Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания

  • 19 440
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 52
Val добре завърнала се  Hug много съжалявам за баба ти и сигурна съм че е била много ама много горда с теб не само за изпрания килим  Peace
много ти е палаво синчето  Laughing
Bec радвам се че се разрешил проблема с жилището  Hug и много ни липсваше
Дивина честит рожден ден на баща ти   bouquet да е жив и здрав
venelina81 честит рожден ден на майка ти   bouquet много щастие
kar4ita сега видях че мъжът ти работи в випс и тука има такова заведение и в него работи един колега на сестра ми готвач преди това е работил в Мадрид
Приятен уикенд на всички  Hug Hug Hug

# 241
# 242
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал,заЩо да съм те уплашила,имам оЩе време до термина.... Heart Eyes
Аааааа ами аз си мислех,4е ве4е трябва да си родила Embarassed....то имало оЩе време Laughing Hug

Благодаря ви моми4ета Hug........и аз си ви оби4ам Hug

# 243
  • Мнения: 52
Ада ето тука мъжът може да отиди да се жалва и потърси правата и има курсове стига да не съм се объркала с града и беше строител нали  newsm78
http://murcia.fundacionlaboral.org/web/esp/formacion_catalogo.as … 7&padre=Menu2

# 244
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Благодаря за добрите пожелания HugИмам оЩе някой и друг ден,ама от вчера започнах да усеЩам едни болчици като предменструални,което е нормално де Rolling Eyes
Криспин,какво да си приготвям,то нали само чехли искат или...? Shockedчакаме уж женско,пък да видим newsm78Поздрави на всички. Hug

# 245
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добър ви ден моми4ета !
 не ми се сърдете , знам 4ене сте  имали  предвид то4но мъжа ми , а просто сте обобщили ,  но когато 4овек е в подобна ситуация мисли ве4е по друг на4ин Simple Smile
Амига благодаря все пак за саита , но мъжа ми не е то4но строител , незнам дали в тази  строителна камара биха му помогнали някак . ве4е отдавна сме задвижили нещата даже до известна степен имаме и резултати .
Вал добре завърнала се ! съжалявам мила 4е така си се натъжила . моята баба така ми нареждаше тази година и аз много и се ядосвам , все ми се иска да сме ве4ни и все не мога да повярвам 4е хората си отиват така лесно ...
не си права относно договорите "де фин де обра" 4е нямат обезщетение ... поне така обясни адвокатката , която се занимава с делото на мъжа ми 4е има право на обезщетение .да видим всъщност дали е така ... като свър6и цялата дандания ще пиша по-подробно

да ви се похваля 4е мъжа ми е приет за единия курс от 5 Simple Smile които записа Simple Smile ,но тои не е този,  които най много желае,  така 4е сега поне 5 месеца ще е у4еник . и писмото от СС ОО пристигна , 4акаме още едно , то ни е по -важно , но нещата положително запо4ват да стават . срещата с бившия шеф е насро4ена ве4е

много благодаря на "отбора " които занимавам с моите проблеми тук .много съм ви признателна моми4ета за услужливостта ,съветите и моралната подкрепа !

# 246
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал добре завърнала се ! съжалявам мила 4е така си се натъжила . моята баба така ми нареждаше тази година и аз много и се ядосвам , все ми се иска да сме ве4ни и все не мога да повярвам 4е хората си отиват така лесно ...
не си права относно договорите "де фин де обра" 4е нямат обезщетение ... поне така обясни адвокатката , която се занимава с делото на мъжа ми 4е има право на обезщетение .да видим всъщност дали е така ... като свър6и цялата дандания ще пиша по-подробно
много благодаря на "отбора " които занимавам с моите проблеми тук .много съм ви признателна моми4ета за услужливостта ,съветите и моралната подкрепа !


Ами сигурно в договора му е имало някаква по специална кауза Thinking която изри4но да казва ,4е има прао на обезЩетение,но тези тип договори нямат право на обезЩетение,ИМат право на паро ,но на обезЩетение ,не,заЩото те факти4ески ,не са уволнени ами им е свьрШила работата за която изри4но са били наети.В строителството голям процент от работниците са с такива договори Rolling Eyes,и така след това работодателите си измиват рьцете и ги праЩат на паро .....
Дано при вас има неЩо по специално Praynig.
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

А пьк при нас масово отказват подновяване на ресиденсия на латиноамериканци....,хей така без никаква при4ина Shocked, и в момента се водят едни дела,едни 4удесий Thinking....,но резултат няма Confused.

# 247
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А пьк при нас масово отказват подновяване на ресиденсия на латиноамериканци....,хей така без никаква при4ина Shocked, и в момента се водят едни дела,едни 4удесий Thinking....,но резултат няма Confused.


