ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 681
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 104
galinaig , аз лично съм доволна от "Пигис хаус". Не е най-ефтиния магазин, но не е 4ак скъпотия, мисля 4е са си нормални цените, а ми дадоха и карта за 5% отстъпка /пет пет, кой ти ги дава/

*Pukanka* , няма по-хубава, сите сме убави  newsm47 Ама ти как си го докарала, ако е везни ти се връзва с овена, ако е скорпион с телеца  Rolling Eyes все пе4елиш как са вика  Simple Smile  Wink
Аз специално за мъж везни не харесвам, ама ей го на какво стана.Скорпионите поне са магнетични и да не е много убав ще влече жените с магнито  tooth
Шегувам се, то зависи и от други фактори, ако беше толкоз просто само от зодията да се вадят изводи...
Ми то човек от вас не може един пост да изтипоса  hahaha
Ми Пуканка , незнам твоя човек какво са му написали. Казват 4е най-добре той да си избере кога, ама като неможе понякога  Confused Или се прави секциото някак си по възможност най-непланирано-например лекаря да избере 4ас и дата или ако ти имаш пълна свобода, може да се консултираш с професионалист или просто да послушаш интуицията си, пък каквото стане. Понякога датата се компенсира от името.
 Thinking
Разкрихте ме  Crazy аз съм недипломиран такъв Wink но спрях да се занимавам в момента в който по4нах да "познавам"разни неща и всеки те дърпа и пита за нещо сякаш знаеш всичко/а то си е въпрос на много сметки и изчисления и заключения/ а е отговорно и деликатно да се месиш в живота на хората  Naughty тъй 4е да го караме по периферията, моля

# 226
  • Мнения: 498
Момичета, ето да видите какво ми дойде от ЛаРедут.
Това е с размери от 0 до 3 месеца и не ме притеснява.


Но това пише че е 45 като размер, което май е за недоносени бебчета, според вас колко е по-малко???? Направо не знам какво да правя, а е супер сладурско.


Ванче, а честито. Това с охлювите ми е любимо, ама сега като се прецаках така(((((

Пуко, е тъкмо ми дойде предната поръчка от ЛаРедут и имаше едни балеринки 37-ми номер, но да ти кажа не си отговарят, трябва да ти е поне 36-ти номер крачето, за да станат, май си зависи на какво попаднеш(((
И май пак се сбрахме рогатите добичета
(ТЕЛЦИТЕ)
Аз съм теле, а майка ми и баща ми са скорпиони... еми... колкото се разбираме, толкова сме и на въпреки... правете си сметка момичета, кога да изл'пите бебчовците))))

Адинка, оооо.... и си траеш?! Я бързо казвай, разказвай и т.н. кой датички са хуабви. Аз това което смятах по сбора от буквите на името на бебо и го докарах до 6, което е хубаво, доколото чета. Останалото казвай ти.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 14:14 от ina.gg

# 227
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Кой спомена че може да се пие Нимезил за главоболието? Сега четох листовката му в Доктор БГ и пише ужасни неща. Хвърлих око и на Аулин, също е  забранен последното тримесечие, но пък поне не пише ужасии като при Нимезила.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Инче , 45 размер е за 45 сантиметрово бебе. Знаеш, че се раждат нормално от 49-50 см. нагоре, така че прецени.

# 229
  • София
  • Мнения: 368
Ей, астроложката Адина, кажи ми и на мен де молим ти се от душа! Бебата Дева или Везни е по - добре да се роди  newsm78 И кво не им харесваш на мъжете Везни, моя не, че няма кусури ама ми е добър и слуша!
Инче, много са сладурски! Размер 45 можеш да ми ги метнеш на мен, тя бебата така или ивначе ще се роди дребничка мишчица!

# 230
  • Мнения: 1 020
Пуки, Маняна май беше казала че нейния доки и е позволил Нимезил "когато и се доповръща от болка"...

