Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания

  • 19 434
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 375
Габи, честит ти рожденник. Да ти е жив и здрав!
За катастрофата, да, наистина голяма трагедия. Цял ден само това говорят по руските новини. Оставало му е 12 км до кацане и още във въздуха се е запалил. На борда е имало 7 деца и бебе на 2 месеца. Общо 88 човека. Лека им пръст. Cry
Някой усети ли земетресение?

# 256
  • Мнения: 1 271
Честит рожден ден на Стоян!  newsm67
Габи, благодаря за почерпката, много вкусно изглеждат-искам рецептатат за тази първата красота, благодаря!   bouquet
Венелина, найстина трагедия голяма-да почиват в мир  Flowers Rose
А ти въобще не трябва да четеш такива неща в момента!Ще ти се карам, сега трябва да мислиш за хубави работи!
Натия, аз земетръс не съм усетила  newsm78 Кога е било?
Амига, благодаря за кафенцето, много добре ми идва, след неспането  Grinning
Рали, нормално вече да не ти се стой...Стискам палци бързо да намериш нещо.   bouquet
ЛаАда, и на вас стискам палци, мъжът ти да намери по бързо работа, че така не си е работа.
Мимки, Честити ви шест месеца на патерица.Много да слушка малката сладурка.   bouquet
Вес, Честито ви жилище!   bouquet Я сподели сега за какви фисзарядки да се готвим?  Joy
Вал, искам да те гушна   Hug Добре си се завърнала!Ама верно голям е палавник тоя Алекс и голям сладур де, ама то едното не може без другото.
Хайде чакаме снимки от срещата в Бг
На всички много целувки и прегръдки от нас.По късно ако ми остане време ще пиша за нас  Heart Eyes

# 257
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Габи, честит рожден ден на Стоян!  Hug Много здраве, много късмет в живота и успех във всички начинания!   bouquet Поздравления и на теб, за това, че си отгледала и възпитала едно прекрасно момче!
 


Не можах да реша коя ми харесва повече, и затова слагам и двете торти  Laughing


вижте какво е станало пак Shocked               http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1233066

Да, от вчера испанската преса го държи на първа страница това. За съжаление, така ще бъде. Ние се радваме на ниски цени, а за да ни ги осигурят и за да са конкурентни, компаниите си спестяват от разходите за техническа поддръжка.  Confused
Между другото, самолетите на Бг еър са същите - Боинг 737.

Силрай  Joy, давам почивка до утре, ама на 15 сутринта ви искам всички с по един букет цветя, като за първи учебен ден, и строени за физзарядка   261uu Как са твоите две кукли? Малката преподреди ли ти шкафчетата?  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 52
gaby_s да ти е жив и здрав рожденика и всичките мечти да му се сбъднат  newsm59 за почерпката   bouquet от всичко си взех че и два пъти  Hug
silrai досега ти гледах тортите красотите дет двориш нямам думи  smile3501 Как мина първия учебен ден на голямата щерка  Hug
и малката по ли послушна стана  Laughing
Натия голяма сладурана е дъщеричката ти  Heart Eyes кога е имало заметресение
За катастрофата голяма трагедия-да почиват в мир  Flowers Rose че имаме едно приятелско семеиство българи заминаха в Русия по работа сега ще ги мисля  Confused какво става с тези самолети уж бяха най сигурния транспорт  newsm78

# 259
  • Мнения: 1 461
Габи честито пълнолетие на синчето ти нека да има голям късмет от тук нататък и нека всички врати бъдат отворени пред него  newsm59 dance

# 260
  • Мнения: 1 461
Силрай на мен много ми хареса тези торти http://s144.photobucket.com/albums/r196/silrai/Cakes/?action=vie … rent=P6200271.jpg http://s144.photobucket.com/albums/r196/silrai/Cakes/?action=vie … rent=P7200047.jpg виждала съм и други подобни из форумите но тази е просто перфектна е малко да кажа, възхищавам ти се много .Продължавай да твориш все такива и по хубави торти . Пожелавам ти да си реализираш мечтите незная какви са но предполагам че са в тази насока. Heart Eyes Hug
а тази изглежда много вкусна http://s144.photobucket.com/albums/r196/silrai/Cakes/?action=vie … rent=P7060459.jpg аз много обичам шоколадови торти

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 21:22 от kar4ita

# 261
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368

аз като послушно дете
честит първи учебен ден на всички ученици и на родителите им да ви радват с успехите си
как ми липсва този ден и ми става малко мъчно, не знам как ще отреагирам когато моето мъниче тръгне на коле, малко ме е страх от този момент, растат децата
габи честит ти пълнолетник само хубави неща от тук нататък да му се случват, възхищавам ти се отгледала си и възпитала прекрасни момчета
силрай къде се губиш бе мила, едно въпросце можеш ли да се заемеш с тортата на моето момченце, нали след две седмици пораства, боже как минава времето все още на моменти се събуждам и се плаша че съм легнала върху корема си а мъжо все ми повтаря корема ти отдавна спи в куната до нас  Joy, как минава времето да ми е жив и здрав все по палав става
момичета един въпрос, май бях питала но нали съм си руса  hahaha кога започнахте да давате вечеря различна от мляко на бебетата си, ние все о,е вечеряме само с мляко и му стига но знам ли
аз с нетърпение броя дните родителите ми пристигат в неделя за кумлето на малкия, много съм доволна
хайде събудихме се оставям ви