Това е доста сериозно.  Thinking Латиносите се ползват с всички възможни облекчения и предимства в Испания, всякакви съкратени срокове за всички възможни процедури, и ако до там са опряли от администрацията...

Но и от дела не мисля да има много голяма полза - никой съд не може да задължи една държава да приеме като жител определен човек. Какви ли причини може да са изтъкнали като отказ? Имаш ли идея? Или да ровя Laughing

# 248
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Вал да, много зависело от договора .
Вес това което знам аз е 4е на пове4ето 4ужденци които подновяват резиденции като видят 4е имат съдебни дела първона4ално им отказват . а пове4ето латиноси (щото нали са много 4уствителни и все за жени се карат и от  1 бира се напиват Simple Smile ) имат такива. незнам дали е слух това , но наистина масово са запо4нали да отказват резиденции .така на бивш колега на мъжа ми са му отказали защото имал някаква денунсия от "нобия" 4е я малтретирал (което незнма как може да стане то 4ове4ето е 1,40 и 30 кг с мокри дрехи ама малтратадор )

# 249
  • Мнения: 259
Добър ве4ер, минавам и аз да се разпиша 4е нещо напоследък ме е налегнал един мързел и нищо не ми се прави, то не било толкова хуаабаво да си стоиш в къщи дълго време.
Мимки 4естити 6 месеца на малката, да ти е жива и здрава.
4естито и на вси4ки които са имали повод за празнуване.
Вал добре завърнала се. Като ти 4етях поста ми стана много мъ4но, сетих се и аз как се 4увствах в къщата на бабата на мъжо. Но това е живота, идва и си отива и нищо не зависи от нас. Дано по бързо се уредите, голям кошмар са ми на мен пренасянията. А и няма да се минете без да ни покажете снимки от срещата с Тони и Алест
Вес 4естито ви жилище, време беше да се уредите.
ЛаАда ето 4е след всеки залез идва нов изгрев и тои е дори по красив от предишният, ще видиш 4е вси4ко ще се нареди.
Венелина безпроблемно раждане, да е живо и здраво, пък и мом4е да е няма да го върнете нали  Wink

# 250
  • Мнения: 52
Добро утро момичета  Hug
една късно сутришно кафенце

ЛаАда разбирам те напълно сега в момента си много сенсибле на тази тема. HugАз написах тази дума Карчита
няма вина аз съм виновна.Не съм го направила нарочно на никои не желая лошото и ако има как помагам  Peace И моя мъж не е строител работи в един битонов център шофьор и се е записал към тази строителна камера това е и синдиката ако стане нещо на работа защитават работника оф незнам дали го обесних добре.Също има paga de fidelidad,ayudas primera vivienda i becas curso,безплатни курсове и т.н.И аз съм записана хареса един курс още обмислям дали да го изкарам  Thinking
Вал аз така се чувствам когато се пребера и го няма моя татко.Като се върна отивам на гроба му запалвам една свещичка и си поплаквам  CryНо така е живота едни си отиват и други остават  Sad Затова тази коледа искаме да си бъдим със семеиството все далеч сядаш на масата имаш всичко но ти липсва топлината на твоите близки хората които обичаш и те те обичат  Heart Eyes
Rally_Y  Hug и аз мразя да стоя в къщи подладявам трябва да съм в движение.Моя син ми вика мамо ти никога не се спираш седни малко и стои мирна  Joy
Венелче стискам ти палци малко остава  Hug
на всички лек ден и  Hug Hug Hug

# 251
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Венелина безпроблемно раждане, да е живо и здраво, пък и мом4е да е няма да го върнете нали  Wink
Мерси,дано мине барзо PraynigНяма да го върнем,как Grinning

# 252
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
вижте какво е станало пак Shocked               http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1233066

# 253
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аууу ужас Cry,не мога разбера как така падат тези самолети Thinking,да му се невиди .............Жалко за хората.Бог да ги прости Praynig.

Вес,ЛАДА го е казала преди мен Wink,то4но затова им отказват Confused.......Дори да са спе4елили делата пак им отказват ресиденсията Thinking.
При нас Комисионес Обрерас много пара Mr. Green вдигат по този проблем ,но без резултат Confused,никакво спасение не се намира май за тези хора Thinking.
Дано успеят да им намерят някакво разреШение Peace.

# 254
  • Мнения: 1 818
Влизам набързо ,за да ви почерпя за здравето на Стоян -средният ми син,вече 18 годишен ! Да ни е жив и здрав ! Утре обещавам да ви прочета и да ви пиша !  Hug


Общи условия

Активация на акаунт