ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 656
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз знам,че асцедента е също толкова важен и оформящ личноста,колкото и самата зодия. Ето например аз както съм Телец, по принцип с мъжа ми който е Овен сме си направо несъвместими отвсякъде. Обаче всъщност се оказва че асцедента ми ни прави идеална двойка.

# 256
  • Мнения: 42
Да са живи и здрави малките сладури Hug! Браво на мамата героиня! Това са вторите близнаци, за които чувам тази година и то момче и момиче! Страхотна новина! А другите бебоци за които говоря се родиха в девети месец и бяха горе долу с такива размери, та ми се струват много добре за близначета-седмачета!
Адинка, благодаря за сведението за скорпионите! Честно казано малко ме притесняваше тази зодия, защото така си звучи hahaha.

# 257
  • София
  • Мнения: 285
Искам само да ви информирам, че утре петък има среща на момичетата от естествено.ком
 
http://www.estestveno.com/index.php?pageid=5&langid=0&it … d=-2&cid=8704
Темата е"Кърменето като начин на хранене",

а другата среща е на 29 август отново петък и
темата е ""Кърменето – най-често срещани проблеми и решения

Който иска да заповяда, срещите са много полезни и се провеждат в добра атмосфера
 
  bouquet

# 258
  • София
  • Мнения: 368
Адина, тенкю вери мач както се казва! Ние с мойто мъж нямаме брак, на пък си ни е добре така newsm10 Снощи пак ни беше поставен въпроса Абе вие двамата като ще имате дете няма ли да се жените  #2gunfire Ми, няма, някой има ли проблем с това  #2gunfire Тъпи пърчета ви казвам и това не е тяхна работа!  smile3513 А значи за зодията на беба добре съм се ориентирала като и говоря да си стой в корема ми възможно най - дълго и да си хареса дата около термина ( 02.10 )  smile3521!

# 259
  • Мнения: 42
Абе Трикс, не им връзвай на тия с тъпите си въпроси! Ако могат някои хора и половия ти живот ша следат и акъли ша дават! И ние бяхме така с мъжа ми, много ни дразнеха, то и да имаш желание да се жениш се изпарява! Карайте си я както ви е кеф и да не ви пука! Peace

# 260
  • Мнения: 183
Здравейте мацки!
Още веднъж ще попитам ,надявам се мамите с опит от първо секцио  да си признаят сега :
Кога след секциото правихте секс ?

Още не беше минал и месец.Нямаше никакъв проблем, докато не се облях с мляко, а таткото така се уплаши, че е разлял на бебето яденето, че избяга от полесражението.

# 261
  • Мнения: 42
Здравейте мацки!
Още веднъж ще попитам ,надявам се мамите с опит от първо секцио  да си признаят сега :
Кога след секциото правихте секс ?

Още не беше минал и месец.Нямаше никакъв проблем, докато не се облях с мляко, а таткото така се уплаши, че е разлял на бебето яденето, че избяга от полесражението.
Joy Joy Joy

# 262
  • Мнения: 104
*Pukanka* , направо сте се нацелили с мъжа ти  bowuu

trixy , ако сте сигурни и двамата е супер/а не единия тайно да се надява  newsm56
ние се оженихме и да ви кажа никой за нищо не ни е закачал, сега ние агитираме останалите  Mr. Green Ами извинете, ама хора,които от 10 или пове4е години са заедно, нямат деца и не изкат да се женят...ми сега, не искам да осъждам никой/ за да не бъда и аз съдена Crazy ама малко няма смисъл
 

# 263
  • Мнения: 498
Ел, твоя се оплашил от млякото, а моя иска от сега да му яде яденето  hahaha  Joy Викам му няма да ми подяждаш бебето, че  newsm29

# 264
  • Мнения: 132
Трикси и нас така как може да чакаме бебе а пък си купуваме кола да продадем колата и да се оженим какви са тея работи  CloseПък то си дойде времето имахме си шаферче.А пък и ти си имаш мисля много основателна причина пък и на никой не му влиза в работата

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ел, твоя се оплашил от млякото, а моя иска от сега да му яде яденето  hahaha  Joy Викам му няма да ми подяждаш бебето, че  newsm29


Моя от сега си ми казва,че вече не гледал на гърдите ми като на такива, а като "мами".Той така ги нарича вече и им няма никкави сексуални мераци вече.

# 266
  • София
  • Мнения: 368
Инче, ти ме уби с тоя твоя мъж  newsm62 newsm62 newsm62 Така се смея, че чак шкембето ми се тресе!
Адина, той иска, предлагал ми е много пъти, ама аз не искам и така.....примирил се е за сега, по нататък ще видим!  Peace
Шики,  newsm10 добре казано!
Гери,  smile3521

# 267
  • Мнения: 42
Трикси и нас така как може да чакаме бебе а пък си купуваме кола да продадем колата и да се оженим какви са тея работи  CloseПък то си дойде времето имахме си шаферче.А пък и ти си имаш мисля много основателна причина пък и на никой не му влиза в работата
Ние се оженихме, за да си купим кола hahaha. Това в кръга на шегата. Бракосъчетанието е спорен въпрос и всеки си решава сам дали да го сключи и влияе ли това върху връзката. Всяка външна намеса е неуместна!

# 268
  • Мнения: 498
Пук, е кажи не са ли за трепане?! Мъжка му работа!

Трикс, ма в началото хич не ми беше до смях, ама сега и аз така  Joy Лакома работа, човека все галден ще кажеш ходи, че иска и бебто да подяжда, моля ти се! Ще кажат, егати жената си има, дето не си дохранва мъжа хахахахах

# 269
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Всяка вечер си приказваме с коремчето да чака да влезе Слънцето в Скорпиона и тогава да излиза, не че ако е Везни ще го върнем  #Cussing out То и на каката приказвах да не се офлянква много за да не влезе в Лъва, а да излезе Раче, ама поне за нея нямаше такава опасност.
Здравейте мацки!
Още веднъж ще попитам ,надявам се мамите с опит от първо секцио  да си признаят сега :
Кога след секциото правихте секс ?

Още не беше минал и месец.Нямаше никакъв проблем, докато не се облях с мляко, а таткото така се уплаши, че е разлял на бебето яденето, че избяга от полесражението.
Ама то това не зависи дали раждането е било секцио или нормално. Аз помня че първите 6 месеца секс се правеше със сутиен, а в него от тампоните за събиране на кърма, ако не искаме да поливам във всички посоки.  А нашия татко не можеше да свари да гълта, пък то шуртеше и от двете.

Общи условия

Активация на акаунт