# 231
  • София
  • Мнения: 285
Следващия постинг пиша, за да не се обърква с декларацията Simple Smile


Едно голямо благодаря на Шивани за обстойното проучване Heart Eyes

Пег Перего беше другият ми фаворит по картинки от интернет, но не съм успяла досега да разгледам магазин, където се предлага многообразие от техни модели. Джейн са ми неоправдано скъпи. Тия Зупър къде ги продават?
Триколките категорично сме ги отхвърлили и двамата с таткото, може би е поради консерватизъм Simple Smile


Zooper се внасят от Комерс депо и магазинът им е много голям Sport depot, намира се до Бизнес парка и до СОМО. Но определено ще изчакам да разбера кога влиза новата им колекция, за да ги разгледам. Имам вече  отзиви добри за тази марка, много са леки, четириколката, която става и за новородени е само 5кг и нещо, а триколката е 8 кг и нещо. И цената е добра.
Джейн наистина е най-скъпа количка от фаворитите ми. А Пег–Перегото Пликото с балончетата в магазина е с около 100 лв по-малко, отколкото в сайта на Кикиморско царство.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Разкрихте ме   аз съм недипломиран такъв  но спрях да се занимавам в момента в който по4нах да "познавам"разни неща и всеки те дърпа и пита за нещо сякаш знаеш всичко/а то си е въпрос на много сметки и изчисления и заключения/ а е отговорно и деликатно да се месиш в живота на хората   тъй 4е да го караме по периферията, моля

Ааааааааа,никакви такива. Да не си се разкривала. Laughing

Манянке, ако твоя доктор  ти е казал за Нимезила, вземи пак го питай няма ли нещо по-безобидно. Ето виж листовката сама http://www.doctorbg.com/data/File/86_N/Nimesil.pdf  Виж точка 4.6 и 5.3

# 233
  • Мнения: 32
Но това пише че е 45 като размер, което май е за недоносени бебчета, според вас колко е по-малко???? Направо не знам какво да правя, а е супер сладурско.


Инче, малко ще е според мен, за 45см бебче. Аз от предната поръчка имам  номер 56 бодита, http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Pokupki/photo?authkey=2U … 29105569311881522 ама много малки ми се виждат. Трябва да е много слабо това бебче за да се пъхне в тях, ще видим след пране как ще изглеждат.

# 234
  • Мнения: 42
Ей, отвсякъде в живота ми навлизат рогати Joy. И моя мъж е телец и имам много приятели и телци и овнета, а също много везни и деви, аз също съм дева Simple Smile! Брат ми е везни също, единствения мъж-везна който познавам. Много е умен и адски оправен в живота, ама е ужасно досаден и дразнещ понякога/доста често/! Иначе за жена ми се струва перфектна зодия! И на мен ми е любопитно за скорпионите, не понавам много такива, а се очертава скоро да се запозная с един от много близо hahaha!

# 235
  • Мнения: 498
Еми освен ще си запазя поне лигавничето, торбичката и има едно квадратно с пискюлч, което хич не знам за какво е, а другите ще ги дам. Утре си чакам от Пуки     bouquet доставката, и ме сърбят ръчичките вече, това са ми първите покупки за бебс.  Hug  Heart Eyes

Трикс, ще те имам предвид, освен мъжо ако не каже, че иска да му седят за украаса))))

# 236
  • Мнения: 11 149
Инче, нечовешки готини са дрешките! В никакъв случай не бързай да се отърваваш от тях. Сигурно си виждала как на новородени с нормални размери дрешките от 0-3 м им седят като подарени... огромни са им! Тъй че ако не чакаш някой богатир 4+ кг, а по-дребно бебче.... спокойно могат да ти влязат в работа за първите дни!

Шивани, знам го Sport Depot, но идея си нямах, че там продават и бебешки колички.

Момичета, някой протестираше за анкетите за заглавие - аз също мисля, че част от заглавията (визирам 5 и особено 9) са неуместни на този етап! И за втори бебок ни е рано, и октомври не е близо... Аз викам да поизчакат дребосъците поне до 1 септември, ето вижте - септемврийките стискаха до 10 август чак...

# 237
  • Мнения: 1 336
Адина Simple Smile при нас все ще е везни, защото последната ми уговорка е ако не родя сама до средата на октомври правим секцио, само кажи с майка скорпионка, баща лъв и брат риба, много ли ще страда горката девойка везнички  Joy
shikimiki нали знаеш има две зодии - скорпион и ухапани от скорпион  Peace Joy какво повече искаш да знаеш за тях  Sunglasses

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да ви покажа неуспешната си покупка от Ла Редут. Гуменките които са ми големи.  Cry http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-elastiquees-femme.aspx? … tegoryid=30363522

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ванче и на Инчето Честити нови бебешки сдурчески неща.

Параходче благодарско за декларацията.  bouquet

За зодиите - ми ние и двамата сме Раци,но сме коренно различни характери.

Общи условия

Активация на акаунт