ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 654
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Адинко, май ти докарах главоболия. Laughing Съжалявам. Ако е така,приеми извиненията ми   bouquet и просто не ни се връзвай повече да ни отговаряш.

# 241
  • София
  • Мнения: 368
Параходче, продава, продават, потвърждавам! Аз живая точно зад Спорт Депо!
Инче, само свирни и съм им скочила на тези красоти, не се шегувам изобщо! smile3521 Другите като ти пристигнат и тях да покажеш, нали?!
Пуки, много са готини, много жалко, че са ти големи! Май някой друг ще им се радва!

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки жалко,че са ти големи.Много са сладки и изглеждат удобни.
А на щерка ти също ли са и големи?

# 243
  • Мнения: 1 020
Момичетааааа....
една моя приятелка, която беше с термин съвсем края на октомври, даже началото на ноември й даваха е родила днес  #Crazy вчера вечерта са й изтекли водите, а днес е било секциото... не разбрах повече подробности, че говорихме с таткото...
Тя има близначета, двете са в кувиоз сега, че са сравнително мънички, 1900 и 2000 грама, според мен за седмачета (почти осмачета) са добре? вие как мислите? аз нали съм с бебче първокласничка и не мога да преценя много... а й двечките са добре, девойка и младеж Simple Smile много се радвам, а сега се моля да са добре  Praynig
много се стреснах, че и тя е родила... с таткото си говорихме сега и го питах дали и той се е страснал, а той... "Ми неее..... Ама отиваме да накупим всичко, което още не сме взели (това с малко истерична нотка  hahaha)"

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 723
Еличка да са им живи и здрави.И не мисля,че са малки.
Братовчетка ми се е родила 2100гр в 9м преди 30г,а пък сега я виж каква жена е.

# 245
  • Мнения: 206
Ох аз мъжовата фамилия си я добавих с тиренце, името ми стана страшно дълго и понякога се 4удя дали не сгреших  Embarassed Rolling Eyes Ма така си бях решила отдавна...


Ей това все едно аз съм го писала Peace
Навих си на пръста и за мен беше като мисия, постигнах го и сега  ooooh!пиша като луда, да не говорим, че на повечето места си ми оставят само до моята си фамилия и вече дори ми минава през ума да взема и да махна терето, та в този ред на мисли има ли мама, която знае процедурата, макар че ми се струва мисия невъзможна newsm78, но понякога просто изпушвам. Ето сега например се притеснявам да не вземат в някой документ да пропуснат последното име и да имам проблеми я с НОИ я с някоя друга инстанция. А мъжа ми ме бъзика, че съм като бразилците с по много имена. Laughing

# 246
  • Мнения: 132
Еличка за близнаци а пък и седмачета почти осмачета  Wink са си направо голями  Hug Да са живи и здрави сладурите  bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 368
Еличка, да се живи и здрави малките душички! На този татко му се вика майстор да направи близнаци момче и момиче,както се казва с един купшум два заека! Малееееееееееее верно ли термина и е бил закрая на октомври  #Crazy #Crazy #Crazy Ще се ражда няма как!

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Еличка, при близначетата всичко се развива със седмици по-рано и шансовете им за оцеляване винаги са по-големи от на другите бебета.

# 249
  • Мнения: 1 020
Майстор я Simple Smile аз все го майтапя по темата, как така не е научил и мойто мъж на някоя техника докато бяха "съквартиранти" Simple Smile
(Понеже те двамата са колеги в МВБУ, и бяха заедно в една стая в хотела по време на очните)

# 250
  • Мнения: 498
Ей на мен ми беше мечтата близначета едно момиченце и едно момоченце, така с един удар две зайчета... ама мойто мъж не се оказа експерт значи  Mr. Green Браво на тоз татко, Еличка да са им живи и здрави.

Пуки, тез гуменяци и аз си ги бях харесала, ама аз искам 38-ми номер и нямаше тогава(((

За фамилийте и моята е с тиренце, аз исках да си запазя моята, но мъж ми кат се нацупи))) и викам чакай да изиграя едно театро нали в гражданското като си подаваш молбата и има опция, да вземеш името на съпружето, да си останеш с твоето или с тире да добавиш или мъжо ти да вземе твоята фамилия. И аз го бъзнах че съм написала да вземе моята. И той като гръмнат  #2gunfire Бе жена ти луда ли си, викам както аз мога да взема твоята, така и ти можеш моята. И той ходи като болен 2 дена, викам айде да не го мъча и му казах че съм си добавила негоавата безценна с тиренце, но мен не ме бъркаше, защото фамилията е като името на дядо ми, Бог да го прости, така че поне не ми беше чуждо.

# 251
  • Мнения: 85
Момичета по въпроса за зодиите - аз и моето семейство сме скорпиони бащата е водолей, а свеки също е скорпион, е мога да ви кажа, че не се разбирам много само със свекърва си и сега термина ми е на 28.10 т.е. скорпион ако избърза бебо везни но всичко ще е божа работа.
Честито на майчето с близзнаците според мен не са малки за 7-ми месец.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да Инче, гуменките и на живо са страхотни, но нямаше 38ми номер и аз реших да рискувам да поръчам 39 с надеждата че ще ми станат. Често тука като купувам обувки ми става 39,но явно там обувките си отговарят на номера и не ме огря. Cry

# 253
  • Мнения: 104
Shivani съжалявам, 4е и ти си имала приклю4ение с кола, явно тия дни са такива  Sad

Trixy не мога да ти кажа нищо бе душа по едни голи зодии, ма мисля 4е в твоя слу4ай везни.Ама каквото стане,да не насилваш събитията. Ми мъжете везни на мен не ми харесват, но тва незна4и 4е не струват, а пък си подхождат и с жена риби.Майка ми и баща ми са такава комбинация и имаха хубав брак.

EkaterinaM и мойто семейство беше така егати комбинацията-то едно с едно нема подобно /ама тва е само привидно, все пак не всичко е зодията/.Не се притеснявай, жените везни са много оправни и нема да се оставят да страдат...  


shikimiki скорпионите са доста привързани към семейството си и способни на големи геройски дела Wink
Моми4ета, освен Слънцето в знак/демек зодията/ има още десетина главни планети и то4ки, 12 дома, 12 знака. Представете си колко вида комбинации съществуват  #Crazy А и хората около нас също ни влияят-всеки със своите си подредби, така 4е в момента си говорим общи приказки. Simple Smile

ssissi , номера е да пишеш с тесни, високи букви и сравнително ситно и тънко.Моите имена са 44букви без интервалите/зна4и още 3/, но ги събирам навсякъде

Elichka_mama, каква новина, да са живи и здрави  Grinning Heart Eyes но не се шашкайте, все пак са близнаци, затова са се родили по-рано  bowuu
  

# 254
  • Мнения: 206
Човек да не отиде на обяд значи, голямо надписване пада Hug Ама така ще правите в тия жеги.
Да са  живи и здрави бебчовците близнаци  bouquet, и аз мисля че са си съвсем нормални, дори големи за близнаци Peace

Общи условия

Активация на акаунт