# 262
  • Мнения: 1 271
Ха, ха, ха, Анетт, при вас е весело  Joy За тортата-разбрахме се-проблем нямаш!  Hug
Честит първи учебен ден на всички ученици и техните родители!
Амига, благодаря, добре мина при нас.Ние тръгнахме още на 8-ми.Същите дечица са си от стария клас-така, че адаптацията е супер.Все същите диванета са си!  Laughing Само не знам кога учителката ще вдигне ръце от тях-надявам се да са послушни поне до средата на годината  Praynig За малката дали е станала по послушна  newsm78 такова нещо в нейния речник не съществува.  Sick
Вес, благодаря за отпуснатото време гратис   bouquet
За малката какво да кажа....няма да се оплаквам, поне не много.Шкафчетата са извадени-разбирай-цялата спалня е нагоре с краката, ама го преживявам някак си.Лошото е, че когато не е на кеф, започва да гледа мръсно  Twisted Evil А това хич не се харесва на баща и!Ама кво да го прайш-Елеана!Опитваме се да я вкараме в някакви норми на поведение, обаче тя си прави каквото си иска.Снощи например докато играеха в двора падна върху храста с розата и си раздра малко ръката.Днес бяхме на лекар(за пореден път-вече си мисля, че трябва наем да плащаме на поликлиниката) и щом лекаря и я нарече LOCA-аз думи нямам  Shocked
Ето и букета

# 263
  • Мнения: 350
Рали, Карчита, Силрай благодаря ви за пожеланията за мъника, макар че с всеки изминал ден става все по палава и как расте не е истина. ooooh! ooooh! В събота и купихме куко и понеже нямах търпение като я усетих че ще ака я сложих на кукото и детето си свърши работата, на следващия ден сутринта пък отново я сложих този път пишка, направо не мога да повярвам че расте толкова бързо, кога беше едно такова мъниче, а сега и на куку се учим да пишкаме и акаме. И друга новост вчера за първи път каза мамо, направо не можах да повярвам на ушите си но и съпруга ми беше до мен и него питах и той ми каза че е казала мамо. Интересното е че го казва когато е изплашена и иска да я взема, а другия случай е като е ядосана. А днес пък сутринта отново ме изненада с друга думичка каза буба. Joy Joy
Габи честит ти пълнолетник! Да ти е жив и здрав и да те радва дълги години!  bouquet
Венелина да ти пожелая леко раждане преди да съм те изпуснала и да си родила вече! Hug
Лада радвам се че мъжа ти са го приели за курса! Пожелавам му да го завърши успешно и после да се реализира! Как е малката ученичка Гери?
На всички мами които изпращат днес децата си на училище им пожелавам само високи оценки да им носят децата и да ги слушат много!
Вал добре се завърнала от бг.
Силрай как са двете сладурки? Слушат ли мама? Силрай стига ни изкушава с вкусни торти така никога няма да сваля и килограм.
Карчита как изкаравате в бг, а малките кукли радват ли се на вниманието на баба и дядо? Хайде че ви чакам да се върнете със Саби и да организираме една среща. А ще включим задължително и Вес като ни дойде на гости в Испания! Peace
Натя къде е имало земетресение? Добре се завърнала и на теб, съжалявам че не сте си изкарали хубаво в Грузия.
И аз чух за самолетната катастрофа в Русия, лека им пръст на загиналите, майчице ooooh! не ми се мисли на съпруга ми сигурно ще му се наложи да лети със самолет по командировки и от сега ми настръхва косата, само мога да се моля пътуването да мине успешно и безаварийно.
Вес честито ви жилище! Hug Как е времето при вас ? Дано неприятностите да са свършили и сега да сте по спокойни в новия дом!

# 264
  • Мнения: 350
Рали, Карчита, Силрай благодаря ви за пожеланията за мъника, макар че с всеки изминал ден става все по палава и как расте не е истина. ooooh! ooooh! В събота и купихме куко и понеже нямах търпение като я усетих че ще ака я сложих на кукото и детето си свърши работата, на следващия ден сутринта пък отново я сложих този път пишка, направо не мога да повярвам че расте толкова бързо, кога беше едно такова мъниче, а сега и на куку се учим да пишкаме и акаме. И друга новост вчера за първи път каза мамо, направо не можах да повярвам на ушите си но и съпруга ми беше до мен и него питах и той ми каза че е казала мамо. Интересното е че го казва когато е изплашена и иска да я взема, а другия случай е като е ядосана. А днес пък сутринта отново ме изненада с друга думичка каза буба. Joy Joy
Габи честит ти пълнолетник! Да ти е жив и здрав и да те радва дълги години!  bouquet
Венелина да ти пожелая леко раждане преди да съм те изпуснала и да си родила вече! Hug
Лада радвам се че мъжа ти са го приели за курса! Пожелавам му да го завърши успешно и после да се реализира! Как е малката ученичка Гери?
На всички мами които изпращат днес децата си на училище им пожелавам само високи оценки да им носят децата и да ги слушат много!
Вал добре се завърнала от бг.
Силрай как са двете сладурки? Слушат ли мама? Силрай стига ни изкушава с вкусни торти така никога няма да сваля и килограм.
Карчита как изкаравате в бг, а малките кукли радват ли се на вниманието на баба и дядо? Хайде че ви чакам да се върнете със Саби и да организираме една среща. А ще включим задължително и Вес като ни дойде на гости в Испания! Peace
Натя къде е имало земетресение? Добре се завърнала и на теб, съжалявам че не сте си изкарали хубаво в Грузия.
И аз чух за самолетната катастрофа в Русия, лека им пръст на загиналите, майчице ooooh! не ми се мисли на съпруга ми сигурно ще му се наложи да лети със самолет по командировки и от сега ми настръхва косата, само мога да се моля пътуването да мине успешно и безаварийно.
Вес честито ви жилище! Hug Как е времето при вас ? Дано неприятностите да са свършили и сега да сте по спокойни в новия дом!

# 265
Момичета здравейте и от мен. Честит първи учебен ден на всички ученици - да е успешна учебната година . А относно децата понякога се плаша как бързо минава времето  -  растат като гъбки. Но затова сме ние родителите да се грижим за тях и да ги обгрижваме с обичта си. На всички вас които сте във форума   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 266
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Mimky,благодаря оЩе веднъж Hug
Честит първи у4ебен ден на децата,живи и здрави и да ви радват с добри оценки  bouquet
Силви,какво пак направихте бе,вие ме изумявате,особено Ели ooooh!Голяма е разбойница GrinningПоздрави на всички....

# 267
  • Мнения: 83
Здравейте,моми4ета,много ви благодаря за пожеланията   bouquet какво не6то е интернета...кара хора които не се познават да си стават някак си близки,благодаря ви,4е ви има  Heart Eyes.Днес ми бе6е първия работен ден след 10 месеца на хубав живот в къ6ти,но няма на4ин,трябва да се работи.Колегите ме посре6наха много топло,но малката адски много ми липсва6е...докато свикна направо 6те се побъркам...
Вес,4истито жили6те и от мен,усе6та6е се отцъствието ти в теми4ката Laughing
Силирай,винаги много ме размива6 с твойте перипети,но сега определено си по спокойна докато малките са на у4или6те.И мойта е огън негасен,горко им на мъжете които 6те ги вземат  Laughing
Габи,да ти е жив и здрав пълнолетника  Hug
ЛаАда,и аз се радвам за мъжа ти,просто няма как труда , упоритостта и вярата да не бъдат възнаградени.УСПЕХ  Hug
Марица,къде се загуби?Доволна ли е принцеската с лубимото ми име от у4ителите и децата в групата?
Вал,опасна скица си...накара ме хем да пла4а,хем да се смея докато 4етях поста ти.Съжалявам за баба ти,4увствата които си описала и аз ги 4увствам въпреки,4е минаха ве4е 8 г.откакто по4ина и мойта баба,но и до ден дне6ен ми липсва адки много и все о6те си я представям как ме посре6та на вратата,усе6там присъствието й...дори миризмата й...а как се страхувах,4е 6те забравя вси4ките тези усе6тания...а времето не лекува,то просто кара болката да тлее о6те пове4е и мисля,4е никога няма да угасне.Но вярвам,4е заедно с мама са заедно с мен по някакъв на4ин....вярвай и ти Hug
Криспин,Амига,Кар4ита,Вени,Станислава,Натя,Рали,Гери_то,Гери Петрова,Саби,Мимки,Анет,ох дано не пропусна някоя... Hug Hug Hug

# 268
  • Варна
  • Мнения: 313
здравейте момичета,
аз съм нова тук и искам да се представя. Имам хиляди въпроси и много ще се радвам ако можете да ми помогнете.
Живея на Майорка. Бременна съм в 23 седмица, и мисля да раждам тук. Както разбирате, това поражда и многото ми въпроси. Ще се радвам да се запозная с вас. Видях, че има и мами, които живеят на Майорка. Много се зарадвах.
Първият ми въпрос е> Имахте ли проблеми със записването на името на детето? Как точно става този процес, от самото раждане до получаване на документите на детето, и документите за майчинство? Благодаря предварително.   bouquet

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 11:09 от pakri

# 269
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,много ми е слаб нета докато ви изчета постингите и за писане вече няма Rolling Eyes .Какво ново при мен -днес детенце беше за 1 път на градина но го оставихме само 1ч. да видим утре как ще е.Оле като ви чета вие сте си като семейство Winkоще не мога да ви запомня всички,за което ме извинете.Odill,немога да ти пиша на лични пълна ти е кутията,но...супер, много ще  се радвам да се видим и запознаем.Когато кажете аз по цял ден съм свободна.Много целувки на всички  bouquet,че отивам да готвя.

Общи условия

Активация на акаунт