Ние първоначално се хранихме с Фризолак,но започна много да връща мляко(не е повръщал на фонтани)след всяко хранене и по няколко пъти и педиатъра ни посъветва да вземем Фризовом и вече го пие 2 седмици и връщането спря в момента в който започнахме това мляко,педиатъра ни каза,че при нас просто млякото трябва да е по гъсто,каза да пие Фризовома 1 месец и след това да се върнем пак на Фризолака,но аз си мисля,че ще започне да връща пак,преди няколко дни ми се наложи да го храня на вън и трябваше да дам Фризолак,защото за Фризовома трябва по гореща вода и трудно се разтваря и т.н изпи детето млякото и започна пак да си връща!
И по този повод по удачно ми се струва след,като спрем с Фризовома да му взема по гъсто мляко например Хип и дано се реши проблема,но мъжа ми много стриктно слуша педиатъра и казва,че не е правилно да си продължаваме на Фризолака, а и немога да разбера защо всички педиатри препоръчват Фризолак, като според мен има и други много хубави млека на пазара!
Извинявам се ако поста ми е малко объркам,но ще съм благодарна да чуя и други мнения дали ще постъпя правилно ако след като спре да пие Фризовома взема ново по гъсто мляко, не Фризолак!