ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 682
  • 294
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 020
Моята племенница беше много сладка като учеше фамилните имена и кой кой е в семейството и роднинските връзки като цяло Simple Smile  на всички ни повтаряше, че всички сме Янкови и аз все я поправях, че не съм Янкова, а Хубчева и тя един ден ме застреля с въпроса....
"Како, ти се казваш Хубчева, защото си хубава ли?"  Laughing много ми стана мило тогава Simple Smile
Нашата фамилия идва от дядо ми (той ми е пра-пра-пра... не знам доколко) Хубчо Simple Smile

# 181
  • София
  • Мнения: 368
Иска ми се да кажа добро утро, ама то добър ден станало! Днес като никога спах до 11 часа и ме събуди телефона  #2gunfire Ако не беше звъннал сигурно и до по - късно щях да откарам!Това не ми се беше случвало не си спомням от кога да спя 12 часа! Сега си пия капучиното и се опитвам да ви изчета, ама много сте писали, прегледах само диагонално!
Отивам да чета при септемврийките за бебетата, много се радвам за Асето и Дидка!
Момичета, нема лабаво, ние сме следващите! Ох, настръхва ми косата, а и термина ми нали е в началота на октомври и тези мои контракции дано да удържа поне до средата на септември, по - рано не искам да раждам! Уж сме се разбрали с беба ама да видим!
Добре дошла на новата мама!

# 182
  • Мнения: 132
Незнам вашето мнение но аз съм против родителите и децата да са с различни имена.Когато дени се роди не бяхме женени с мъжа ми и нали си представяте ако спазвахме традицията всички щяхме да сме с различни имена в акта за раждане  hahaha
Гласувах в анкетата че няма да плащам и ще раждам при дежурния  Peace Толкова се разочаровах от лекари в последно време че не давам пари на никой #Cussing out

# 183
  • София
  • Мнения: 285
Севче, не я знам в кой месец е, ама надявам се не е в седмия. Mr. Green откраднах снимката от сайта дето си сверяваме лентичките, ето тука http://pregnancy.baby-gaga.com/ , снимката се вижда вдясно на страницата.


Хахаха, тази мама сигурно е в 12-ти месец. Joy
Да е жива и здрава, сигурно е с близнаци.

# 184
  • Мнения: 104
Elichka_mama , фамилията ти е много хубава  Grinning и наистина идва от българската дума за красота-хубост  Flutter явно сте хубавци цялата фамилия  bowuu  Party

trixy , ша стискаш, нема начин  Naughty Peace някой път пък точно тези с контракциите преностват  Thinking  
То не се знае знае ли се

# 185
  • Мнения: 697
Почти цяла сутрин изкарах в болницата, но съм много доволна. Гледаха бебо и си е ок, отговаря си на седмицата. После ходих на запис на тонове, половин час лежах  #Crazy. щях да заспя. Поговорих си с доктора и сме на едно мнение по всички въпроси Simple Smile ще съм планово секцио в 38 седмица. Точната дата ще я решим на следващото ходене. Болничния ще ходя да си го взема след седмица направо от регистратурата. На следващото ходене доктора иска да ми пуска абсолютно всички изследвания отново. Не знам за какво, но той каза, че преди операцията се налагало. Освен това ще ме пратят на консултация с кардиолог, анестезиолог, и алерголог. Раждането се плаща на касата при изписването и цената /1800лв/ включва абсолютно всичко за което може да се сети човек.

# 186
  • Мнения: 1 020
Ми Гери аз понеже си харесвам фамилията, а и всичко си ми е с моята фамилия, аз съм решила, че няма да си я сменям! Дори и да реша някой ден да се омъжа, пак няма да си я сменя!
Малко ми е кофти, че децата ми ще са с различна от моята фамилия, нооо не това е важното Simple Smile
adina мерси мила Simple Smile ми хубави сме какво да направим Simple Smile (умрЕ циганката дето МА Фалеше)

# 187
  • Мнения: 104
Ох аз мъжовата фамилия си я добавих с тиренце, името ми стана страшно дълго и понякога се 4удя дали не сгреших  Embarassed Rolling Eyes Ма така си бях решила отдавна...

Гледам, че ходите на тонове.Мен досега не са ми ги слушали и се 4удя-задължително ли е или само при проблеми или още ми е рано  newsm78

# 188
  • Мнения: 132
Ми Гери аз понеже си харесвам фамилията, а и всичко си ми е с моята фамилия, аз съм решила, че няма да си я сменям! Дори и да реша някой ден да се омъжа, пак няма да си я сменя!
Е да ама поне ще е с фамилията на баща си а не с името на дядо си.Имаше малко коментар ама вече беше свършено  Simple Smile
Наистина ти е хубава фамилията аз исках моята да е с тире защото много си харесвах старата фамилия ама на края я смених изцяло.сега като си казвам името все едно не съм аз  hahaha

# 189
# 190
  • София
  • Мнения: 285
Ето една по-ефтинка ваничка. Какво мислите? И е със стойка.
http://www.kolichki.com/index.php?m=320&prodid=5908&lang=1


Поинтересувай се колко е дълга ваничката  (колкото по-дълга, по-дълго време ще се ползва) и дали в цената й влиза стойката, защото Нео нато не е евтина марка и може да се окаже, че стойката се плаща отделно.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 12:37 от shivani

# 191
  • Мнения: 1 020
а да Гери, наистина някои семейства не запазват фамилията си, а името се получава от собственото, бащиното и на дядото името... аз бях забравила...
много е гадно според мен така... ама пак си е въпрос на семейна традиция Simple Smile
Мими, браво че сте се разбрали с доктора ти Simple Smile на мен вече ме пратиха на алерголог и кардиолог Simple Smile
Аууу, ама аз сега видях, че Асенцето е била за планово секцио на 28-ми, ама бебока е решил друго

# 192
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
adina и аз си добавих фамилията на мъжа ми с тиренце, той самия настояваше. Е, тъй като и бащиното ми име е дълго, новата фамилия - също когато по документи и бланки трябва да се изписва цялото име /37 букви без интервалите/ ми е неудобно, ама се преживява. И на мен не са ми мерили тоновете, дори и предния път чак в родилно, така че явно си е до преценка на лекаря
Elichka_mama и аз много си харесвам фамилията, независимо че е от най-разпространените, но пък ми хареса и фамилията на мъжа ми, че е благозвучна и нестандартна, а и ако си сменях фамилията, то при всяко кандидатсване за работа трябваше да прилагам и допълнителен документ, че разбираш ли дипломите са си мои  Laughing, а така - това отпада - то си е ясно.
Аз се замислям да направя родословно дърво със снимките на хората, които аз самата помня и имам, защото сега щерката като ме пита кой от кого се е родил има хора, които за нея са само име. Друго си е като ги свърже и с определено лице. Вярно, че само до прабаба ми и прадядо ми мога да стигна назад /поне в снимковия материал/ ама все е нещо.

# 193
  • София
  • Мнения: 368
Адина, знам че историята познава много такива случай  newsm10 , просто искам да се роди когато е готова, колкото по - близо до термин толкова по - добре! Тя така или иначе върви дребничка и доки прогнозира, че ще достигне най - много до 3 кг до термин! Ама то като си помисли човек ние с татко и не сме от големите така, че искам само да ми е жива и здрава! newsm17
Мими, радвам се за добрите новини!
Шивани, забравих да ти благодаря за линковете, много са полезни!  smile3525
На хорските приказки гледам да не обръщам внимание ( не се получава винаги, но... ). Най - много се дразня като ме питат в кой месец съм и аз отговоря в осмия и те се опулват ей така  #Crazy и казват Да бе да не може да си в осмия, много ти е малък корема! И другото като ми погледнат корем, който е остър и е ниско казват Момченце е, нали? Не, не е момченце, момиченце е!  #2gunfire
На бабини дивитини не вярвам, депресират ме, забранила съм да ми говорят за разни суеверия и да ми прехвърлят отрицателна енергия! Карала съм се на няколко пъти с майка ми и леля ми ( няма по - суеверни от тях ) и с мъжа ми! Не се купувало нищо предварително, друг път, да си гледат работата! Купувам и не позволявам никой да ми влияе и да ми отнеме удоволствието да пазарувам за детето си!

# 194
  • Мнения: 2
Здравейте мами  Hug
аз мноооооого отдавна не съм писала и може би сте си казали по нещо и за бебешките магазини, но някой ходил ли е до "Пигис хаус", и ще ви помоля да споделите по нещо. Много ли е скъпо, от рода на "Премама" ли е, щото там е супер,супер скъпо.  Аз ще пазарувам във вторник, ще го съчетая и с прегледа при доки и ми се иска да посетя големите магазини дето има всичко за първоначално пазаруване.
Много ще съм благодарна ако споделите нещо за този магазин
  love001

Общи условия

Активация на акаунт