта?
[/quote]
Пробвай Тантум Верде....Исла Минт или Исла Мус

# 974
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт